הבלוג של Ya'arit Trabelsi

מג'נגלת

אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה

עדכונים:

פוסטים: 560

החל מנובמבר 2010

אז איך אומרים- סרט גויאבה או סרט גויאבות?

03/08/2015

סרט הילדים “גויאבות” עורר בי רגשות סותרים- מצד אחד המסר הוא טוב ונכון ומועבר בצורה מדוייקת, מצד שני היו בסרט המון גינונים ילדותיים ומיותרים מידי שקצת מזלזלים באינטליגנציה של הילדים.

download

הסרט הוא סרט מוסיקלי בבימויו של קובי מחט ומגולל את סיפורה של ילדה קטנה שעוברת לגור בישוב חדש. שם היא מגלה את רשעותה של סגנית ראש המועצה ויוצאת להלחם על טובת התושבים ועל עץ הגויאבות שהיא כל כך אוהבת.

על פניו לסרט הזה יש את כל הפוטניציאל- מחט ליהק אליו את כל כוכבי הילדים הגדולים כמו יובל המבולבל והדוד חיים, לצד כוכבים ענקיים כמו חנה לאסלו, יהורם גאון, מאיר סוויסה ועוד.

download1

אבל המון קטעים בסרט הם מוגזמים ותאטרליים שלי הזכירו יותר קלטת ארוכה של יובל המבולבל מאשר סרט קולנועי משובח, שמסתכל לילדים בגובה העיניים ונותן להם את הקרדיט האינטיליגנטי שמגיע להם (בלי קשר לגיל, אגב).

המסרים כאמור חיוביים ועוברים בצורה מצויינת- התסגלות למקום חדש, חשיבה חיובית, שמירה על הטבע והמסר החזק מכל- להלחם על שלך ועל צדקתך גם אם אתה קטן וגם אם כולם בטוחים שלא תצליח!
השירים המשולבים בסרט קליטים וכייפים ובסך הכל יצאנו עם הרגשה טובה מהסרט ועומר נהנה מאוד.

גויאבות, סינמה סיטי, דו-מימד

עוד מהבלוג של Ya'arit Trabelsi

תצוגה מקדימה

ערוכים לכיפור

יודעים מה אני הכי אוהבת בחגים? שיש מלא זמן לקרוא :-) תכף כיפור, חג הספרים השני אחרי שבוע הספר העברי וזה בדיוק הזמן להמליץ לכם על ארבעה ספרים חדשים שיעבירו לכם את הצום בצ'יק (ועוד תקוו שהוא יתארך כדי שתסיימו לקרוא...

תצוגה מקדימה

ילדי מפתח

אחת השאלות המשמעותיות ביותר לקראת החזרה ללימודים, בסביבות גילאי 8-9 (שזה כיתה ב-ג) היא שאלת החזרה הביתה. מצד אחד הם כבר די גדולים ולא רוצים כבר צהרונית (ובתכל'ס- די בצדק, כבר די משעמם להם שם) ומצד שני עדיין קצת מפחיד שהם יחזרו...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתב לסבתא

כחלק מפרוייקט סיכום שנה, התבקשתי לכתוב על אנשי השנה שלי- אלו שהשפיעו עליי הכי הרבה, שגרמו לי להיות אדם טוב יותר ושהשאירו את החותם הגדול ביותר. הבקשה הזו גרמה לי להעלות את כל האנשים בחיי ולנסות לבחור על מי מהם לכתוב. אם נדמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה