עדכונים:

פוסטים: 5

החל מיוני 2018

עברו 3 שנים מאז שמכרתי הכל. ועזבתי את ארצות הברית כדי לטייל בעולם אלה הם עצות הנסיעה הטובות ביותר שגיליתי במהלך הדרך.

הפוך את זה לנקודה כדי להימנע ממטיילים אחרים מדי פעם ולהתחיל שיחות עם אנשים מקומיים. אנגלית בסיסית מדוברת באופן נרחב בכל רחבי העולם, כך קל יותר לתקשר ממה שאתה חושב, במיוחד כאשר אתה משלב מחוות ידיים ושפת גוף.
למדו מאלה המתגוררים במדינה שאתם מבקרים. אנשים מעשירים את המסעות יותר מאשר המראות.

הטילים שלי התחילו כאשר לקחתי טיסה בכיוון אחד לאירופה מזנק בעצבנות לתוך הלא נודע ומשאיר הרבה מחיי הישנים מאחורי תוך היציאה להרפתקה הנסיעה האפי ברחבי העולם.

זו הייתה נסיעה פרועה, ולמדתי. הרבה מאז שעזבתי לראשונה כדי לחגוג את שלי, החלטתי לחלוק אוסף של עצות הנסיעות הטובות והמועילות ביותר שלי כדי לעזור לך להפוך את הנסיעה בעדיפות בחיים שלך.

אל תהסס לשתף עצות הנסיעה הטובה ביותר שלך בסוף!

1. הסבלנות חשובה
אל תזיע על הדברים. שאינך יכול לשלוט בהם החיים קצרים מדי מכדי לכעוס כל הזמן. ? פספסת את האוטובוס שלך . אל דאגה, יהיה עוד אחד לכספומטים אין כסף נהדר! סעו בדרך לא מתוכננת אל העיר הסמוכה וגלו. . לפעמים freakouts קורה ללא קשר פשוט קח נשימה עמוקה ותזכיר. לעצמך שזה יכול להיות גרוע יותר.

2. תתעורר מוקדם
לעלות בזריחה כדי לקבל את האטרקציות הטובות ביותר לעצמך תוך הימנעות ההמונים. זהו גם זמן קסום לתמונות עקב אור מפוזר רך, ובדרך כלל קל יותר לתקשר עם המקומיים. האזורים השטחיים. פחות מסוכנים בבוקר אנשים ישרים וחרוצים מתעוררים מוקדם; , ספסרים, נוכלים. ופושעים ישנים.

3. לצחוק על עצמך
אתה בהחלט נראה כמו טיפש פעמים רבות בעת נסיעה למקומות חדשים. , במקום להיות נבוך. תצחק על עצמך , אל תפחד לפשל. ואל תיקח את החיים ברצינות ברגע שאוטובוס שלם מלא בגואטמלים צחק בעליצות, כשאילצתי את הנהג לעצור כדי שאוכל להשתין בדחיפות בצד הדרך. לחזור לאוטובוס ולצחוק איתם נתן לי חברים חדשים לשארית המסע.

4. להחביא מזומנים נוספים
מזומן הוא המלך מסביב לעולם כדי לכסות את התחת שלך במצב חירום, הקפד להחביא כמה מקומות שונים. אני ממליצה לפחות. בשווי כמה מאות דולרים אם אתה מאבד את הארנק שלך, הכרטיס שלך מפסיק לעבוד, או הכספומטים נגמר הכסף, אתה תשמח שעשית.
כמה מנקודות המחבוא האהובות עלי כוללות גרביים, תחת מוסיף נעליים, תיק רחצה, סביב מסגרת של תרמיל, אפילו תפור מאחורי טלאי על התיק שלך.

5. פגוש אנשים מקומיים
הפוך את זה לנקודה כדי להימנע ממטיילים אחרים מדי פעם ולהתחיל שיחות עם אנשים מקומיים. אנגלית בסיסית מדוברת באופן נרחב בכל רחבי העולם, כך קל יותר לתקשר ממה שאתה חושב, במיוחד כאשר אתה משלב מחוות ידיים ושפת גוף.

6. לארוז צעיף
במקרה אני משתמש . אבל סארונגים גם עובד נהדר זה חלק פשוט של בד כותנה הוא אחד האביזרים השימושיים ביותר שלי נסיעות עם יישומים רבים מעשיים שונים. זה נהדר עבור הגנה מפני השמש, מגבת מאולתר, נשיאת דברים סביב, מסיכת עיניים, ועוד הרבה יותר.

7. התבונן בחיי היומיום
אם אתה באמת רוצה לקבל תחושה לדופק של מקום, אני ממליץ לבלות כמה שעות בישיבה בפארק או בפינת רחוב עסוק על ידי עצמך רק צופה יום לחיי היום קורה לפניך.
האטי את מחשבתך והקדישי תשומת לב לפרטים הסובבים אותך. הריחות, הצבעים, האינטראקציות. האנושיות והצלילים זה סוג של מדיטציה-ואתה תראה דברים שלא הבחנת בהם בעבר.

8. החזר הכל
כאשר המחשב הנייד שלי נגנב בפנמה, לאחר רוב המסמכים החשובים שלי ותמונות מגובות הציל את התחת שלי. שמור את שני העותקים הדיגיטליים והפיזיים של הדרכון שלך, אשרות, רישיון נהיגה, תעודת לידה, כרטיס ביטוח בריאות, מספרים סידוריים ומספרי טלפון חשובים המוכנים ליציאה במקרה חירום.

9. צלם המון תמונות
אתה יכול רק לראות את המקומות האלה פוגשים את האנשים האלה פעם בחיים שלך. זכור אותם לנצח עם הרבה תמונות. אל תדאג בקשר להיראות כמו תייר. ? אתה נוסע להיראות מגניב . לאף אחד לא אכפת תמונות נהדרות הן. המזכרת האולטימטיבית
הם לא עולים כלום, קל לשתף אותם עם אחרים, והם לא לוקחים מקום במזוודות שלך. רק לזכור פעם אחת יש לך זריקה כדי לצאת מאחורי העדשה וליהנות מהנוף.

10. תמיד יש דרך
שום דבר אינו בלתי אפשרי אם אתה מתקשה ללכת לאנשהו. או לעשות משהו, אל תוותר לא מצאת את הפיתרון הטוב ביותר. או שפגשת את האדם הנכון עדיין אל תקשיב למי שאומר. שזה לא יכול להיעשות

עוד מהבלוג של traveller

מקדשים ושווקים בסרי לנקה

הדרך לשיאחה עוברת באזור חקלאי עשיר של שדות סרי לנקה חיטה ותירס ומשמשת בית למיעוט המוסלמי-מונגולי צאצאי צבאות ג'נגס חאן. משאיות ועגלות אופניים, סוסים ועדרי צאן מהלכים ונוסעים לאורך הכביש בואכה העיר המוסלמית לינשיה ואני...

תגובות

פורסם לפני 7 months

מסלולי טיול ברמה הטיבטית

הקטע הצפוני אזור לאנזו, מנזר לאברנג ולינשיה. שער הכניסה לאנז'ו הקטע התיכון שמורות צפון סצ'ואן. שער הכניסה צ'נגדו הקטע הדרומי במחוז צפון יונאן. שער הכניסה ג'ונגדיאן או ליג'יאנג הצעת מסלול למטיילי תרמיל מגנסו לצ'ינחאי יום 1...

תגובות

פורסם לפני 7 months

פיתולים ומנזרים בטיבט

דרך עתיקה ומפותלת "יורדת" להאזו בירת הנפה הממוקמת על הציר הראשי לצ'נגדו, עם השינוי בנוף משתנה האוכלוסיה, תווי הפנים עדינים יותר, צפוניים יותר ובהירים יותר. בני שבט ההאן HAN המרכיב העיקרי בעם הסיני ושבט ההווי HUI...

תגובות

פורסם לפני 7 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה