הבלוג של Ya'arit Trabelsi

מג'נגלת

אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה

עדכונים:

פוסטים: 560

החל מנובמבר 2010

יש חנויות שהם הרבה מעבר למוצרים מגניבים. יש בהם המון מחשבה, המון התרפקות על נוסטלגיה והמון המון אהבה לתל אביב- made in TLV היא בדיוק חנות כזו- קטנה ומטריפה. לאנשים שאוהבים את תל אביב!!

20/11/2012

אני אמנם גרה בגבעתיים, אבל אני כל כך תל אביבית שאחד מחבריי אמר לי פעם: “את חיה בתל אביב, את רק ישנה בגבעתיים” וזה נכון. מאוד מאוד נכון. יש משהו בעיר הזו שעושה לי טוב- כל כך הרבה היסטוריה, לצד כל כך הרבה עתיד. כל כך הרבה תרבויות, לצד תרבות מאפיינת אחת. ויש בה הכל. אין דבר שאי אפשר למצוא בה. אולי בגלל זה אני אוהבת אותה כל כך. בעיניי היא לא “עיר ללא הפסקה”, היא פשוט עיר שכל האפשרויות גלומות בה.

כשיובל אברמוביץ’, אושייה תל אביבית בפני עצמה, פתח את “Made In TLV” במתחם התחנה, אני זוכרת שהדבר הראשון עליו חשבתי הוא “הנה עוד חנות מזכרות לתיירים”. ביקור בחנות הוכיח לי בדיוק את ההיפך- זו לא חנות לתיירים, זו חנות לאנשים שאוהבים את תל אביב.

החנות מלאה בפריטים עיצוביים שונים, ברוח תל אביב. חלקם מיובאים, רובם מעוצבים במיוחד על ידי מעצבים תל אביביים כמובן.

יש שם כרזות ישנות, תחתיות הורסות לכוסות, מפות, מחזיקי מפתחות עם שמות הרחובות, דגמים מוקטנים של מגדל שלום ואתרים אחרים, ארנקים, תמונות, מעמדים לספרים ואפילו מתקן לעטים בצורת פחי הרחוב המפורסמים (בקרוב מתקני האופניים??)


ויש עוד כל כך הרבה דברים שאם הייתי מצלמת הכל, בטח עוד הייתי בחנות עכשיו ואם הייתי מעלה הכל לכאן, בטח הייתם קוראים את הפוסט הזה בעוד שנה.

חוץ מזה, רוצים לראות מה יש שם? לכו בעצמכם..

Made In TLV, מתחם התחנה, מבנה 5, 03-5104333

עוד מהבלוג של Ya'arit Trabelsi

תצוגה מקדימה

ערוכים לכיפור

יודעים מה אני הכי אוהבת בחגים? שיש מלא זמן לקרוא :-) תכף כיפור, חג הספרים השני אחרי שבוע הספר העברי וזה בדיוק הזמן להמליץ לכם על ארבעה ספרים חדשים שיעבירו לכם את הצום בצ'יק (ועוד תקוו שהוא יתארך כדי שתסיימו לקרוא...

תצוגה מקדימה

ילדי מפתח

אחת השאלות המשמעותיות ביותר לקראת החזרה ללימודים, בסביבות גילאי 8-9 (שזה כיתה ב-ג) היא שאלת החזרה הביתה. מצד אחד הם כבר די גדולים ולא רוצים כבר צהרונית (ובתכל'ס- די בצדק, כבר די משעמם להם שם) ומצד שני עדיין קצת מפחיד שהם יחזרו...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתב לסבתא

כחלק מפרוייקט סיכום שנה, התבקשתי לכתוב על אנשי השנה שלי- אלו שהשפיעו עליי הכי הרבה, שגרמו לי להיות אדם טוב יותר ושהשאירו את החותם הגדול ביותר. הבקשה הזו גרמה לי להעלות את כל האנשים בחיי ולנסות לבחור על מי מהם לכתוב. אם נדמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה