הבלוג של נמרה עם כנפיים - טייגרבל

נמרה עם כנפיים

טייגרבל- סתיו ברקת. מאמנת נשים ונערות להיות פיות ונמרות - בו זמנית - במשפחה, בזוגיות, בקריירה. לדעת לעמוד על שלי כמו נמרה אך גם להיות גמישה, להיות מוכוונת להישגים ולהשיג אותם בנעימות. להוביל שינוי ולהוציא אותו לפועל כמו... +עוד

טייגרבל- סתיו ברקת. מאמנת נשים ונערות להיות פיות ונמרות - בו זמנית - במשפחה, בזוגיות, בקריירה. לדעת לעמוד על שלי כמו נמרה אך גם להיות גמישה, להיות מוכוונת להישגים ולהשיג אותם בנעימות. להוביל שינוי ולהוציא אותו לפועל כמו קסם... נשים המצליחות להיות גם נמרות וגם פיות הן מאושרות יותר. סתיו ברקת היא עורכת דין, מגשרת, מומחית מו"מ, מאמנת ומטפלת גוף-נפש, פיתחה במהלך למעלה מעשר שנים, שיטה וכלים מעשיים המסייעים לנשים לתכנן ולהוביל שינויים, בדרך עוצמתית, רכה, נשית וגמישה בו זמנית. השיטה הייחודית של סתיו ברקת בנויה על ארבעה עמודי תווך: שניים של הנמרה - - מעשיות הנשענת על הקריירה המצליחה של סתיו כעורכת דין . - תכנון שיטתי, גיבוש יעדים ומוכוונות להישגים בלוח זמנים קצר הנשענים על העולם האימוני ושניים של הפיה - - מה להגיד? מתי? איך? למי להגיד?- תקשורת אפקטיבית המבוססת על המומחיות של סתיו בגישור ובמו"מ - חיבור וריפוי לנפש ולרגש, שחרור פחדים וחסמים, בהתבסס על ניסיונה כמטפלת הוליסטית. סתיו מאמנת, מטפלת ומלווה נשים המחפשות זוגיות או מבקשות לעשות בה שינוי, נשים המג"נגלות בין משפחה וקריירה ונמצאות בתסכול מתמיד, נשים המבקשות לפלס דרך בקריירה, נשים שיודעות שהחיים יכולים להיות בהתאמה גדולה יותר – למי שהן. השיטה הייחודית של סתיו כוללת שיחות אימוניות, טיפול אנרגטי רגשי, וגם תרגילים בין המפגשים המסייעים לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר, להוציאן לפועל ולהשיג את השינוי המיוחל.

עדכונים:

פוסטים: 12

החל מיוני 2015

3660575_1

אנחנו מדמיינות פיות כיצורים מיתיים, יפהפיים, הקיימים רק באגדות, אבל מבפנים אנחנו יודעות, שיש אלמנטים מסוימים אצל הפייה, שיכולים להתקיים גם אצלנו, למשל…

להיות קוסמת כמו פייה

למשל כשאת חושבת על מישהו והוא “פתאום” מתקשר, או כשאת מגיעה לשלב הזה שאת בדיוק מוכנה למערכת יחסים משמעותית, והבחור “פתאום” מגיע… ואת נזכרת שיש בך כוחות קסם, לזמן מציאות שאת מבקשת עבורך.

לעוף כמו פייה -

בסדר, לא עם הכנפיים, אבל… לעוף להודו או לאנגליה כשאת זקוקה לזה. לעוף ממקום עבודה שאיננו נכון, להרגיש מתי את צריכה ללכת לים, ופשוט לעשות את זה. להרגיש שהאירוע החברתי הזה לא כל כך מתאים לך ולהתחפף (כי מותר לך), ומצד שני, הוזמנת למשהו שנשמע הזוי אבל מרגיש לך נכון בבטן, ואת תלכי, ושם תגלי פתאום צד חדש שלך.

להיות רכה ושלווה כמו פייה -

הפייה הפנימית שבך יודעת תמיד שאם משהו שרצית שיקרה עדיין לא קרה, יש לזה סיבה טובה מאוד, והיא לטובתך.

להיות שמחה כמו פייה

להיות בהודיה, בהקשבה ובהתבוננות בדברים הטובים שסובבים אותך. מהבריאות שלך, דרך העבודה שלך או של בן הזוג שלך, ועד המשפחה שלך.

להיות מכילה כמו פייה

ולזכור, שגם אם מישהו פועל הפוך מאיך שאת יודעת וחושבת שנכון, לך יש את היכולת להתבונן בזה, להכיל את זה ולבחור אחרת – עבור עצמך.

להיות ילדה כמו פייה

וזה אומר להרשות לעצמך לצחוק או לרקוד עם כל הלב, להיות ילדותית כשבא לך, ולזכור לקחת את הדברים קצת פחות ברצינות. הרי בסוף, הרגעים האלה ששמת מוזיקה ורקדת עם הילדים בסלון, הרבה יותר משמעותיים מהרגעים שבהם הסברת להם משהו דרך השכל.

עוד מהבלוג של נמרה עם כנפיים - טייגרבל

תצוגה מקדימה

מה נעשה עם כל הכעס הזה?

הפוסט הראשון בבלוג שלי :) מוקדש באהבה... ל... כעס! אני פוגשת בקליניקה שלי המון המון המון כעס! בעיקר, ויותר מהכל – כעס שמופנה פנימה. כעס על משהו שלא נעשה. כעס על כעס שלא שוחרר עדיין, אפילו שעברו שנים ו"למה אני תקועה בזה...?" כעס...

תגובות

פורסם לפני 5 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

בשר, חופש וייסורי מצפון

איזו מין צמחונית אני? פחות או יותר 20 שנה שאני כמעט נמנעת מבשר. ובחודשים האחרונים בא לי. וכל פעם המצפון מתעורר, מזכיר לי שזו חיה על הצלחת, שהבטחתי לעצמי הבטחה. שאני אדם מוסרי.   אבל... אני מאמינה בחופש. בחופש לבחור...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה