הבלוג של Ya'arit Trabelsi

מג'נגלת

אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה

עדכונים:

פוסטים: 560

החל מנובמבר 2010

משלוח מנות תמיד היווה עבורי סמל לנתינה לאלו שבכל השנה הם קצת מובנים מאליהם. הכי כיף לתת…

21/03/2016

כשיש לך ילדים, אתה מנסה לזכור כל רגע חשוב בחיים שלהם, אבל זו בעיה, כי כשיש לךילדים- כל רגע הוא חשוב. לפעמים נדמה לי שבכל רגע קורה משהו חדש- תובנה חדשה, בגרות חדשה, מכשול נוסף שהוא עבר. בא לי לנצור את כל הרגעים, הקטנים והגדולים, לעטוף אותם בסרט ורוד ולהביט בהם יחד כשהוא לא רואה איזו דרך מדהימה הוא עבר.
לפני שבועיים היה לנו “רגע מכונן” כזה, בפעם הראשונה כאן בשכונה, הוא הלך לישון אצל חבר מהכיתה. לא אפרט כאן את כל הסיבות להתרגשות הגדולה ולצעד הענקי שזה סימל עבורו, אבל זה ללא ספק היה רגע מכונן.
החלטנו, הוא ואני, להכין לאותו חבר משלוח מנות מושקע במיוחד, כזה שעומר יוכל לבטא בו את ההתרגשות שהוא חש וכך היה. כמה ימים לפני עומר ביקש שנאפה בבית אזני המן, בטעמים שונים ועם מילויים שונים “כדי שנוכל לשים כל מיני אזני המן שהשקענו בהם בפנים”. אז הכנו וארזנו כל זוג באריזת צלופן קטנה.

IMG_8202

השלב הבא היה כמובן לארוז ולמלא. בגלל שעומר וחבר שלו מאוד אוהבים שוקולד, הבחירה בשוקולדים של הרשי וריזס היתה כמעט מיידית.

IMG_8184

עומר היה אחראי על האריזה ועל הסידור- פעולה שהוא באופן כללי מאוד אוהב לעשות, בטח הפעם.

IMG_8205

IMG_8203

IMG_8200

השלב האחרון היה לסגור את המשלוח ולקשט אותו מבחוץ

IMG_8207

כשהגיע הערב ועומר היה צריך ללכת לחבר שלו, הוא היה כל כך מאושר לתת לו את משלוח המנות הזה וכל כך גאה בעצמו, שזו ללא ספק הפכה להיות מטרה נעלה מבחינתי (ברור שהם זללו הכל יחד במסיבת הפיג’מות, נכון? :-) )

למי אתם הכנתם משלוח מנות?

עוד מהבלוג של Ya'arit Trabelsi

Thumbnail

ערוכים לכיפור

יודעים מה אני הכי אוהבת בחגים? שיש מלא זמן לקרוא :-) תכף כיפור, חג הספרים השני אחרי שבוע הספר העברי וזה בדיוק הזמן להמליץ לכם על ארבעה ספרים חדשים שיעבירו לכם את הצום בצ'יק (ועוד תקוו שהוא יתארך כדי שתסיימו לקרוא...

Thumbnail

מכתב לסבתא

כחלק מפרוייקט סיכום שנה, התבקשתי לכתוב על אנשי השנה שלי- אלו שהשפיעו עליי הכי הרבה, שגרמו לי להיות אדם טוב יותר ושהשאירו את החותם הגדול ביותר. הבקשה הזו גרמה לי להעלות את כל האנשים בחיי ולנסות לבחור על מי מהם לכתוב. אם נדמה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים