הבלוג של Ya'arit Trabelsi

מג'נגלת

אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה

עדכונים:

פוסטים: 562

החל מנובמבר 2010

סדרת הנוער החדשה של ערוץ ניקולודיאון ב-YES מסתמנת כמשהו מבטיח. אמיץ. שונה. מותח ומסקרן… בין אם אתם מאמינים בכדברות ובין אם לאו.

09/02/2017

ב 19.2 תעלה בערוץ ניקולודיאון (לצופי YES בלבד) סדרת הנוער החדשה “כדברא”, שמביאה משהו אחר לחלוטין מסדרות הנוער הקיימות. משהו אמיץ יש לומר.

IMG_1804

גיבורות הסדרה הן קירקי ולילה – אחיות תאומות שהופרדו בלידתן ומגלות, ביום הולדתן ה 16 שיש להן כוחות על טבעיים.

לילה גרה בקיבוץ כנען עם אמן הביולוגית, כדברא בעצמה, ומחכה בציפייה דרוכה ליום ההולדת שבו תקבל גם היא את טבעת הכדברות והכוחות הנילווים לה.

קיקרי גרה עם הוריה המאמצים בעיר הגדולה, מרגישה שיש לה כוחות מוזרים ומחליטה לצאת למסע כדי להבין את מקורם.

כל זה שמתרחש כשברקע חופשת הקיץ, החברים שמתכננים איך לבלות אותה וחיים נורמאליים של בנות 16. כל אחת בדרכה צריכה ללמוד לחיות עם הכוחות שלה, להתמודד מול כוחות הרשע המאיימים ולנהל חיים “רגילים” במקביל.

IMG_1808

בפרימיירה החגיגית שנערכה בשבוע שעבר בסינימה סיטי צפינו רק בשני הפרקים הראשונים, אבל כבר מהם היה ברור שמדובר כאן במשהו אחר. בוגר. אמיץ. סדרה לנוער שמשלבת בצורה מעולה בין המתח ועל טבעי, הבעיות ה”רגילות” של הגיל הזה ומסר חשוב מאין כמותו על סטיגמות וקבלת האחר.

עומר עם טל מוסרי, שהנחה את ערב הפרימיירה (ובלי קשר- השחקן האהוב על עומר)

עומר עם טל מוסרי, שהנחה את ערב הפרימיירה (ובלי קשר- השחקן האהוב על עומר)

אני אמנם לא בת 16, אבל כבר הודעתי לעומר שאני מתכוונת לצפות איתו בסדרה…

כדברא החל מה- 19.2.17 בערוץ ניקלודיאון לצופי yes בלבד (ערוץ 91)

עוד מהבלוג של Ya'arit Trabelsi

תצוגה מקדימה

ערוכים לכיפור

יודעים מה אני הכי אוהבת בחגים? שיש מלא זמן לקרוא :-) תכף כיפור, חג הספרים השני אחרי שבוע הספר העברי וזה בדיוק הזמן להמליץ לכם על ארבעה ספרים חדשים שיעבירו לכם את הצום בצ'יק (ועוד תקוו שהוא יתארך כדי שתסיימו לקרוא...

תצוגה מקדימה

ילדי מפתח

אחת השאלות המשמעותיות ביותר לקראת החזרה ללימודים, בסביבות גילאי 8-9 (שזה כיתה ב-ג) היא שאלת החזרה הביתה. מצד אחד הם כבר די גדולים ולא רוצים כבר צהרונית (ובתכל'ס- די בצדק, כבר די משעמם להם שם) ומצד שני עדיין קצת מפחיד שהם יחזרו...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתב לסבתא

כחלק מפרוייקט סיכום שנה, התבקשתי לכתוב על אנשי השנה שלי- אלו שהשפיעו עליי הכי הרבה, שגרמו לי להיות אדם טוב יותר ושהשאירו את החותם הגדול ביותר. הבקשה הזו גרמה לי להעלות את כל האנשים בחיי ולנסות לבחור על מי מהם לכתוב. אם נדמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה