הבלוג של tivhakaramika

tivhakaramika

עדכונים:

פוסטים: 18

החל מינואר 2015

בריקים משמשים לחיפוי קירות ואלמנטים בנויים בחללי הפנים השונים. אלו למעשה לבנים הנבחרות בקפידה ועל פי צרכי הלקוח.

הנה כמה דרכים בהן בריקים יכולים לשדרג את הבית:

א. חזרה לחומרים טבעיים – השימוש בלבנים עולה בקנה אחד עם השאיפה לחזור לחומרים טבעיים ואקולוגיים. לבנים מתכתבות עם איכות הסביבה, אקולוגיה ואימוץ מגמות ירוקות. החזרה לחומרים טבעיים התחילה בעסקים ומוסדות, אך כיום היא מהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב חלל הפנים של בתים פרטיים.

ב. חוזק ועמידות – בריקים יכולים לשדרג את הבית בגלל החוזק והעמידות שלהם. במקום לשאת בהוצאות של עשרות אלפי שקלים מדי שנה על חיפוי מחדש של הקירות בחלל הפנים, ניתן פשוט לשלב עליהם לבנים. בריקים מקוריים עשויים חרס אך כיום הם מגיעים במגוון חומרים, צבעים וגדלים. תהליך האפייה שלהם מקנה חוזק ואופי ייחודי שקשה להתעלם ממנו.

ג. התאמה למראה הקיים – עיצוב עם בריקים יכול לשדרג את הבית בזכות התאמה ספציפית לאופי המראה הקיים. לבנים עתיקות שמגיעות מפירוק לדוגמא יתאימו לבתים בסגנון עיצוב כפרי ומסורתי, לעומת לבנים בגוונים חמים ובהירים שיתאימו למראה מודרני. גם לבנים במראה מתועש ובריקים בגימור פחות מחוספס יתכתבו היטב עם המראה הקיים בדירות ובתים.

טיפים להתקנה ועיצוב חלל הפנים עם בריקים

מי שרוצה לשדרג את הבית צריך לבחור היטב את הלבנים ואת אנשי המקצוע שיקינו אותן. ראשית, את הבריקים ניתן להתקין על ידי הדבקה או בשיטת בנייה של שורה אחרי שורה. אופן ההתקנה נקבע על פי מידת המיומנות של הקבלן המבצע. שנית, על מנת להתקין בריקים יש צורך בניקוי הקיר משאריות צבע. לאחר מכן מסירים את הפאנל בחלק התחתון וכך משיגים את האחידות הנדרשת.

בשלב האחרון של ההתקנה מוודאים שהקו ממנו מתחילים הוא ישר. את הבריקים מתקינים מהרצפה כלפי מעלה, תוך התאמה לצרכים העיצוביים של הלקוח. צרכים אלו מוגדרים מראש ואת קובעים את אופי השילוב בין הבריקים והלבנים. התקנה מקצועית תשדרג את מראה הקיר הספציפי והבית כולו.

בריקים

עוד מהבלוג של tivhakaramika

קרמיקה

כל מה שצריך לדעת על קרמיקה לבית   אריחי קרמיקה מיועדים לריצוף או חיפוי קירות והם פוגשים אותנו בעיקר בחדרי אמבטיה ושירותים, מטבחים, חדרי שינה ועוד. האריחים מיוצרים מקבוצה של חומרים מוצקים שאינם אורגניים או מתכתיים....

איך כיורים מעוצבים משדרגים את עיצוב הבית?

כיורים מעוצבים מיוצרים על ידי חברות מובילות והם מתאימים לחללי פנים בדירות ובתים. הנה כמה דרכים בהן הכיורים משדרגים את העיצוב הסטנדרטי: א. נוכחות - כיור הוא בין הכלים הסניטריים הבולטים ביותר בבית. כיורים מלווים אותנו...

תגובות

פורסם לפני 5 years

רעיונות לשדרוג הכלים הסניטריים למטבח

הדרך הטובה ביותר לשדרג כלים סניטריים במטבח היא פשוט להחליף אותם. את ההחלפה ניתן לבצע גם בעת רכישה של דירה חדשה מקבלן, וגם אם מחליטים לשפץ דירה קיימת. שדרוג כלים מן הסוג הזה מומלץ עבור בעלי דירות להשכרה והוא מהווה השקעה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה