הבלוג של tantiroza

tantiroza

Tanti Roza הייתה סבתא שלי, אישה מדהימה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, פשיניסטה ואופה המון. אני....אישה גבוהה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, מנהלת אפליקציות (מערכות מידע), פשיניסטה ואופה המון....מה ייצא מזה....הזמן יגיד.

עדכונים:

פוסטים: 126

החל מאפריל 2017

עדיין חולה, התחיל עם חום בתחילת השבוע, שנראה כל כך רחוק עכשיו, המשיך עם הרבה שיעול שלא נותן לישון בלילה, או כמו שהילדים אומרים “אם כבר את הולכת למות, אולי תעשי את זה בשקט?” צודקים, מה אני מפריעה להם עם שיעול ועוד שניה מגישה להם את השקדים והריאות על הצלחת?! לא, זו לא הארוחה המועדפת עליהם.

כשהייתי קטנה, ברומניה, המורה לביולוגיה, שהיה המורה האהוב עליי , אמר באחד השיעורים שיש שתי דרכים לטפל בשפעת: הדרך הראשונה, רפואית, לוקחים אנטיביוטיקה ועוד מיני תרופות, והשפעת תעבור תוך שבוע. הדרך השנייה, היא לא לעשות כלום, והשפעת תעבור תוך שבעה ימים. בשני המקרים זה יותר באזור ה10 ימים, ומאז אני בוחרת בדרך השנייה, סובלת בשקט (רק משתעלת נורא), שותה מים עם הרבה לימון וג’ינג’ר ומחכה שיעבור.

בשלבי ההמתנה שהשפעת תעבור, לא רצתי השבוע, בעצם לא רצתי כבר שבועיים, המצב קשה. מילה אני, אבל גם לא הוצאתי לריצה את השעון החדש, הלכה ההתלהבות מהצעצוע…זה מוביל אותי לכתוב קצת על מה קורה למכורים לריצה כשאין ריצה…(ואל תטעו, אני לא מהמכורים הכבדים, עוד לא).

בדרך כלל היום מאורגן בצורה כזו שאני מספיקה לדחוס פנימה את הריצה, איפשהו, בין השעה 24 ל25 (ביום), בין הסעה לחוג ותוך כדי החוגים של הילדים, מחליפה בגדים בשנייה הראשונה שאני מגיעה הביתה ואני כבר מוכנה. ניצול זמן מקסימלי, שלא לפספס איזו הזדמנות לזוז קצת. כשזה לא קורה, אני הולכת לישון עצבנית, הגוף לא משוחרר ומרגיש שחסר משהו. השבוע, אחרי כמה ימים עם חום, כל הגוף כאב. יכול להיות שזו הדרך שלו להודיע שאני מזדקנת?! לא הבנתי את הרמז…ממש לא. יש לי הודעה מאד ברורה בשבילו….גוף, תתמודד! יש לך עוד הרבה קילומטרים לעשות מעכשיו.

אני אמשיך להדביק עליך כל מני מדבקות שעוזרות (או לא), יש מלאי צבעוני במיוחד, אשים טונות של קרח על שרירים תפוסים, אשתה כל מני שייקים ירוקים עד מאד (כבר אמרנו שמגדלי הפטרוזיליה מאד מחבבים אותי), אוכל כורכומין בכל מצבי הצבירה שלו וכנראה עוד מני עשבים, תבלינים ומשקאות מוזרים.

אבל….אם אין ריצה, יש עוגות, לאפות זה אחד הדברים שאני הכי נהנית מהם. וכשיש זמן אני אופה הרבה. להמציא מחדש בכל פעם מתכונים (כל מי שמבקש מתכון…זה קצת בעייתי ולו רק בגלל שכל קשר בין המתכון המקורי שקיים ברשת או בספר, לבין מה שאני מכינה…הוא די מקרי), לגלות כל פעם מה יוצא בסוף, למרות השינויים בכל מתכון….זה כל הכיף.

running32_1

הסערה כבר מאחורינו ויום יפה בחוץ….זה הזמן לתה ועוגה.

running32_3

עוד מילה קטנה על מה שקרה השבוע….הרשת געשה ורעשה על דחיית מרתון טבריה. היו ספקולציות האם יידחה, אם כן למתי, אם לא, האם בטוח לרוץ בסערה? לכל רץ מ5 ק”מ ועד 42 ק”מ הייתה דעה והמלצה משלו ולמי שלא רץ היו אפילו יותר: נרטבים פעם אחת, לא לובשים ארוך, לא צריך מים תוך כדי …גם ככה יורד גשם, כובע מצחייה, ג’ל בטעם מים, זה בעצם דו-אתלון…שוחים חלק מהזמן, מה נעשה עכשיו עוד יומיים? חבריי שרצים מחר….מלא בהצלחה ותהנו מכל מטר.

#לאן_את_רצה_TantiRoza

עוד מהבלוג של tantiroza

תצוגה מקדימה

הכנה לבוזיולה

מי אמר שרק בצרפת יש בוז'ולה? כשמרתון ישראל הודיעו שחוגגים את יום ההולדת של הענק עם מרתון בוז'ולה, מילא הענק התלהב שבול ביום שמותר לו (חוקית) להתחיל לשתות, מארגנים לו מסיבת ריצה עם יין משובח, אבל מה רבה הייתה ההתלהבות מההבנה...

תגובות

פורסם לפני 7 months
תצוגה מקדימה

חזרה לשגרה

ריצת נפח ראשונה אחרי שלושה שבועות. עדיין משתעלת מאד. יותר מהשיעול פחדתי שהרגליים לא יידעו מה לעשות, עבר כל כך הרבה זמן....אחרי החצי בנובמבר הורדתי עומסים כדי להרגיע את השין ספלינט, וכמעט שלושה שבועות עם שפעת ושיעול....זו ממש...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

אין גבול לטירוף, 28 ק"מ

אני מקיימת הבטחות. הבטחתי אתמול לגלית (שהעליות והשטח של יער בן שמן לא הצליחו לפתות אותה) שתהיה ריצה מעניינת. קיימתי. מה היה לנו? לילה ויום, עליות שלא נגמרות וגם ירידות שאני כל כך שמחה שלא הייתי צריכה לעלות אותן, הרבה אבק,...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה