הבלוג של דר' צחי וידר

דר' צחי וידר

כירורג, מומחה לרפואה אסתטית נשוי פלוס שלושה מכור לטכנולוגיה רוכב על אופניים כשלוח הזמנים מאפשר זאת.

עדכונים:

פוסטים: 11

החל מינואר 2011

גילה ומשה קצב

גילה ומשה קצב

בדיוק לפני שבועיים, לאחר בוקר דרמטי בבית המשפט, הורשע הנשיא קצב במעשה אונס, בהטרדה מינית ובמעשה מגונה. הכרעת הדין במשפטו, שהתפרסמה היום, רק חיזקה בלבי את התהיות לגבי התנהלותם של אישי ציבור רבים ושל חברי כנסת בישראל בפרט.

בסביבתו של קצב היו דיבורים רבים על התנהגותו המחפירה של האיש כלפי העובדות שלו. עמימות לא הייתה שם, היו שמועות, היו דיבורים, הייתה רכילות, ובכל זאת משהגיע הזמן לבחור את האזרח הראשון של מדינת ישראל – הנשיא שלנו, נבחר קצב ברוב קולות לתפקיד.

הוא עבר וחלף לו על פני פרס שהתמודד אף הוא על תפקיד הנשיא והיה המועמד המועדף והנבחר בכנסת.הרכילות והשמועות התמוססו אל הקלחת המדינית. קשר השתיקה נשמר בקנאות ואף אחד לא אמר דבר.

לפעמים נדמה כאילו אלמלא תלונתו של קצב בדבר הסחיטה שלו לכאורה, לא היו הדברים צפים על פני השטח ועולים לדיון משפטי ולהכרעה בדבר אשמתו של הנשיא במעשים המיוחסים לו.

אנחנו מדינה קטנה, אנשים פה מחוברים וקשורים זה לזה באופן יוצא דופן, אני נחרד מקשר השתיקה סביב נושא קצב ושואל את עצמי – איך לא קם אדם אחד בסביבה הפוליטית שלו ויצא כנגד הבחירה בו כנשיא? איך בחרו להעדיף אותו על פני שמעון פרס, בגלל שיקולים פוליטיים וחשבו שהמעשים המיוחסים לו, שהיו רק בגדר רכילות, יושתקו ולא יצאו אל האור.

אני מרגיש גאה אל מול ההחלטות של בית המשפט, אך עדין מרגיש אי נוחות עצומה שנשיא בישראל נמצא אשם בעברות מהסוג שיוחסו לקצב, אני מרגיש חסר אונים אל מול קשר השתיקה הפוליטי וסוג של בגידה באמוני כאזרח.

עוד מהבלוג של דר' צחי וידר

ומה עם כפות הידיים מדונה?

אתמול עברה במוחי המחשבה, שאם יש משהו שאני ממש רוצה זה - לטפל בכפות ידיה של מדונה. אישה מדהימה ביופייה, מטופחת להפליא, מכורה לספורט, לאופנה ולטיפוח, אבל הידיים מדונה, מה עם הידיים? במסגרת עבודתי אני פוגש נשים רבות...

תגובות

פורסם לפני 9 years

זריקה קטנה, שינוי גדול

האישה שישבה מולי בכיסא הרחב שבמרפאה נראתה מכווצת ומהוססת משהו. היא דברה בשקט והתענינה בבוטוקס. הסברתי לה בסבלנות על התהליך והחלטנו לבצע זריקות סביב העיניים, במצח וסביב הפה. היא לא נראתה מסוג הנשים שמטפחות את עצמן - להפך,...

תגובות

פורסם לפני 9 years

חופית מ"היפה והחנון" - הגדילה!

אני מביט בתמונתה של חופית היפה מ"היפה והחנון". בחורה נאה לכל הדעות. אני מנסה להבין מדוע בעצם בחרה לעשות הגדלת שפתיים, אני מבין את רצון להשתבח, אבל צריך לזכור שמדובר בטיפול ממכר ושהאויב של ה"טוב" הוא ה-"יותר טוב", כלומר צריך...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה