הבלוג של Ya'arit Trabelsi

מג'נגלת

אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה

עדכונים:

פוסטים: 560

החל מנובמבר 2010

הסרט ג’ולייט – הגרסה העירומה הוא סרט קליל עם מסר עמוק וחבוי

20/08/2018

יצא לכם לתהות פעם מה קורה היום עם כל האנשים שהיו פעם מפורסמים מאוד ונעלמו (מיוצרים גדולים ועד פליטי ריאליטי)? לי יוצא לתהות בכך לפחות פעמיים בשבוע, בהקשרים שונים… והנה, בשבוע שעבר צפיתי בסרט הקולנוע החדש “ג’ולייט – הגרסה העירומה” ונוכחתי (שוב) שהתהיות שלי אינן “מוזרות”, אלא מציאותיות מאוד. אולי הרבה יותר ממה שאתם ואני מבינים.

ג'ולייט - הגרסה העירומה

אנני מתגוררת בעיירה משעממת ושכוחת אל. היא עובדת יחד עם אחותה בארכיון של ספריית העיירה ונמצאת בזוגיות עם דנקן – מרצה בקולג’ ומעריץ נלהב (מידי) של טאקר קרואו – זמר רוק “לשעבר” שרק מעטים בעיירה מכירים את שמו.

JN_02773

ההערצה של דנקן לטאקר היא ממש סוג של אובססיה – יש לו את כל האלבומים, אוסף של פרסומים ותמונות ובלוג מעריצים שבו הוא מנסה להתחקות אחר הכוכב הנעלם. לאנני אין ספק מי נמצא אצלו במקום הראשון (לא היא), אבל היא בן אדם רציונלי (מידי) ומבינה שאין לה הרבה אפשרויות בחירה במקום שבו היא חיה. אז היא מקבלת את זה כחלק ממנו וחיה בצילו של טאקר.

טאקר קרואו

טאקר קרואו

יום אחד מקבל טאקר מעטפה בדואר ובה הקלטה נדירה של גרסה מוקדמת ועירומה לאחד מהשירים המפורסמים של טאקר. אנני שנמצאת במקרה בבית מאזינה לשיר לפניו, מה שגורר ויכוח סוער שבעקבותיו מחליטה אנני לפרסם בבלוג של דנקן תגובה לא מחמיאה במיוחד על השיר ועל טאקר בכלל, אבל אפילו היא לא משערת לאן זה יוביל…

כמה ימים לאחר פרסום התגובה, מקבלת אנני מייל מאדם שטוען שהוא טאקר קרואו המקורי! בתחילה היא חושבת שמדובר במתיחה, אבל די מהר היא מבינה שאכן מדובר בדבר האמיתי ובין שניהם מתפתחת תכתובת אישית עד אינטימית, שבה חושף טאקר את האמת על חייו: אב לחמישה ילדים (שאת אחת מהם לעולם לא פגש) מארבע אמהות שונות, מובטל ומתגורר במחסן של גרושתו האחרונה.

JN_01191

ההתכתבות מובילה למפגש די מוזר, שמוביל לרומן לא ממש פתור, שאת פרטיו לא אגלה לכם כאן. ומה עם דנקן? גם את זה תצטרכו לגלות בעצמכם!

jn

** על אף שהסרט עוסק בלא מעט תופעות חברתיות, לא מדובר בסרט כבד, אלא בסרט קליל על גבול הקומדיה שנחמד לראות בשישי בצהריים או כשיש מצב רוח לא מחייב.

עוד מהבלוג של Ya'arit Trabelsi

תצוגה מקדימה

ערוכים לכיפור

יודעים מה אני הכי אוהבת בחגים? שיש מלא זמן לקרוא :-) תכף כיפור, חג הספרים השני אחרי שבוע הספר העברי וזה בדיוק הזמן להמליץ לכם על ארבעה ספרים חדשים שיעבירו לכם את הצום בצ'יק (ועוד תקוו שהוא יתארך כדי שתסיימו לקרוא...

תצוגה מקדימה

ילדי מפתח

אחת השאלות המשמעותיות ביותר לקראת החזרה ללימודים, בסביבות גילאי 8-9 (שזה כיתה ב-ג) היא שאלת החזרה הביתה. מצד אחד הם כבר די גדולים ולא רוצים כבר צהרונית (ובתכל'ס- די בצדק, כבר די משעמם להם שם) ומצד שני עדיין קצת מפחיד שהם יחזרו...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתב לסבתא

כחלק מפרוייקט סיכום שנה, התבקשתי לכתוב על אנשי השנה שלי- אלו שהשפיעו עליי הכי הרבה, שגרמו לי להיות אדם טוב יותר ושהשאירו את החותם הגדול ביותר. הבקשה הזו גרמה לי להעלות את כל האנשים בחיי ולנסות לבחור על מי מהם לכתוב. אם נדמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה