הבלוג של Ya'arit Trabelsi

מג'נגלת

אמא + לא כל כך קטן, בעלת עסק לניהול תוכן וייעוץ שיווקי, מג'נגלת בין הדברים שחייבים לדברים שצריכים בשביל הנשמה

עדכונים:

פוסטים: 562

החל מנובמבר 2010

סרט הילדים “מטוסים” הוא ללא ספק אחד הטובים של הקיץ- מומלץ בחום!

15/08/2013

בתזמון מושלם אחרי המכביה (או שזו רק אני) יוצא היום לאקרנים סרט הילדים “מטוסים”, שזו הגרסה המעופפת של הסרט האהוב “מכוניות”.

הפעם מסופר סיפורו של מטוס ריסוס קטן מעיירה נידחת שחולם להיות מטוס מרוצים. למרות שכל חבריו אומרים לו שהוא לא נבנה בשביל זה ושזה יהרוס אותו, הוא לא מפסיק לחלום ומחליט להבחן לתחרות “מטוסים מסביב לעולם”, שזו גרסה מטוסית לאולימפיאדה. הוא אפילו מבקש ממטוס הקרב הזקן שמתגורר בעיירה לאמן אותו וזה- טורק את הדלת בפניו.

מטוסים מכל העולם מגיעים להבחן לתחרות, כולל הכוכבים אותם הוא מעריץ. הם כמובן בזים לו, צוחקים עליו ולועגים לו. רק חבריו הקרובים- משאית הדלק והמכונאית הקטנה מעודדים אותו לפחות לנסות.

הוא מפתיע את כולם בביצועיו, אך זה לא מספיק לו להתברג בחמישייה ולהכנס לתחרות. מאוכזב הוא חוזר לרסס את השדות וממשיך לחלום בהקיץ על תחרויות טיסה מרשימות.

ואז מגיע המכתב שמבשר לו שהמטוס שהגיע במקום החמישי נפסל מהתחרות בשל שימוש בחומרים אסורים (אמרתי לכם אולימפיאדה?!) ושהוא נכנס במקומו לתחרות. אין קץ לאושר ולחלום הגדול שכבר נמצא ממש מעבר לאופק. אפילו מטוס הקרב הקשיש מתרצה ומאמן את הקטן.

התחרות מתחילה והקטן מגלה שהעולם בחוץ לא נחמד כל כך. הוא לא נותן למטוסים מלאי האגו והטסטוסטרון הגברי לשבור אותו וברגעי האמת אפילו עוזר גם למי שלעג לו.

לא אגלה לכם מה קורה בהמשך ואיך זה מסתיים, רק אומר לכם שזה אחד הסרטים הטובים שראיתי לאחרונה.

יש בו כל כך הרבה מסרים חיוביים שעוברים לצופים הקטנים והגדולים כאחד: יושר, הגינות, כח רצון, לא לתת לשום דבר לשבור אותך, להאמין בעצמך, לספר את האמת גם כשהיא מבישה ולא נעימה, להפסיד בכבוד, להיות חבר טוב ולהקיף את עצמך בחברים טובים, לא להתייאש ובעיקר- לא לוותר על החלומות שלך. לא משנה כמה מופרכים הם נראים!!

מקסים, מרגש, מצחיק ובא לי אוסף של כל בובות המטוסים המסוקסים האלו.. ממליצה בחום!

לטרילר

עוד מהבלוג של Ya'arit Trabelsi

תצוגה מקדימה

ערוכים לכיפור

יודעים מה אני הכי אוהבת בחגים? שיש מלא זמן לקרוא :-) תכף כיפור, חג הספרים השני אחרי שבוע הספר העברי וזה בדיוק הזמן להמליץ לכם על ארבעה ספרים חדשים שיעבירו לכם את הצום בצ'יק (ועוד תקוו שהוא יתארך כדי שתסיימו לקרוא...

תצוגה מקדימה

ילדי מפתח

אחת השאלות המשמעותיות ביותר לקראת החזרה ללימודים, בסביבות גילאי 8-9 (שזה כיתה ב-ג) היא שאלת החזרה הביתה. מצד אחד הם כבר די גדולים ולא רוצים כבר צהרונית (ובתכל'ס- די בצדק, כבר די משעמם להם שם) ומצד שני עדיין קצת מפחיד שהם יחזרו...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתב לסבתא

כחלק מפרוייקט סיכום שנה, התבקשתי לכתוב על אנשי השנה שלי- אלו שהשפיעו עליי הכי הרבה, שגרמו לי להיות אדם טוב יותר ושהשאירו את החותם הגדול ביותר. הבקשה הזו גרמה לי להעלות את כל האנשים בחיי ולנסות לבחור על מי מהם לכתוב. אם נדמה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה