הבלוג של Ya'arit Trabelsi

מג'נגלת

אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה

עדכונים:

פוסטים: 562

החל מנובמבר 2010

אל תפנו את הגב לסרטן השד ואל תזניחו את אלו שחלו בו.

20/10/2012

יש נטיה לנשים, בעיקר אמהות, להזניח את עצמן. נכון שזה הולך ופוחת עם השנים, אבל עדיין. אני לא מדברת על קוסמטיקה וטיפוח, שם המצב הרבה יותר טוב, אלא על הבריאות.

יש לנו נטייה לדחות “מה שלא דחוף” ו’את בדיקת הממגורפיה נעשה בהזדמנות’. מכיין שסרטן השד הוא אחד מסוגי הסרטן השכיחים ביותר, לא רק אצל נשים אגב, אין פה בכלל עניין של “לי זה לא יקרה” ומיותר לציין את השפעתו של גילוי מוקדם.

כדי לעורר אותנו קצת, מצויין חודש אוקטובר בארץ ובעולם כחודש המודעות לסרטן השד. במהלך החודש הזה יש המון קמפיינים שמעלים את המודעות לרוץ ולהבדק ומעבר לזה, המון חברות שמתגייסות כדי להיטיב עם אותן חולות ולתת להן תמיכה חיובית.

אחד מהפרוייקטים שהעביר בי צמרמורת הוא פרוייקט FOREVER YOURS , ביוזמת ובחסות הסטייליסטית גאלה רחמילביץ’ ומותג האופנה PIPA FASHION

יחד, ובעזרתם האדיבה של טובי תעשיית האופנה, שלקחו את הפרוייקט הזה מכל הלב ועשו את כולו בהתנדבות מלאה (שאפו), הפיקו לוח שנה, המשמש כ’לוח עד’ ובו מצולמות נשים אמיתיות, בגילאי 25-57, במידות 42-56, כולן חולות או חלו בסרטן השד. לוח השנה יימכר בעלות של 50 ש”ח ללוח וכל ההכנסות ממכירת לוח השנה ייתרם לקבוצת “גאמני‘”.

הנשים האמיצות שהסכימו להצטלם לפרוייקט, אורלי גינוסר, אורלי סלם, אתי מרקס, בטי שבת, גליה קדרון, דיצה קציר, יפעת טוכטרמן, יעל אלדן, יערה לוי, ליאת ורטנשטיין, מיה אנטמן, מיכל גלר, מיכל לוי, מיכל מלמד כהן, מיכל תרום, ענת כרמלי-רפפורט, ענת קוריאט, עשו זאת מתוך רצון להוכיח שגם עם סרטן אפשר לחיות חיים טובים מחד, שסרטן השד הוא לא למבוגרות בלבד וחשוב להבדק בכל גיל בצורה מסודרת ובעיקר להראות שגם אם חלית, את לא לבד.

דוגמניות דצמבר: דיצה קציר וענת כרמלי רפפורט

דוגמנית יוני: אורלי גינוסר (אמא של רוני גינוסר מכוכב נולד)

דוגמניות מרץ: מיכל ויערה לוי (אם ובת)

נכון מקסים ומרגש?

״גמאני״ הינה קבוצת פייסבוק סגורה לנשים שחלו בסרטן השד. הקבוצה מונה מאות נשים מכל רחבי הארץ ומהעולם שבחרו בחיים ובאופטימיות, למרות המחלה. הנשים בקבוצה חולקות מנסיונן האישי, הן מייעצות, משמיעות, שואלות, מתלבטות, מקשיבות, מלוות ובעיקר מחבקות.  משפחה גדולה שבתוכה נמצאות מי שיכולות להבין באמת  את מי שחלתה ומתמודדת.
״גמאני״ מקיימת מפגשים חברתיים, הרצאות, ימי כיף, סדנאות וטיולים לחברותיה בכל רחבי הארץ והעולם.  בנות “גמאני” בחרו בצחוק, באהבה ובחיוך ככלים שלהן ללוות את חברותיהן, ובחרו לחיות טוב, עם הסרטן ואחריו.

הפרוייקט הזה גרם לי לזמזם את השיר המקסים ‘ככלות הכל והתמונה‘ ולחשוב כמה מעט אנחנו עושים ביומיום עבור אחרים ולהעריך את אלו שעוסקים בעבודת קודש בכל יום ומקדישים את חייהם למען הטבת חייהם של אחרים.

הלוח יימכר דרך קבוצת “גמאני”, בסטודיו הסטייליסטית גאלה רחמילביץ’ ובשואו רום של PIPA FASHION בעלות של 50 שקלים בלבד ללוח עד.

כל הכסף יתרם במלואו (!) לטובת פרוייקט של טיול לצפון ליומיים של מאה חולות סרטן השד.

צילום: זיו שדה

סטיילינג: גאלה רחמילביץ’ ל- GALA’STYLE

איפור ועיצוב שיער: גילי אלגבי, שמעון עזיזדה וקרן כהן-קייקוב ל’סטודיו גילי אלגבי’

הפקה: גאלה רחמילביץ’

בגדים: PIPAFASHION.CO.IL

תכשיטים: שלי דהרי SHELLY DAHARI,   OKSANA PASH jewelry designer

דוגמניות: אורלי גינוסר, אורלי סלם, אתי מרקס, בטי שבת, גליה קדרון, דיצה קציר, יפעת טוכטרמן, יעל אלדן, יערה לוי, ליאת ורטנשטיין, מיה אנטמן, מיכל גלר, מיכל לוי, מיכל מלמד כהן, מיכל תרום, ענת כרמלי-רפפורט, ענת קוריאט.

עיצוב גרפי: שירית כהן

תקנו את לוח השנה ולכו להבדק, זה לא מצחיק!

עוד מהבלוג של Ya'arit Trabelsi

תצוגה מקדימה

ערוכים לכיפור

יודעים מה אני הכי אוהבת בחגים? שיש מלא זמן לקרוא :-) תכף כיפור, חג הספרים השני אחרי שבוע הספר העברי וזה בדיוק הזמן להמליץ לכם על ארבעה ספרים חדשים שיעבירו לכם את הצום בצ'יק (ועוד תקוו שהוא יתארך כדי שתסיימו לקרוא...

תצוגה מקדימה

ילדי מפתח

אחת השאלות המשמעותיות ביותר לקראת החזרה ללימודים, בסביבות גילאי 8-9 (שזה כיתה ב-ג) היא שאלת החזרה הביתה. מצד אחד הם כבר די גדולים ולא רוצים כבר צהרונית (ובתכל'ס- די בצדק, כבר די משעמם להם שם) ומצד שני עדיין קצת מפחיד שהם יחזרו...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתב לסבתא

כחלק מפרוייקט סיכום שנה, התבקשתי לכתוב על אנשי השנה שלי- אלו שהשפיעו עליי הכי הרבה, שגרמו לי להיות אדם טוב יותר ושהשאירו את החותם הגדול ביותר. הבקשה הזו גרמה לי להעלות את כל האנשים בחיי ולנסות לבחור על מי מהם לכתוב. אם נדמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה