הבלוג של Tommy&Annika

מותר לגעת וכדאי לשחק

חנות צעצועים קצת אחרת שבה מותר לגעת וכדאי לשחק. בחנות שלנו יש צעצועים ומשחקים לכל גיל, לכל תקציב, בתחומי עניין מגוונים וללא חלוקה מגדרית.

עדכונים:

פוסטים: 8

החל מפברואר 2016

החלום: הקמת עסק עצמאי. הדרך: קשיים וייסורים. התוצאה: TOMMY & ANNIKA

08/02/2016

balloons

9 בפברואר, 2015, לפני שנה בדיוק. יום ההולדת העגום ביותר בחיי…

אבל נחזור רגע שבועיים לאחור. סוף ינואר, אני פורחת.  מלאת אנרגיות וציפייה לקראת הגשמתו של חלום מקצועי. פרוייקט שעליו עבדתי במשך כשנה וחצי ועמד לצאת לפועל תוך שבועות ספורים הפך אותי למאושרת. חלף שבוע והפרויקט מתרסק. גוף עסקי גדול שהציג עצמו כשותף לכל אורך הדרך חזר בו במפתיע מכל ההסכמות שהיו לנו וריסק לי את החלום. התסכול והכאב היו עצומים. נכון ש:״ככה זה בעסקים…״ וש:״בעסקים אין רגשות…״ אבל מבחינתי את העסקים עושים אנשים ובמקרה המדובר אותם אנשים הפרו את אמוני, שיקרו, התחמקו ופעלו באופן שמוציא לעסקים ולאנשי עסקים שם רע במיוחד.

אז כפי שאתם מבינים, ביום ההולדת שלי לפני שנה, חגיגות לא היו על הפרק… היה משבר עסקי ואישי גדול. לפרוייקט הגדול שלי היה שותף, אילן, והמשבר שנגרם בעקבות הפרת ההסכמים של הגוף העסקי הוביל  אותנו לשקול לפרק את השותפות העסקית שלנו והוביל אותי לשקול לחזור ולעבוד כשכירה. לשמחתי ולמזלי, עדו (בן זוגי) חיזק אותי ועודד אותי שלא לוותר על החלום להקים עסק עצמאי גם אם קטן יותר ולא בהכרח תואם את השאיפות המקוריות. עדו הצליח. וכך החלטנו, אילן ואני,  לפתוח חנות צעצועים קטנה משלנו, בה נוכל להביא לידי ביטוי את תפיסת עולמנו ואת מערכת הערכים שלנו. תפיסת עולם וערכים של אמון, נתינה, משמעות, שמחה, משפחתיות, איכות, מקצועיות, שיוויון מגדרי, יושרה וחזון. אלה הן אבני היסוד של TOMMY & ANNIKA שנפתחה בקניון גבעתיים כ-5 חודשים לאחר השבר הגדול.

והיום, שוב חוגגת יום הולדת. והפעם, יום הולדת של שמחה. שמחת העשייה ושמחת הגאווה (גאה בעצמי שלא ויתרתי ולא התייאשתי) ושמחת השותפות (עם שותף עסקי שהוא חבר לדרך ואני שמחה בכל יום מחדש שהוא השותף שלי) ובעיקר, והכי הכי חשוב, שמחת המשפחה. עדו והילדים. על כך שהתמודדו היטב עם ״רכבת ההרים״ המקצועית והרגשית שלי, על כך שידעו לתמוך ולחזק ועל עצם היותם.
יום משפחה שמח!!!
אריות 1

 

מוזמנים לבקר אותנו בקניון גבעתיים, קומה 3 ולהתעדכן בדף הפייסבוק של TOMMY&ANNIKA

לוגו PDF

עוד מהבלוג של Tommy&Annika

תצוגה מקדימה

לטיול יצאנו - פתרונות לנסיעות רגועות

 אז פסח מתקרב, חג מרובה בנסיעות ובפקקי תנועה בדרך לליל הסדר... המעגל המשפחתי והחברתי שלנו מתגורר הרחק מאיתנו ולכן המשפחה הפרטית שלי מתורגלת בנסיעות ארוכות ומתישות. אנחנו אמנם מתורגלים אבל עדיין סובלים, סובלים מאוד!...

תצוגה מקדימה

על מגדר וצעצועים - לאן נעלמה הבובה שלי? (חלק 1)

  החנות שלנו, חרטה על דגלה, בנוסף לערכים נוספים שחשוב לנו לקדם, לעסוק ביצירת שיוויון מגדרי בתחום...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה