הבלוג של תומרשף

tomereshef

ילידת 1970. קיבוצניקית ותלאביבית 22 שנה. אמא ל-3 בנים. הבכור בהורות משותפת, והשניים האחרים בזוגיות קונבנציונלית ויציבה כ-15 שנה. ספרית ומורה לספרות. עצמאית ורעבה לחיים.

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מאוקטובר 2017

אחרי 16 שנים סגרתי מספרה ואני פותחת בי”ס פרטי לספרות. הלכתי לקורס שיווק במרחב הוירטואלי – כי הגיע הזמן שלי לשווק את עצמי, בעצמי.

21/10/2017

עברתי פאזה בחיים. בגיל 47, אחרי 16 שנות קריירה בספרות עברתי פאזה. סגרתי מספרה עובדת, עם מוניטין ארצי חזק, והחלטתי להתפנות לביתי.

IMG_6979

המספרה שלי, היתה בית לי ולכל מי שביקר בה. שותפים, עובדים, מסתפרים ותלמידים לספרות. היא היתה בית במובן הזה שרוב האנשים הרגישו בה בנח להביא את עצמם, ולקבל יחס – בגובה העיניים. תואם סיטואציה ומכבד. ככה אני וזה מה שהיה לי חשוב. (בתור שכירה, עם ראש גדול, הרגשתי תמיד שאני נמדדת בכמה אני מתאימה את עצמי לבוס, ולרוב זה הקטין אותי מאוד). היה לי חשוב שלמרות שההתנהלות במספרה היתה מאוד קפדנית – האנושיות תקבל בה מקום של כבוד. זה הצליח! קיבלתי פידבקים מאוד חיוביים על הווייב ועבדו איתי לאורך השנים אנשים מיוחדים וקסומים. זה בנה למספרה מוניטין משובח ואיכותי.

אבל היה לזה מחיר.
המשפחה שלי שילמה את המחיר ואחרי 10 שנים זה התחיל לחלחל. לקח לי איזה 3 שנים ״לחשוד״ בעסק שלי/בעצמי ששם מתחילה הבעיה ועוד 3 לקום וללכת. הגיע הזמן של המשפחה שלי.

IMG_7326

הגיע הזמן שלי להיות אמא יותר נוכחת לשלושת הבנים שלי. זוגה שותפה יותר לאיש שאני הכי אוהבת. ומי יודע, אולי אפילו אלמד לבשל?!?

הגעתי לקורס של דיגיטליות כי.. למרות שאני בפייסבוק כבר כמעט 8 שנים, ומרגישה בו נח יחסית, מעולם לא שיווקתי את עצמי.

הפאזה החדשה, בה אני מלמדת ספרות, באהבה גדולה, בקבוצות קטנות ובפורמטים גמישים, גרמה לי להבין שהפייסבוק הוא הפלטפורמה הטבעית לשווק בה (ו- בואו, למי יש כסף לממן שיווק, שגם ככה – זה הצד החלש שלי).

10171664_570593649714913_390566666_n

באתי לקורס כדי לעבור את השיעור של החיים שלי.

שיעור בכתיבה. שיעור בהנגשה (תמיד באו אלי בטענות שאני לא נגישה). שיעור בתעוזה. לקיבוצניקית שגדלה תחת הקונספציה- שלהתבלט זה לא מקובל, ושלהעיד על עצמך נחשב לא צנוע – זה חתיכת שיעור.

באתי לקורס כדי ללמוד שיווק לגיטימי ומדויק עבורי- מתוך אמונה שאצליח לנסח את מה שיש לי להציע, אם רק ארשה לעצמי.

#דיגיטליות_בעסקים
#לאומי_עסקים
#saloonaschool

עוד מהבלוג של תומרשף

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...