הבלוג של tantiroza

tantiroza

Tanti Roza הייתה סבתא שלי, אישה מדהימה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, פשיניסטה ואופה המון. אני....אישה גבוהה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, מנהלת אפליקציות (מערכות מידע), פשיניסטה ואופה המון....מה ייצא מזה....הזמן יגיד.

עדכונים:

פוסטים: 86

החל מאפריל 2017

התלבטתי מאד האם לכתוב. בטח תגידו…שוב היא מתחילה עם זה?!?!
אז…כן. שוב מתחילה.
לפני 48 שעות עמד בני גנץ מול העם ונשא את הנאום הראשון שלו. כולם משבחים את הנאום, את כותביו, וכמובן את גנץ. ובצדק. אין ספק שהוא הצליח לענות על כל השאלות מבלי ליפול לשום בור מני רבים שיש בדרך. הוא דיבר על הערכים שכולנו מתחברים אליהם (גם אם חלקינו רק במילים), הוא דיבר על ביטחון והוא דיבר על יוקר המחייה, הוא דיבר על החינוך והפריפריה, על מערכת הבריאות וכל מה שכואב לנו, כעם, עם מוכה וכואב כבר שנים. גנץ, הוא המרכז המושלם, הפתרון לכל מי שמאס בשלטון הקיים ומבין שצריך שינוי. לכל הקולות הצפים שכבר לא יודעים למי להצביע ולמי להאמין. הוא המועמד המושלם.

81_1

כמעט. כמעט, כי ברשימה שלו, מעל חצי מהאוכלוסיה לא קיבלה את הייצוג המתאים לה, כי כשהוא מדבר על שיוון מגדרי ונגד הפלייה מגדרית, וברשימה שלו אין 50% נשים, גם לא 40%, זו בעיה. המסר ששני הגנרלים העומדים בראש המפלגה מעבירים, הוא לא של שיווין, הוא של….חזרה לצבא, חזרה ל”מיידלה, תכיני לי קפה”, גם אם הוא לא נאמר, גם אם לא באמת מתכוונים. זה המסר שעובר.
יש המון נשים ראויות להשתלב בעשירייה הראשונה בכל מפלגה. נשים מתחומי הכלכלה, המדעים, החינוך, ההייטק, מנהיגות חזקות שמקומן בראש הפירמידה, גם אם הן לא היו רמטכ”ל או רק גנרל.

בני גנץ, תשלב אותנו, את הנשים, בשורותיך! אנחנו ראויות, אנחנו צריכות להיות שם, כדי שהמילים לא ישארו רק מילים, אלא יהפכו למעשים.
יש לי גם מסר לנו, לנשים, בואו נשנה, בואו נתגייס ונפעל כדי שעתיד ילדינו והעתיד שלנו יהיה טוב יותר. לא ע”י חפלה עם אייל גולן בכנסת ולא ע”י סולחה עם חברה שלו. אלא על ידי מעשים ראוים, תוצאות שאפשר למדוד ולא ע”פ מספר הלייקים.

#בחירות2019
#לאן_את_רצה_TantiRoza

עוד מהבלוג של tantiroza

תצוגה מקדימה

אין גבול לטירוף, 28 ק"מ

אני מקיימת הבטחות. הבטחתי אתמול לגלית (שהעליות והשטח של יער בן שמן לא הצליחו לפתות אותה) שתהיה ריצה מעניינת. קיימתי. מה היה לנו? לילה ויום, עליות שלא נגמרות וגם ירידות שאני כל כך שמחה שלא הייתי צריכה לעלות אותן, הרבה אבק,...

תגובות

פורסם לפני 5 months
תצוגה מקדימה

חזרה לשגרה

ריצת נפח ראשונה אחרי שלושה שבועות. עדיין משתעלת מאד. יותר מהשיעול פחדתי שהרגליים לא יידעו מה לעשות, עבר כל כך הרבה זמן....אחרי החצי בנובמבר הורדתי עומסים כדי להרגיע את השין ספלינט, וכמעט שלושה שבועות עם שפעת ושיעול....זו ממש...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

אנגלה מרקל לא לבד

התעוררנו אתמול בבוקר לצילום אחד שמסכם את הביקור של האישה החזקה באירופה, הקנצלרית אנגלה מרקל. הביקור סוקר רבות בכל אמצעי התקשורת ואחד האירועים האחרונים שלו היה אירוע שערכה רשות החדשנות בהשתתפות חברות ישראליות...

תגובות

פורסם לפני 5 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה