הבלוג של Ya'arit Trabelsi

מג'נגלת

אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה

עדכונים:

פוסטים: 560

החל מנובמבר 2010

נירו לוי היקר! שנייה לפני שאתה מוציא מהפה שלך אמירות נבואיות לגבי עתידם של “ילדי ההומוסקסואלים”, כדאי שתעשן משהו ותסתום!

21/05/2015

נירו היקר. גם אני שמעתי את דעותיך הליברליות לגבי ילדים להורים הומוסקסואלים ויש לי משהו חשוב להגיד לך:
הילדים המתוסבכים ביותר הם דווקא ילדים להורים סטרייטים. יודע למה? כי אצל סטרייטים (ואני סטרייטית, אז אני יכולה להעיד) הבאת ילדים היא מעין חובה או עוד וי שצריך לסמן בדרך. ואז מה קורה? הזוגות מתגרשים ולרוב (ואני כמובן לא מכלילה כי אני מכירה גם המון אבות מהממים) האבא הוא זה שמתרחק ומתנהג כ”אבא” בעיקר כשנוח לו.

יודע למה הסיכוי שזה יקרה אצל הורים הומוסקסואלים הוא אפסי? כי אצלם זה לא טרוויאלי. כי שנים אמרו להם שמעצם ההומוסקסואליות שלהם הם גוזרים על עצמם חיים ללא המשכיות (אתה מוזמן לשאול אותם). כי כדי להביא ילדים ולהקים משפחה הם עוברים תהליך כל כך ארוך שאין סיכוי שאחרי כל המאמץ הם פשוט “ישליכו” את הילדים שלהם ויתייחסו אליהם כמו אל צעצוע על מדף שמורידים כשמתחשק לשחק איתו. אין סיכוי! ואני אפילו לא מדברת על כל מקרי האלימות/ סמים/ אלכוהול.. יודע למה אני לא מדברת על זה? כי זה לא קשור לנטייה מינית. זה קשור לאופי של האדם- מי כמוך בטח יודע..

boss-2206__180

יודע עוד משהו? ההורים ההומוסקסואלים שאני מכירה (ואני מכירה) הם הורים מדהימים, מלאי נתינה ואהבה שמקדישים את החיים שלהם לטובת הילדים ושמים את הילדים במקום הראשון. האם אתה נירו לוי היקר יכול לשים יד על הלב (ולא בכאילו כמו היד ששמת על הלב כשהתנצלת בפני מושיק, לעצתה של אריאנה) ולומר לי שהילדים עבורך הם כל עולמך? שאתה מוכן לוותר על הנוחות שלך, על הסמים, המסיבות וחיי ההוללות על מנת להעניק לילדים שלכם אושר? מממ אני בספק!
הם שונים? נכון! מה רע בשונה? אז אם ככה- גם הורים נכים עושים נזק לילדים שלהם? ומה לגבי כהיי עור? גמדים? מבוגרים? שמנים? רזים? אמהות חד הוריות? גם הם לא צריכים להביא ילדים?

peas-580333__180

אתה יודע למה הם נוסעים לנפאל? כי בממשלה שלנו יושבים אנשים חשוכי דעות וגזעניים בדיוק כמוך שהחליטו, גם הם, שהומוסקסואלים לא ראויים להיות הורים. אז הם נוסעים לנפאל ומשלמים מאות אלפי שקלים רק בשביל הזכות להביא ילד. מעניין מה היה קורה אם כל הורה סטרייט היה צריך לשלם את הסכומים האלו כדי להביא ילדים לעולם!
תתעורר! אנחנו חיים בשנת 2015! ההגדרה לשונה היא ההגדרה של מי שמסתכל. אם תשאל את הבן שלי בן ה-9 (שנולד מתוך נישואים סטרייטים) הוא לא יבין על מה אתה מדבר ויסביר לך שיש כל מיני סוגים של משפחות והכל בסדר.
ואגב, אם תשאל אותי- אני מעדיפה הורה שמשתוקק לילד שלו על הורה שמקבל את זה כמובן מאליו!

אז תעשה לי טובה ותעשן משהו שיעשה לך טוב לפני שאתה מגבב כאלו הצהרות שטויות וחסרות כל בסיס כבל עם ועדה!

עוד מהבלוג של Ya'arit Trabelsi

תצוגה מקדימה

ערוכים לכיפור

יודעים מה אני הכי אוהבת בחגים? שיש מלא זמן לקרוא :-) תכף כיפור, חג הספרים השני אחרי שבוע הספר העברי וזה בדיוק הזמן להמליץ לכם על ארבעה ספרים חדשים שיעבירו לכם את הצום בצ'יק (ועוד תקוו שהוא יתארך כדי שתסיימו לקרוא...

תצוגה מקדימה

מכתב לסבתא

כחלק מפרוייקט סיכום שנה, התבקשתי לכתוב על אנשי השנה שלי- אלו שהשפיעו עליי הכי הרבה, שגרמו לי להיות אדם טוב יותר ושהשאירו את החותם הגדול ביותר. הבקשה הזו גרמה לי להעלות את כל האנשים בחיי ולנסות לבחור על מי מהם לכתוב. אם נדמה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

בחזרה למעלה