הבלוג של אינסטינקט בטלוויזיה

mapsutim

לצוד טלויזיה, ניסיתם? אם לא זה הזמן לנסות. יש המון שידורים שהולכים לעניין אתכם בטלוויה בערבים הקרובים וגם הרחוקים. התפקיד שלי זה לעמוד על המשמר ולעדכן אתכם, אם אני מפספס משהו - תמיד אפשר לעדכן אותי.

עדכונים:

פוסטים: 24

החל ממאי 2013

אחרי שנים של מאבקי הישרדות: הרשות השנייה אישרה הענקת רישיון שידורים לערוץ 10, בכפוף לשני תנאים – טכניים בעיקר. מה שנותר לערוץ הוא להמתין להחלטת שר התקשורת האם להשאיר לו גם את האפיק. ערוץ 10: “נמשיך להפיק ולשדר טלוויזיה טובה ותחרותית”

ערוץ 10 שידור ל 15 שנים

לאחר שקיבל רישיון לשידורים למשך 15 שנה. מועצת הרשות השנייה אישרה פה אחד את מתן הרישיון, זאת בכפוף להשלמת מידע בנוגע לבעל מניות נוסף בקבוצת RGE הנשלטת על ידי לן בלווטניק, אביב גלעדי ומשפחת רקנטי. כמו כן, נדרשים בערוץ להגיש עד ה-30 ביוני תיקון בהסכם בעלי המניות.

הערוץ 10 ידע שנים של מאבקי הישרדות, וכדרכו – גם המסע אל הרישיון היה פתלתל ומורכב וכלל פיצוץ ברגע האחרון של העסקה ומכתב ששלחה רק ביום חמישי המשקיעה החדשה, קבוצת RGE, שבו איימה לצאת מהעסקה אם מועצת הכבלים והלווין לא תמסור את עמדה בנוגע לקבוצה המחזיקה בשבעה ערוצים בכבלים ובלווין.

אוה מדז’יבוז’, יו”ר מועצת הרשות השנייה, אמרה היום: “זהו צעד תקדימי המסמן את תחילתו של עידן חדש בטלוויזיה המסחרית בישראל. ערוץ 10, הערוץ הראשון בישראל שמקבל רישיון ל-15 שנות שידור, יוצא היום לדרך חדשה שתאפשר לו צמיחה ויציבות לאורך זמן. זהו צעד ראשון במהפכה המובלת על ידי הרשות השנייה ובסופה הציבור הישראלי ייהנה משידורי טלוויזיה יציבים ועצמאיים יותר, מתחרות בריאה וגיוון רב יותר על המסך”.

עוד מהבלוג של אינסטינקט בטלוויזיה

תצוגה מקדימה

כפולים FALSE FLAG בקרוב בישראל

אולי הסיפור של הסדרה החדשה ישמע לכם קצת מוכר מסיפור אחר שפורסם בתקשורת לפני לא הרבה שנים, בשנת 2010,  ע"פ מקורות זרים מבצע החיסול של מבוקש בכיר בדובאי ע"י השב"כ. בסדרה מתוארים חמשה אזרחים ישראלים: הראשון כימאי, השנייה גננת,...

ערוץ 2 שידור חי לצפייה ישירה

איזה כייף זה לצפות בטלויזיה דרך האינטרנט, בחינם, ללא צורך להוריד תוכנות ובלי פרסומות קופצות. בתקופה האחרונה אני מנסה לחסוך בכסף, משכיר דירה ב 2500 ש"ח, קניות לבית של מזון זה לפחות 1500 ש"ח , הלוואה זה עוד 1350 ש"ח ואני מרוויח רק...

עבודה ערבית חוזרת!

סדרת המופת, עבודה ערבית, סידרה דרמה-קומית, חוזרת למסך. מחר (יום שלישי 09.07.2013) אחרי האח הגדול בערוץ 2. אני ממש נרגש לספר לכם על זה כיוון שהסידרה הזאת, לעומת סדרות רבות ותוכניות ריאלטי אחרות שהיום משודרות על המסכים, פשוט סידרה...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה