הבלוג של Ya'arit Trabelsi

מג'נגלת

אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה

עדכונים:

פוסטים: 553

החל מנובמבר 2010

כדברא- אני בטוחה שאפילו היוצרות של הסדרה, לא שיערו שהטירוף יגיע לכאלו ממדים…

05/04/2017

בשנים האחרונות יש התעוררות מופלאה של סדרות דרמה ישראליות איכותיות ומופתיות, למבוגרים ולילדים- חטופים, פאודה, החממה ועוד.

כשרק יצאה הסדרה “כדברא” בערוץ ניקולדאון של YES, זיהיתי שמדובר במשהו טוב, אחר ושונה, אבל לא היה לי שמץ של מושג כמה רחוק זה יגיע.

והנה, אחרי חצי עונה אין כמעט ילד/ נער שלא מכיר והתמכר לסדרה. עומר והחברים שלו צופים אדוקים ואתם צריכים לשמוע את צרחות בנות הנוער, כשהן פוגשות מישהו מכוכבי הסדרה.

למה זה קורה? אני חושבת שזה בזכות העובדה שלאורך כל הפרקים ששודרו עד עכשיו, השכילו היוצרים ליצור מתח בלי למתוח את העלילה יותר מידי, כך שהעלילה מצד אחד מתקדמת בקצב מהיר מאוד ומצד שני ממשיכה להפתיע ולסקרן.

עומר עם כוכבי הסדרה- שגעת!

עומר עם כוכבי הסדרה- שגעת!

בפרק האחרון של העונה צפינו בהקרנה מיוחדת למעריצי התוכנית בקולנוע.

כשהפרק נגמר לא היה אחד שלא נשאר לשבת על הכסא, בתקווה שיגלו לנו (כן. לנו) מה קורה אחר כך. “אוף אמא. אולי שיגלו לנו רק את הפרק הראשון של העונה הבאה?” שאל אותי עומר כשיצאנו.

אני לא יודעת מה עומד להיות בעונה הבאה, אבל אני בטוחה שזה יהיה טוב. כי ככה זה- כשמשהו טוב. הוא טוב!

אם עוד לא התחלתם לצפות- זה הזמן (יש את כל הפרקים ב-VOD).

 

עוד מהבלוג של Ya'arit Trabelsi

תצוגה מקדימה

ערוכים לכיפור

יודעים מה אני הכי אוהבת בחגים? שיש מלא זמן לקרוא :-) תכף כיפור, חג הספרים השני אחרי שבוע הספר העברי וזה בדיוק הזמן להמליץ לכם על ארבעה ספרים חדשים שיעבירו לכם את הצום בצ'יק (ועוד תקוו שהוא יתארך כדי שתסיימו לקרוא...

תצוגה מקדימה

ילדי מפתח

אחת השאלות המשמעותיות ביותר לקראת החזרה ללימודים, בסביבות גילאי 8-9 (שזה כיתה ב-ג) היא שאלת החזרה הביתה. מצד אחד הם כבר די גדולים ולא רוצים כבר צהרונית (ובתכל'ס- די בצדק, כבר די משעמם להם שם) ומצד שני עדיין קצת מפחיד שהם יחזרו...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתב לסבתא

כחלק מפרוייקט סיכום שנה, התבקשתי לכתוב על אנשי השנה שלי- אלו שהשפיעו עליי הכי הרבה, שגרמו לי להיות אדם טוב יותר ושהשאירו את החותם הגדול ביותר. הבקשה הזו גרמה לי להעלות את כל האנשים בחיי ולנסות לבחור על מי מהם לכתוב. אם נדמה...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה