הבלוג של אינסטינקט בטלוויזיה

mapsutim

לצוד טלויזיה, ניסיתם? אם לא זה הזמן לנסות. יש המון שידורים שהולכים לעניין אתכם בטלוויה בערבים הקרובים וגם הרחוקים. התפקיד שלי זה לעמוד על המשמר ולעדכן אתכם, אם אני מפספס משהו - תמיד אפשר לעדכן אותי.

עדכונים:

פוסטים: 24

החל ממאי 2013

אולי הסיפור של הסדרה החדשה ישמע לכם קצת מוכר מסיפור אחר שפורסם בתקשורת לפני לא הרבה שנים, בשנת 2010,  ע”פ מקורות זרים מבצע החיסול של מבוקש בכיר בדובאי ע”י השב”כ. בסדרה מתוארים חמשה אזרחים ישראלים: הראשון כימאי, השנייה גננת, השלישית כלה ביום חתונתה, הרביעית ישראלית זרה והחמישי בחור ישראלי צעיר שזה עתה נחת בישראל לאחר ששהה בהודו.

חמשת האזרחים התמימים לכאורה מגלים כי המוסד ככל הנראה השתמש בדרכונים שלהם במבצע חיסול של מבוקש בכיר בערץ זרה. האם התמונות בדרכונים הן של אותם אזרחים תמימים ולא של הסוכנים, כפי שהיה במציאות. או שמא אלה בסדרה לא כל כך תמימים כפי שנדמה בתחילה?  בשביל לזכות בתשובה תצטרכו להמתין למועד שידור הסדרה כדי לגלות.

כפולים סדרה חדשה

כפולים פרקים מלאים

מועד השידור המתוכנן בישראל להקרנת ראשונה נקבע ליום חמישי בתאריך 29.10.2015 וישודר בערוץ 2. זה לאחר שלפני חודש פרק הבכורה של הסדרה הוצג בפסטיבל הסרטים האירופאי בברלין ו”כפולים” סדרת הריגול הישראלית של טנדר הפקות קיבלה ביקורות מצויינות ואף נמכרה ל127 מדינות בעולם, בעסקה שנחתמה בין FOX אינטרנשיונל צ’אנלס עם קשת אינטרנשיונל, כפי שפורסם באתר גלובס.

סיכום, ”כפולים” תושק בישראל, בקשת, ערוץ 2, ב-29 באוקטובר. הסדרה עוסקת ב-5 אזרחים ישראלים המוצאים את עצמם לפתע במרכזה של פרשיית ריגול. הם קמים בבוקר ומגלים, ללא כל הכנה מוקדמת, כי שמותיהם שורבבו לתוך מבצע חטיפה דרמטי המיוחס למוסד.

את הסדרה יצרו מריה פלדמן ועמית כהן, במאי: עודד רסקין, מפיקות: ליאת בנאסולי ומריה פלדמן.

לעמוד התוכנית באתר מפסוטים: כפולים צפייה ישירה.

עוד מהבלוג של אינסטינקט בטלוויזיה

ערוץ 2 שידור חי לצפייה ישירה

איזה כייף זה לצפות בטלויזיה דרך האינטרנט, בחינם, ללא צורך להוריד תוכנות ובלי פרסומות קופצות. בתקופה האחרונה אני מנסה לחסוך בכסף, משכיר דירה ב 2500 ש"ח, קניות לבית של מזון זה לפחות 1500 ש"ח , הלוואה זה עוד 1350 ש"ח ואני מרוויח רק...