הבלוג של יעל

טיולים בעולם

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מאוגוסט 2012

ציאה לחו”ל מעוררת בקרב ישראלים רבים חששות ופחדים, הסביבה הזרה, מחסום השפה והמרחק מהבית והסביבה המוכרת מעוררים חששות. המטיילים חוששים כי לא יצליחו למצוא את דרכם, לא ימצאו את בית המלון, ילכו לאיבוד ברכבת ויקלעו למקרי חירום רפואיים או התקפת שודדים. טיולים מאורגנים לחו”ל פותרים את כל החששות ומבטיחים סביבה בטוחה וטיול קבוצתי עם חברים. חבילות של טיולים מאורגנים מבוקשות במיוחד בקרב האוכלוסייה הדתית, האוכלוסייה המבוגרת ומשפחות שמבקשות לצאת עם הילדים לטיול גיל מצוות.

06/08/2012

יציאה לחו”ל מעוררת בקרב ישראלים רבים חששות ופחדים, הסביבה הזרה, מחסום השפה והמרחק מהבית והסביבה המוכרת מעוררים חששות. המטיילים חוששים כי לא יצליחו למצוא את דרכם, לא ימצאו את בית המלון, ילכו לאיבוד ברכבת ויקלעו למקרי חירום רפואיים או התקפת שודדים. טיולים מאורגנים לחו”ל פותרים את כל החששות ומבטיחים סביבה בטוחה וטיול קבוצתי עם חברים. חבילות של טיולים מאורגנים מבוקשות במיוחד בקרב האוכלוסייה הדתית, האוכלוסייה המבוגרת ומשפחות שמבקשות לצאת עם הילדים לטיול גיל מצוות.

הטיול הקבוצתי מעצים את החוויה ומאפשר למטיילים להכיר חברים חדשים ולטייל בחו”ל ללא כל חשש. מדריך ישראלי דובר עברית מתלווה אל הקבוצה ופותר כל בעיה שעשויה להתעורר במהלך הטיול. אלו שיוצאים אל טיולים מאורגנים בחו”ל יוכלו להסתדר ללא ידיעת אנגלית, המדריך ושאר חברי הקבוצה משמשים כמתווכים במידת הצורך. החששות מהיציאה אל סביבה לא מוכרת מתחלפות בהתרגשות לקראת יציאה אל טיול מרתק ומהנה.

יוצאים לטיול בראש שקט

טיולים מאורגנים לחו”ל מתאימים גם למטיילים שלא מגלים כל חשש מיציאה לחו”ל בעצמם, הם בוחרים בטיול המאורגן בזכות האפשרות להגיע ישירות לשדה התעופה ללא צורך בתכנון מסלול הטיול וארגונים נוספים. בניית מסלול הטיול, הזמנת בתי המלון ושאר הכנות כמו הוצאת ויזה מתאימה ותחבורה פנימית גוזלים זמן רב. המשתתפים בטיול המאורגן פטורים מכל הדאגות הללו, מארגני הטיול דואגים לבנות את המסלול הטוב ביותר, למצוא מסעדות מתאימות ולרכוש מבעוד מועד כרטיסים לכניסה לאתרי התיירות.

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת

יציאה לחו”ל כרוכה בקשיים נוספים בעבור מטיילים שומרי מסורת ודתיים. הם זקוקים לאוכל כשר ותנאי לינה שיאפשרו את שמירת השבת וביקור בבתי כנסת. טיולים לחו”ל בקבוצות מאורגנות הם הדרך הנפוצה ביותר לבילוי חופשות בחו”ל בעבור הקהילה הדתית. קבוצות של צעירים, מבוגרים ומשפחות עם ילדים יוצאות בכל עונות השנה לכל חלקי העולם. מארגני הטיול מבטיחים מבעוד מועד מזון כשר וסיפוק של כל צורכי המסורת.

המטיילים בקבוצה נהנים לבקר במרכזים היהודים ברחבי העולם ולחגוג יחד את ערב שבת במרכזים של תנועת חב”ד בכל רחבי העולם. תפילת שבת בבתי כנסת יהודים עתיקים במדינות רחוקות מציעה חוויה מיוחדת ומרגשת, שומרי המסורת נהנים לפגוש את היהודים שחיים ברחבי העולם ולגלות דרכי חיים אחרות ותרבויות מיוחדות. טיולים מאורגנים לחו”ל פותחים את העולם כולו בפני מטיילים שומרי מסורת בכל גיל.

פתרון מצוין בעבור מבוגרים

מטיילים מבוגרים שזקוקים להשגחה רפואית יוכלו למצוא טיולים מאורגנים מיוחדים עם ליווי של רופא או חובש. המלווים הרפואיים מקפידים על נטילת התרופות בשעות המתאימות, מעקב אחר המצב הרפואי ופינוי מהיר לבתי חולים במידת הצורך. מטיילים מבוגרים מתבקשים לרכוש ביטוח רפואי מתאים לפני כל יציאה לחו”ל ולהצטייד במלאי מתאים של תרופות. הקבוצה, המדריך והמלווים הרפואיים מחזקים את תחושת הביטחון של המטיילים ומספקים תמיכה מתאימה במקרה חירום.

עוד מהבלוג של יעל

טיולי נשים

טיולי נשים הם חלק ממגמה חדשה של טיולי קונפסט. טיולי קונפסט הם טיולים הנסובים סביב נושא מסויים. טיולי נשים הם טיולים המיועדרים אך ורק לנשים. קבוצה קטנה של נשים נסועת...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה