הבלוג של דר' צחי וידר

דר' צחי וידר

כירורג, מומחה לרפואה אסתטית נשוי פלוס שלושה מכור לטכנולוגיה רוכב על אופניים כשלוח הזמנים מאפשר זאת.

עדכונים:

פוסטים: 11

החל מינואר 2011

הטיפולים השונים באסתטיקה רפואית הם, בדרך כלל, טיפולים קלים שאינם כרוכים בכאב משמעותי, אבל גם את תחושת הכאב המינימלית ניתן להקטין, באמצעות שורה של שיפורים בטכניקת הטיפול.

1. הטיפול בבוטוקס/דיספורט לקמטי ההבעה כרוך בתחושת צריבה שמקורה בהכנת התכשיר, באמצעות הכנה עם חומר משופר ניתן למנוע לחלוטין את תחושת הצריבה.

2. חומרי המילוי הנפוצים הם מבוססי חומצה היאלורונית, המבוססים למעשה על חומר טבעי שמצוי בעור. מדובר בחומרים סמיכים ולכן בשעת ההזרקה יכול להיווצר כאב מקומי . התכשירים החדשים ובראשם גובידרם אולטרה, מכילים חומר אלחוש שמונע לחלוטין את תחושת הצריבה.

3. חומרי אלחוש מקומיים כדוגמת אמלה, מפחיתים את תחושת הדקירה אבל באופן חלקי בלבד , תכשרים חדישים כמו בטקאין יעילים יותר באלחוש האזור המוזרק.

4. שימוש במחטים בעלות קוטר קטן יותר, יפחיתו את הכאב בזמן ההזרקה.

5. שימוש בקנולות – צינוריות הזרקה שבניגוד למחטים הקצה שלהן הוא מעוגל ולא חד, יפחית את הכאב בזמן ההזרקה ובנוסף גם יפחית את הסיכון לשטפי דם.

6. ולבסוף – שימוש בגז צחוק, שמפחית את הכאב והחרדה מהטיפול ומאפשר לצחוק כל הדרך במהלך ביצוע פעולות אסתטיות שונות.

ולסיכום: אין צורך לסבול בדרך להיות יפה יותר…

עוד מהבלוג של דר' צחי וידר

ומה עם כפות הידיים מדונה?

אתמול עברה במוחי המחשבה, שאם יש משהו שאני ממש רוצה זה - לטפל בכפות ידיה של מדונה. אישה מדהימה ביופייה, מטופחת להפליא, מכורה לספורט, לאופנה ולטיפוח, אבל הידיים מדונה, מה עם הידיים? במסגרת עבודתי אני פוגש נשים רבות...

תגובות

פורסם לפני 9 years

זריקה קטנה, שינוי גדול

האישה שישבה מולי בכיסא הרחב שבמרפאה נראתה מכווצת ומהוססת משהו. היא דברה בשקט והתענינה בבוטוקס. הסברתי לה בסבלנות על התהליך והחלטנו לבצע זריקות סביב העיניים, במצח וסביב הפה. היא לא נראתה מסוג הנשים שמטפחות את עצמן - להפך,...

תגובות

פורסם לפני 9 years

חופית מ"היפה והחנון" - הגדילה!

אני מביט בתמונתה של חופית היפה מ"היפה והחנון". בחורה נאה לכל הדעות. אני מנסה להבין מדוע בעצם בחרה לעשות הגדלת שפתיים, אני מבין את רצון להשתבח, אבל צריך לזכור שמדובר בטיפול ממכר ושהאויב של ה"טוב" הוא ה-"יותר טוב", כלומר צריך...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה