הבלוג של Ya'arit Trabelsi

מג'נגלת

אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה

עדכונים:

פוסטים: 560

החל מנובמבר 2010

הופתעתי לטובה- ימית 2000!

14/08/2016

יש לי וידוי- עד לשבוע שעבר מעולם לא הייתי בימית 2000! כן כן. אני אמנם גרה בתל אביב ועומר אמנם היה שם כבר המון פעמים עם אבא שלו, אבל אני נמנעתי קצת מללכת (בכל זאת- עומס של אנשים בתוך בריכות…).

אבל, בשבוע שעבר חל המפנה הגדול (אני מקווה) והלכתי עם עומר לבוקר רטוב בפארק המים המדובר. הוא כמובן שלט בכל המגלשות והמתקנים, אבל אני הופתעתי לא רק מהגודל, אלא בעיקר מהמגוון הרחב של המגלשות, המתחמים השונים והמרחב (שאותו כדאי לקחת בחשבון, כי היינו בימי בין המצרים ואני משערת שביום רגיל עמוס יותר).

IMG_9489 IMG_9490

כשהיינו בפארק המים באד פרדייס ביער השחור, חשבתי לעצמי שחבל שאין בארץ פארק מים עם המון המון מגלשות שונות, משונות ואקסטרימיות, בלי לדעת שיש אחד כזה כל כך קרוב אליי- בחולון.

לא ספרתי גם מגלשות יש, אבל יש המוןןןןןן! מגלשות מפותלות, חדות, ארוכות במיוחד, גבוהות, צרות, עם אבובים, בתוך חושך מוחלט ואפילו מגלשות בננה שנגמרות בחצי הדרך ומפילות את הגולש ישירות למים מהגובה. פחד אלוהים (לפחדנית כמוני).

מגלשות הבננה המפורסמות

מגלשות הבננה המפורסמות

אהבתי גם את העובדה שהבריכה הגדולה החיצונית (כי יש גם אחת מקורה עם גלים), היא עד לגובה של 1.40, מה שללא ספק משקיט את הלחץ ממים עמוקים (למרות שעומר יודע שחות, זה תמיד מלחיץ אותי).

ואהבתי מאוד את מתחם הילדים, שניכר כי הושקעה בו מחשבה רבה הן מבחינת גודל השטח, הן מבחינת המתקנים המוצבים בו (ספלאשים, מגלשות, דלי שמתהפך ועוד) והן מבחינת העיצוב שלהם. למרות שמדובר במתחם שמיועד כביכול לילדים קטנים, עומר ואני השתעשענו שם לא מעט (בייחוד בין הספלאשים החביבים).

IMG_9501 בריכת הפעוטות בספארק המים חולון צילום-יחצ IMG_9497

הדשא הסינטטי נעים ולא מציג, יש שמשיות בכל מקום והצוות אדיב.

כשיצאנו ובאופן מאוד לא אופייני לי, אפילו הבטחתי לעומר שנבוא לשם שום, בתקווה שגם אחרי ט’ באב, לא יהיה עמוס וצפוף (בכל זאת- קיץ).

IMG_9504

ואסיים במשפט שעומר ביקש שאכתוב: “אמא, תכתבי לכולם שכדאי להם ממש לבוא. גם כי יש מלא מגלשות כייפיות וגם כי אפשר להסתובב בשקט בלי שהורים דאגנים כמוך ידאגו כל הזמן” :-)

עוד מהבלוג של Ya'arit Trabelsi

Thumbnail

ערוכים לכיפור

יודעים מה אני הכי אוהבת בחגים? שיש מלא זמן לקרוא :-) תכף כיפור, חג הספרים השני אחרי שבוע הספר העברי וזה בדיוק הזמן להמליץ לכם על ארבעה ספרים חדשים שיעבירו לכם את הצום בצ'יק (ועוד תקוו שהוא יתארך כדי שתסיימו לקרוא...

Thumbnail

מכתב לסבתא

כחלק מפרוייקט סיכום שנה, התבקשתי לכתוב על אנשי השנה שלי- אלו שהשפיעו עליי הכי הרבה, שגרמו לי להיות אדם טוב יותר ושהשאירו את החותם הגדול ביותר. הבקשה הזו גרמה לי להעלות את כל האנשים בחיי ולנסות לבחור על מי מהם לכתוב. אם נדמה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים