הבלוג של Ya'arit Trabelsi

מג'נגלת

אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה

עדכונים:

פוסטים: 562

החל מנובמבר 2010

רוצים להעניק לילדכם חינוך ערכי אמיתי של נתינה? למה שלא תלכו איתם להתנדב באחד מהפרוייקטים המקסימים שיש לנו כאן? גם אתכם זה יעשיר- הבטחה שלי!

29/03/2015

בחירות- לא בחירות, מתחלף השלטון- לא מתחלף השלטון, בשורה התחתונה יש בישראל יותר מידי אנשים שלא יהיה להם מה להגיש על שולחן החג (בהנחה שלפחות שולחן יש להם). כן, זה עצוב, מכעיס, מקומם, מרתיח, מה שתרצו..
אבל אם יש משהו יפה בעם שלנו (יש הרבה, אבל זה הכי בולט), זה שלא משנה כמה נתלונן (ולרוב, בצדק..) בסוף תמיד נפשיל שרוולים ונעזור ככל יכולתינו.
השנה החלטתי שהגיע הזמן להמחיש לעומר שלא הכל ברור מאליו- גם לא האוכל שיש לו השולחן וללמד אותו נתינה אמיתית. אז הצטרפנו למיזם המקסים “כל טוב מכל הלב” של “בית גיל הזהב” בתל אביב ויחד עם דיירי המקום ועוד אנשים מקסימים, כמו שרון איילון, עודד ועדן הראל, אילנית ושירלי בוגנים, שבאו לעזור ארזנו מוצרי מזון לחג עבור ניצולי שואה.

KOB_6759

KOB_6844

כבר כמה ימים מאז שאמרתי לו שאנחנו הולכים לשם הוא שואל אותי על ניצולי שואה ובעיקר שואל: -”אמא, למה, אם הם כבר לא בשואה, אין להם אוכל כאילו שהם עדיין בשואה?!” – שאלת השאלות, לא??

KOB_6954

KOB_6960

גם כשחזרנו הביתה עלו אצלו שאלות נוספות והוא אפילו שאל אם עכשיו, אחרי שארזנו מוצרים, יהיה לניצולי השואה מה לאכול..
מה שהכי ריגש אותי הוא שהוא אמר לי שבכל שנה הוא רוצה לעזור קצת כדי שלאנשים יהיה מה לאכול, “כי אמא”, הוא אמר, “זה לא פייר שלחלק יש הרבה מה לאכול ומלא סוגים של אוכל על השולחן ולחלק תהיה בקושי מצה אחת עם שוקולד”.

אם יש לכם ילדים- אני ממליצה לכם בחום ללכת איתם, לפחות פעם אחת, להתנדב בפרוייקט תרומתי כלשהו- את הערכים שהם יקבלו שם הם לא יקבלו בשום מקום אחר!
וזה יקיריי, תמצית היופי שבעם היהודי!

(צילומים: קובי קוואנטרס)

עוד מהבלוג של Ya'arit Trabelsi

תצוגה מקדימה

ערוכים לכיפור

יודעים מה אני הכי אוהבת בחגים? שיש מלא זמן לקרוא :-) תכף כיפור, חג הספרים השני אחרי שבוע הספר העברי וזה בדיוק הזמן להמליץ לכם על ארבעה ספרים חדשים שיעבירו לכם את הצום בצ'יק (ועוד תקוו שהוא יתארך כדי שתסיימו לקרוא...

תצוגה מקדימה

ילדי מפתח

אחת השאלות המשמעותיות ביותר לקראת החזרה ללימודים, בסביבות גילאי 8-9 (שזה כיתה ב-ג) היא שאלת החזרה הביתה. מצד אחד הם כבר די גדולים ולא רוצים כבר צהרונית (ובתכל'ס- די בצדק, כבר די משעמם להם שם) ומצד שני עדיין קצת מפחיד שהם יחזרו...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתב לסבתא

כחלק מפרוייקט סיכום שנה, התבקשתי לכתוב על אנשי השנה שלי- אלו שהשפיעו עליי הכי הרבה, שגרמו לי להיות אדם טוב יותר ושהשאירו את החותם הגדול ביותר. הבקשה הזו גרמה לי להעלות את כל האנשים בחיי ולנסות לבחור על מי מהם לכתוב. אם נדמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה