הבלוג של tantiroza

tantiroza

Tanti Roza הייתה סבתא שלי, אישה מדהימה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, פשיניסטה ואופה המון. אני....אישה גבוהה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, מנהלת אפליקציות (מערכות מידע), פשיניסטה ואופה המון....מה ייצא מזה....הזמן יגיד.

עדכונים:

פוסטים: 97

החל מאפריל 2017

כבר ראינו שרצים זה עם מוזר. ייסעו לכל פיסטין כדי לרוץ, להצטלם וכמובן לעשות פריסה אחרי הריצה. כי הרי אין סיבה לרוץ 10 ק”מ אם לא מעמיסים 7000 קלוריות מיד אחרי. מי אמר שהריצה מרזה? עובדה, היא לא. וכשיש מרוצים, זה בכלל משובח. השבוע היה משובח עד מאד. יורדים לאילת, עושים תמונות שקיעה מדהימות בדרך, נוסעים בשיירה, כי מסתבר שכל הרצים ירדו בחמישי בערב עם רדת החשיכה, בין הימים היחידים שיש פקק בדרך לאילת…ו..מגיעים לכנס שעוני הריצה הגדול במדבר. כל זה במסווה המרתון במדברי. וזה מסווה גאוני, מי יחשוב על כנס שעונים במרתון????

running74_5

בואו נראה, שעונים מכל החברות (לא אכנס לאילו חברות, כדי לא להסתבך עם מי מהן שבטעות אני עלולה לשכוח, ו/או השעון האישי שלי עלול להיעלב), אבל, תאמינו לי כולם הגיעו. זה לא כנס ששעון ירצה לפספס. כל הגזרות, כל הגדלים, כולם התגנדרו עם צבעים חדשים ברצועות, כל הדגמים מי יותר משוכלל ומי פחות, מי יותר מתוחזק ומי פחות, מי צעיר יותר עם רוח במפרשים ומי פחות…כולם הגיעו. רובם הביאו איתם את הבעלים (ממש נחמדים השעונים האלה, טוב, מישהו היה צריך לנהוג בכל זאת), חלקם היו בלחץ שמא יעברו שדרוג, אך עדיין לא ויתרו על החוויה. הגיעו מכל העולם, שעונים פולנים שרק מתלוננים כל הזמן, ומעדיפים להיות בחושך ורצוי לבד, שעונים רומנים שבאו עם ממליגה ומלאי ( (malai מהבית, כי ידוע שמלאי זה סופר פוד לשעונים, הרבה שעונים הונגרים עם פפריקה חריפה משובחת, שעונים גרמנים מאד מדויקים, שעונים איטלקים מאד מגונדרים ואפילו שעונים אוסטרלים שקפצו לפה בכיס קנגורו.

running74_4

בצדק. היה כנס מדהים, הכי כיף לפגוש את כל השעונים יחד, שעונים שמכירים רק ב- watchbook (הפייסבוק של השעונים), וישר קופצים אחד על השני כאילו גדלו יחד ברומניה, שעונים שמכירים מפריסות וצילומים אחרים, שעונים התחילו בארוחת פסטה מסורתית (מי ידע שהשעונים אוהבים כל כך הרבה פסטה), וכולם (כמעט) הלכו לישון מוקדם כדי להתעורר בזמן לתחרות השעון הכי – הכי ויש כמובן את אלה שהתעוררו עוד יותר מוקדם כדי לעשות חימום מוזר בחושך (תמונה מטה)…אין מה לומר על הטירוף של הבעלים, השעון דווקא חתיך.

running74_1

היה כנס מדהים, מאורגן להפליא וכל השעונים נראו מאד שמחים ומילאו את העיר מיד אחרי שסיימו והתפנו לעשות את מה שהם הכי אוהבים….קניות למסיבת השעונים הכי שווה בעיר. איזו מסיבה זו הייתה, כל השעונים ללא יוצא מן הכלל באו לרקוד ולקפוץ, עד אמצע הלילה, זקני אילת לא זוכרים מסיבה כזו.

running74_3

אחרי יום של רוגע, זה היכה בי….אני צריכה יעד חדש. היות והיום 1.12 וזה יום האיחוד הרומני (Great Union Day - Ziua Marei Uniri), מה יותר מתאים מלעשות יעד מעניין ברומניה? היעד הקרוב, חצי מרתון בוקרשט ב12-13.5, תגידו, מה הקטע? כבר עשית כמה חצאים… היעד הוא לעשות חצי מרתון בפחות משעתיים. דיברתי המון על זה שאני צב והגיע הזמן להתחיל לזוז קצת יותר מהר….שיחה קצרה (שעתיים פלוס מינוס) עם אורנה ומתיישבות על תוכנית….מה מחכה לי? את זה בטוח תדעו כי זה הולך להיות כאן…כל שבוע, כל קילומטר, כל קללה (ברומנית), תהנו יחד איתי….

running74_2

#לאן_את_רצה_TantiRoza

עוד מהבלוג של tantiroza

תצוגה מקדימה

יש לנו ארץ נהדרת

יש לנו ארץ נהדרת יום חמישי אחרי הצהרים, עולים לרמה. שעות של פקקים, נדחפים מכל צד, יש לנו ארץ נהדרת. מי הגאון שלא לקח יום חופש ונסע בבוקר? ברוח שבוע הבחירות, מרוץ הרי הגעש בגולן הגיע בול בזמן לשחרור עצבים אחרי הבחירות ולפני...

תגובות

פורסם לפני 5 ימים
תצוגה מקדימה

חזרה לשגרה

ריצת נפח ראשונה אחרי שלושה שבועות. עדיין משתעלת מאד. יותר מהשיעול פחדתי שהרגליים לא יידעו מה לעשות, עבר כל כך הרבה זמן....אחרי החצי בנובמבר הורדתי עומסים כדי להרגיע את השין ספלינט, וכמעט שלושה שבועות עם שפעת ושיעול....זו ממש...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

אין גבול לטירוף, 28 ק"מ

אני מקיימת הבטחות. הבטחתי אתמול לגלית (שהעליות והשטח של יער בן שמן לא הצליחו לפתות אותה) שתהיה ריצה מעניינת. קיימתי. מה היה לנו? לילה ויום, עליות שלא נגמרות וגם ירידות שאני כל כך שמחה שלא הייתי צריכה לעלות אותן, הרבה אבק,...

תגובות

פורסם לפני 7 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה