הבלוג של מיכל אדר

trendit

סורקת את הרשת כל הזמן ומחפשת את הדברים היפים בכל התחומים. כבר מזמן כמעט לא קונה בחנויות. אוהבת לעשות שופינג בלילה כשהחנויות סגורות והרשת גועשת אז אני כאן לספר לכם על הדברים היפים שאני פוגשת בדרך.

עדכונים:

פוסטים: 11

החל מיולי 2013

נר ראשון של חנוכה נופל השנה על חג ההודיה האמריקאי בו שני חגים מצויינים בערב אחד. יו בוטיק שופס אתר האינטרנט של היצירה הישראלית מציע לקהל בארץ ובעולם מתנות של מעצבים ואומנים בעבודת יד לשני החגים גם יחד

10/11/2013

העובדה שחג החנוכה הנו בעל סמלים דתיים כמו המנורה, מדגישים את חנוכה כחג היסטורי בו הילדים הופכים למרכז ההתעניינות והם גם המרוויחים הגדולים מכל הסיפור. שפע של הצגות ילדים ודמי חנוכה והרבה מתנות שהפכו לסמל החג.

חג ההודיה האמריקאי הנו חג חילוני הנחוג ביום חמישי של השבוע האחרון של חודש נובמבר. החג נחוג בארוחה חגיגית המסמלת את השפע שמניבה אדמת אמריקה ומדגישה את הקשיים שחוו המתיישבים הראשונים שהגיעו אליה ואשר רק בעזרת האינדיאנים ילידי המקום זכו ל”הפריח את השממה”.

השנה אנו עדים לצירוף היסטורי נדיר בו נר ראשון של חנוכה נופל על חג ההודיה וזו שמחה כפולה בארה”ב.

הפעם יאכלו שם לביבות לטקס ביחד עם תרנגול ההודו המפורסם אותו אוכלים בחג ההודיה. צירוף חגיגי זה אירע ב1888 ויקרה שוב בעוד  70 שנה בערך. אכן סיבה לחגיגה.

הצירוף המיוחד הזה של שני החגים גם יחד נותן אפשרות להעניק מתנות ייחודיות לחוגגים בארץ ובארה”ב

בארץ חנוכה הפך לחג הילדים ויש הורים הנוהגים להעניק מתנה לילדים בכל יום מאחד משמונת ימי החג. כמו כן זה חג של מסיבות, הדלקת נרות וארוחות שחיתות רוויות בסופגניות ולביבות.

אתר הסחר יו בוטיק קום מכיל שני אתרים בעברית ובאנגלית למתנות ועיצובים בעבודת יד של מתנות עם ערך. האתר בעברית פונה לישראלים אשר מאסו בשוטטות בקניונים והם מחפשים מתנות עם ערך רגשי ומיוצרות על ידי מעצבים.

ישראלים רבים משתמשים באתר כדי לשלוח מתנות עם סמלים יהודים לחו”ל למשפחה וחברים. יו בוטיק קום נותן פתרון למשלוח מתנה מהארץ לחו”ל עם סממנים יהודים וישראלים אותנטיים.

האתר באנגלית פונה לקהל יעד דובר אנגלית בעולם כולו ליהודים ונוצרים ומכיל מתנות עם ניחוחות של ארץ הקודש.

אתרי יו בוטיק מציעים מתנות מעוצבות אשר יוצרו ועוצבו על ידי אומנם ומעצבים מכל רחבי ישראל.
האתר פתח קטגוריה מיוחדת לחג החנוכה והקנייה בו קלה ובטוחה.

זירת הסחר יו בוטיק  משתפת פעולה עם עמותת  מתלבשות על זה זו השנה השנייה ברציפות בבזאר השנתי של מרכז הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית בת”א. בעלי החנויות באתר “יו בוטיק” תורמים לבזאר מיצירותיהם. האירוע מתקיים זו שנתו ה-11 והכנסותיו מהוות חלק משמעותי מתקציב מרכז הסיוע, המתקיים מתרומות. הבזאר יתקיים השנה ב 13-14 לדצמבר בגני התערוכה בת”א ביתן 11.

עוד מהבלוג של מיכל אדר

Thumbnail

סורגים עם הנשמה

טרנד הסריגה הבינלאומי תופס מקום נכבד גם אצלנו. החורף כנראה באמת בדרך אלינו והמסרגות יוצאות לפעולה. היום הסריגה הפכה לטרנד המעסיק אומנים ומעצבים והיא הפכה לטכניקה...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

התכשיטים שישדרגו אתכן בסתיו בחגים ומתי לא?

תמיד כשמסדרים ארונות בין העונות זו הזדמנות להתחדש בתכשיטים חדשים. במיוחד עכשיו בחגים אשר נותנים לנו הזדמנות פז לצאת להתלבש ולהראות. השנה החדשה גם היא תורמת לאווירת ההתחדשות והבגדים הלבנים אותם אני מרבים ללבוש בחגים הם...

Thumbnail

שבוע האופנה גינדי תל אביב - מוטי רייף, תודה

שבוע האופנה גינדי החזיר לנו את הכבוד האופנתי שאבד לנו אי שם בתחילת שנות השמונים ולא באשמתנו. בפוסט הזה לא תמצאו את הסיפורים הרגילים של מי לבשה מה או רשימת סלבים רודפי מצלמות ואורות בוהקים. כאן אני חוזרת אחורה לשנות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים