הבלוג של tantiroza

tantiroza

Tanti Roza הייתה סבתא שלי, אישה מדהימה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, פשיניסטה ואופה המון. אני....אישה גבוהה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, מנהלת אפליקציות (מערכות מידע), פשיניסטה ואופה המון....מה ייצא מזה....הזמן יגיד.

עדכונים:

פוסטים: 113

החל מאפריל 2017

13/01/2018

ריצת נפח ראשונה אחרי שלושה שבועות. עדיין משתעלת מאד. יותר מהשיעול פחדתי שהרגליים לא יידעו מה לעשות, עבר כל כך הרבה זמן….אחרי החצי בנובמבר הורדתי עומסים כדי להרגיע את השין ספלינט, וכמעט שלושה שבועות עם שפעת ושיעול….זו ממש (לא) הדרך למלא…ואני יודעת שיש שיגידו שהדרך למלא עוברת דרך הרבה מנוחה. לא אמרנו כבר שברומניה נחים רק בקבר?

running33_9

אבל (ולא תשמעו את זה הרבה ממני), לא מתלוננת. הבוקר רצתי 13+ ק”מ, הייתה שמש נעימה שליטפה אותנו לאורך כל הדרך, ככה זה כשמתחילים לרוץ בשבע בבוקר …פינוקי חורף, ריצת כביש קלילה, עצירות שיעול ותמונות (לא ביחד), התגעגעתי! צריכה את השעות האלה כדי למלא מצברים  לשבוע חדש, כדי לרוקן את הראש מהמחשבות והדאגות של השבוע הקודם ולפנות מקום למחשבות ודאגות חדשות.

running33_1

כל השבוע היה הפיד שלי מלא בתמונות של חברים שרצו בטבריה, רצו חצי ורצו מלא וחייכו כל הדרך לסיום. חלקם שיפרו, חלקם התרסקו וכל הסיפורים מרגשים. והדבר שאפיין את כולם היו המילים המרגשות לפני ואחרי הריצה.

וזה מוביל אותי לדבר אתכם קצת על הכח של המילים. עד כמה מה שאומרים לנו משפיע עלינו, לטובה ולרעה. כמה פעמים אמרו לכם מילים טובות…בהצלחה, את תותחית, את אלופה, כל הכבוד, המשיכי כך….מה זה עשה לכם? איך המילים השפיעו עליכם? זה גרם לכם לעוף על עננים ולהרגיש מינימום וונדר וומן? ברור שכן. אבל, מה קורה כשאומרים לכם את ההיפך? כשאומרים שכלום לא ייצא ממך, שאת לא מבינה שום דבר, שעדיף שתשתקי. איך מתרוממים משם? איך לוקחים את רסיסי הביטחון העצמי ואוספים אותם לכדי הבנה שאולי הבעיה היא לא אצלך, אלא אצל מי שאומר אותן? זה לא קורה ביום אחד, גם לא שנה, לוקח שנים של כאב נפשי להגיע להבנה הזו. וזה לא נגמר, כל מילה לא במקום מורידה אותך חזרה למצולות האין בטחון והדרך למעלה לא פשוטה בכל פעם מחדש.

השתמשו במילים בתבונה, יש דרך לומר הכל וצריך לומר הכל, אך מבלי להקטין ולרסק את הצד השני. תחשבו על הילדים שלכם, איך מילים משפיעות על הרגשות שלהם ועל הביטחון העצמי שלהם. לאף אחד לא מגיע להסתובב עם בלון של מילים קשות בבטן, מזה לא לומדים שום דבר.

שיהיה שבוע מלא במילים טובות ואוכל בריא….אחרי תגובות “מתוקות” מדי השבוע הוחלט על סופ”ש בריא…לחם מקמח סקסי (יש המכנים אותו גם קמח כוסמין) ושייק ירוק…

running33_7 running33_10

אה….ואם אתם קוראים ואוהבים…תעשו איזה לייק קטן גם בסלונה ולא רק בפייס ….אבל רק אם אתם אוהבים

#לאן_את רצה_TantiRoza

עוד מהבלוג של tantiroza

תצוגה מקדימה

אין גבול לטירוף, 28 ק"מ

אני מקיימת הבטחות. הבטחתי אתמול לגלית (שהעליות והשטח של יער בן שמן לא הצליחו לפתות אותה) שתהיה ריצה מעניינת. קיימתי. מה היה לנו? לילה ויום, עליות שלא נגמרות וגם ירידות שאני כל כך שמחה שלא הייתי צריכה לעלות אותן, הרבה אבק,...

תגובות

פורסם לפני 9 months
תצוגה מקדימה

הכנה לבוזיולה

מי אמר שרק בצרפת יש בוז'ולה? כשמרתון ישראל הודיעו שחוגגים את יום ההולדת של הענק עם מרתון בוז'ולה, מילא הענק התלהב שבול ביום שמותר לו (חוקית) להתחיל לשתות, מארגנים לו מסיבת ריצה עם יין משובח, אבל מה רבה הייתה ההתלהבות מההבנה...

תגובות

פורסם לפני 3 months
תצוגה מקדימה

אם לא רצים אוכלים עוגות

עדיין חולה, התחיל עם חום בתחילת השבוע, שנראה כל כך רחוק עכשיו, המשיך עם הרבה שיעול שלא נותן לישון בלילה, או כמו שהילדים אומרים "אם כבר את הולכת למות, אולי תעשי את זה בשקט?" צודקים, מה אני מפריעה להם עם שיעול ועוד שניה מגישה...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה