הבלוג של Ya'arit Trabelsi

מג'נגלת

אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה

עדכונים:

פוסטים: 552

החל מנובמבר 2010

אז מתי קונים לילדים טלפון ואיזה?

11/08/2013

נשברתי. למרות שהצהרתי שילדים ביסודי לא צריכים טלפון נייד, הקטן שלי קיבל אחד כזה לקראת העלייה לכתה ב’.

זה דווקא לא בגלל לחץ חברתי כלשהו, אלא יותר לשקט הנפשי שלי- כן/לא הגיע לחוג, כן/לא סיים לשחק עם חבר, כן/לא ילך לאיבוד. כשאני יודעת שיש לו טלפון למקרה חירום, כפי שהוגדר על ידנו מראש, אני שקטה יותר.

ואני חס ושלום לא ממליצה כאן על אייפון או על מכשיר חכם אחר שמשמש לגלישה ולמשחקים- את זה יש מספיק בבית. אלא על טלפון שימושי שבאמת יהיה למקרי חירום בלבד.

כזה הוא ה- MOBEE!

כמו שאתם רואים בתמונה לא מדובר בטלפון רגיל. זהו מכשיר סלולארי המותאם במיוחד לילדים. יש בו ארבעה לחצנים עיקריים, שאת כל אחד מהם מסנכרנים מראש למספר הרצוי, לפי התמונה- טלפון בבית, אבא, אמא וטלפון נוסף לחירום (נגיד סבא וסבתא).

בנוסף ללחצנים האלו יש “לחצן מצוקה”, שכאשר הילד לוחץ עליו נשלחת הודעה אוטומטית לכל ארבעת המספרים המתוכנתים ואם אין מענה מאחד מהם לפחות, המכשיר מחייג אוטומטית לכל הארבעה ברצף עד לקבלת מענה.

וזה לא הכל- אפשר לתכנת מראש את שעת הכיבוי וההדלקה שלו (נאמר 8:00 כיבוי, עם תחילת הלימודים ובשעה 16:00 הדלקה) ואפשר אפילו לתכנת את הזמן של כל שיחה (דקה, שלוש דקות וכו’) למקרים בהם הילד שוכח לנתק את השיחה.

פונקציה גאונית נוספת שיש בקטנצ’יק הזה הוא מוניטור שמאפשר להורים, באין מענה, להאזין לסביבה בה הילד נמצא ולשמוע מה מתרחש (הורים- הפעם השתמשו בזה אתם למקרי חירום בלבד) וגם- כדי להגן מפני גניבה נשלחת להורים הודעה ברגע שמוכנס כרטיס SIM זר.

קטן וגאוני- כבר אמרתי??

העיצוב שלו מדליק במיוחד. גודלו הוא כגודל כף יד של ילד, הצבעים מדליקים (צהוב, כחול וורוד). הוא עשוי מפלסטיק קשיח העמיד בפני נפילות ויש לו חוט קטן שמאפשר תלייה שלו על הצוואר, ומסייע לאיתורו בתיק.

מותאמים לו כרטיסי SIM של כל החברות (חוץ מכרטיס של אייפון) ואפשר להתחבר איתו למעשה לכל חברה.

את ההתלהבות של הקטן אפשר לראות בפנים:

מחיר: 399 ₪ (ועכשיו במבצע חזרה ללימודים של 299 ש”ח).

להשיג ב: אתר www.mobee-cell.co.il, ברשת חנויות באג, רשת אייבורי ובחנויות המובחרות.

שירות לקוחות: 03-6209991

עכשיו אני קצת יותר רגועה.. אז ככה זה כשהם גדלים, מה??

עוד מהבלוג של Ya'arit Trabelsi

תצוגה מקדימה

ערוכים לכיפור

יודעים מה אני הכי אוהבת בחגים? שיש מלא זמן לקרוא :-) תכף כיפור, חג הספרים השני אחרי שבוע הספר העברי וזה בדיוק הזמן להמליץ לכם על ארבעה ספרים חדשים שיעבירו לכם את הצום בצ'יק (ועוד תקוו שהוא יתארך כדי שתסיימו לקרוא...

תצוגה מקדימה

ילדי מפתח

אחת השאלות המשמעותיות ביותר לקראת החזרה ללימודים, בסביבות גילאי 8-9 (שזה כיתה ב-ג) היא שאלת החזרה הביתה. מצד אחד הם כבר די גדולים ולא רוצים כבר צהרונית (ובתכל'ס- די בצדק, כבר די משעמם להם שם) ומצד שני עדיין קצת מפחיד שהם יחזרו...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתב לסבתא

כחלק מפרוייקט סיכום שנה, התבקשתי לכתוב על אנשי השנה שלי- אלו שהשפיעו עליי הכי הרבה, שגרמו לי להיות אדם טוב יותר ושהשאירו את החותם הגדול ביותר. הבקשה הזו גרמה לי להעלות את כל האנשים בחיי ולנסות לבחור על מי מהם לכתוב. אם נדמה...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה