הבלוג של Ya'arit Trabelsi

מג'נגלת

אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה

עדכונים:

פוסטים: 560

החל מנובמבר 2010

סרט הילדים החדש רובינזון קרוזו, המבוסס על הסיפור המוכר והידוע, הוא סרט שמעלה תהיות על המקום שבו אנחנו נמצאים כרגע, על המקום שאותו אנחנו מגדירים בית ועל האנשים שאותם אנחנו מגדירים משפחה.

18/04/2016

סרט הילדים החדש רובינזון קרוזו, המבוסס על הסיפור המוכר והידוע, הוא סרט שמעלה תהיות על המקום שבו אנחנו נמצאים כרגע, על המקום שאותו אנחנו מגדירים בית ועל האנשים שאותם אנחנו מגדירים משפחה.

ROBINSON-CRUZOE_1SH

“יומשלישי” הוא תוכי סקרן, שחי עם חבריו החיות על אי מבודד וקטן. הוא חולם בגדול ומנסה למצוא כל רמז אפשרי לכך שיש עולם גדול יותר מעבר לאי, על אף שחבריו מקניטים אותו על כך ומנסים “להחזיר אותו אל הקרקע”.

ROBINSON-CRUSOE9-Copy

רובינזון קרוזו הוא נער, די חנון, שמצטרף אל חבורת שודדי ים למסע מחוף אל חוף, יחד עם כלבו האהוב. כבר על האניה מוצא את עצמו רובינזון מנסה להגן בחירוף נפש על התרנגולים מפני צמד חתולים ערמומי ורשע.

ROBINSON-CRUSOE15-Copy

כשסופה פוקדת את הים, נשברת הסירה, השודדים בורחים ורובינזון וכלבו נותרים מאחור, תקועים במעמקיה. כשהוא מתעורר, מוצא את עצמו רובינזון על אי בודד ומרוחק- כן כן, האי של יומשלישי.

ROBINSON-CRUSOE18-Copy

שלב ההיכרות בין רובינזון וכלבו לבין חבורת החיות החביבה, לא ממש הולך חלק ומלא בחששות משני הצדדים, אבל עם הזמן הולכת ונרקמת שם ידידות מופלאה שגורמת לכולם להפוך את האי לבית ולהרגיש כמו משפחה.

ROBINSON-CRUSOE16-Copy

אבל אז, בדיוק כשנדמה שהדברים מסתדרים על מי מנוחות, תוקפים חבורת החתולים (זוכרים אותם מהסירה?) את האי ומאיימים להרוס הכל- גם את האי, אבל בעיקר את החלום.

חמוד מאוד!

עוד מהבלוג של Ya'arit Trabelsi

תצוגה מקדימה

ערוכים לכיפור

יודעים מה אני הכי אוהבת בחגים? שיש מלא זמן לקרוא :-) תכף כיפור, חג הספרים השני אחרי שבוע הספר העברי וזה בדיוק הזמן להמליץ לכם על ארבעה ספרים חדשים שיעבירו לכם את הצום בצ'יק (ועוד תקוו שהוא יתארך כדי שתסיימו לקרוא...

תצוגה מקדימה

ילדי מפתח

אחת השאלות המשמעותיות ביותר לקראת החזרה ללימודים, בסביבות גילאי 8-9 (שזה כיתה ב-ג) היא שאלת החזרה הביתה. מצד אחד הם כבר די גדולים ולא רוצים כבר צהרונית (ובתכל'ס- די בצדק, כבר די משעמם להם שם) ומצד שני עדיין קצת מפחיד שהם יחזרו...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתב לסבתא

כחלק מפרוייקט סיכום שנה, התבקשתי לכתוב על אנשי השנה שלי- אלו שהשפיעו עליי הכי הרבה, שגרמו לי להיות אדם טוב יותר ושהשאירו את החותם הגדול ביותר. הבקשה הזו גרמה לי להעלות את כל האנשים בחיי ולנסות לבחור על מי מהם לכתוב. אם נדמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה