הבלוג של Ya'arit Trabelsi

מג'נגלת

אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה

עדכונים:

פוסטים: 560

החל מנובמבר 2010

שני ספרים מתוקים ומהנים לבני נוער

01/03/2018

לאחרונה עומר שלי (11) סיים לקרוא בהנאה שני ספרים, מה שכבר מעיד על כך שהם מעניינים ומומלצים לבני נוער (גם אם הם אינם “תולעי ספרים”:

“נעם וטהר רצים לחתונה”, מאת קרן דקד (הוצאת אופיר ביכורים)

המורה של נעם וטהר מתחתנת וביום החתונה מגלים השניים שהיא שכחה לקחת איתה את אחד הדברים החשובים (לא אגלה לכם מה). הם מחליטים לרוץ אחריה, אבל בכל פעם “מפספסים” אותה בשנייה. ככה, לאורך הספר כולו מתואר המסע שלהם אחריה, דרך התחנות השונות שבהן היא נמצאת והדילמות שמלוות את הצעירים האמיצים.

 

IMG_3847

“מצחיקולים – המקרה המטורף של רעם שנעלם”, מאת טוני אבוט, הוצאת ספר לכל

“מצחיקולים” היא סדרת ספרים שגיבוריה הם ג’ף, מארה, בראיין וקלי הבלשיים. בכל ספר בולשת החבורה הצעירה לפתרון תעלומה אחרת, תוך שימוש בדרכים מקוריות ומשעשעות.

IMG_4556

בספר הזה מחפשת החבורה אחר רעם הסוס שנעלם לפתע… הם אוספים רמזים, עוקבים, מתחפשים ומשתמשים בתעלולים שונים עד שהם פותרים את החידה ומוצאים את הפתרון.

לא מדובר בגרסה צעירה ל”שרלוק הולמס” ועומר עלה על הפתרון כמעט מיד, אבל הספר כתוב בצורה קלילה ומשעשעת, שגרפה ממנו לא מעט צחקוקים תוך כדי קריאה. מתוק.

עוד מהבלוג של Ya'arit Trabelsi

תצוגה מקדימה

ערוכים לכיפור

יודעים מה אני הכי אוהבת בחגים? שיש מלא זמן לקרוא :-) תכף כיפור, חג הספרים השני אחרי שבוע הספר העברי וזה בדיוק הזמן להמליץ לכם על ארבעה ספרים חדשים שיעבירו לכם את הצום בצ'יק (ועוד תקוו שהוא יתארך כדי שתסיימו לקרוא...

תצוגה מקדימה

מכתב לסבתא

כחלק מפרוייקט סיכום שנה, התבקשתי לכתוב על אנשי השנה שלי- אלו שהשפיעו עליי הכי הרבה, שגרמו לי להיות אדם טוב יותר ושהשאירו את החותם הגדול ביותר. הבקשה הזו גרמה לי להעלות את כל האנשים בחיי ולנסות לבחור על מי מהם לכתוב. אם נדמה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה