הבלוג של tantiroza

tantiroza

Tanti Roza הייתה סבתא שלי, אישה מדהימה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, פשיניסטה ואופה המון. אני....אישה גבוהה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, מנהלת אפליקציות (מערכות מידע), פשיניסטה ואופה המון....מה ייצא מזה....הזמן יגיד.

עדכונים:

פוסטים: 128

החל מאפריל 2017

בתמונה…נושמת, נרגעת. ברומניה. אבל, כאן הבית שלי, לא ברומניה. ואני לא מוכנה שתהרסו לי אותו כי לא הלכתם להצביע.

16/09/2019

הנה זה בא. עוד יממה וחצי ייפתחו הקלפיות. ואני כבר עצבנית. מה עצבנית? כל העצבים הרומניים שלי יוצאים החוצה ולא כדאי לאף אחד להיות לידי.

למה? אתם שואלים? בגללכם. כי יותר מ50% מהאנשים שדיברתי איתם היום אמרו לי שלא נראה להם שהם יצביעו. אז בואו אני אסביר לכם משהו. כמה משהו בעצם, כמה משהו שישלחו אתכם להצביע. למה?

1. כי קיבלתם יום חופש. הוא לא כדי לישון וללכת לים ולעשות מנגל על האי תנועה. הוא כדי ללכת להצביע. לממש את הזכות הדמוקרטית שלכם. זה לא קשה, זה אפילו די מהיר וממש קל. ישאיר לכם מספיק זמן לישון וללכת לים ולעשות מנגל על האי תנועה. ואם תקחו את הילדים איתכם, בכלל הרווחתם, יש אפילו קצת דוגמא אישית וחינוך. יצאתם הורי השנה ואזרחי כבוד. מה עוד צריך?

2. כי לומר “אין לי למי להצביע” זה בולשיט. נכון, אף אחד מהפוליטיקאים לא מושלם, אפילו מאד, אבל מאד רחוקים מזה. הם מעצבנים, הם אינטרסנטים, הם דואגים למקורבים שלהם ולכסא שלהם ואתם לא מעניינים אותם. הכל נכון, אבל אם זה מפריע לכם, למה לא הלכתם לפוליטיקה? לא הלכתם, לא בא לכם להתפלש בבוץ של הפוליטיקה, גם זה בסדר, אבל אין לכם זכות לא להצביע. תבחרו במי שהכי פחות מעצבן, הכי פחות אינטרסנט, הכי פחות דואג למקורבים ולכסא שלו, או אולי דווקא בזה שכן דואג רק לעצמו. תבחרו מישהו ותלכו להצביע.

3. כי לא להצביע, זה גם להצביע. לומדים את זה בכיתה יא בשיעור אזרחות, אם לא מצביעים, בעצם נותנים את הקול לצד שאתם הכי פחות מסכימים איתו. חילוניים לדתיים, כחול לבן לליכוד, טוב, הבנתם את הפואנטה. אז תלכו להצביע.

4. כי זה שאתם לא הולכים להצביע, לא אומר שאחרים, לא הולכים להצביע, דווקא מי שאתם הכי לא רוצים, דווקא הם כן מצביעים. וככה תמצאו את עצמכם במיעוט למרות שאתם הרוב במדינה, למה? כי לא הלכתם להצביע.

5. די, אני יכולה להמשיך לחפור עוד שעה ולהגיע ל100 סיבות של בחירות ואולי ל100 שנים של בדידות, אבל בסוף, קחו 10 דקות, קחו אחריות על החיים שלכם ולכו להצביע. זה פשוט.

בתמונה…נושמת, נרגעת. ברומניה. אבל, כאן הבית שלי, לא ברומניה. ואני לא מוכנה שתהרסו לי אותו כי לא הלכתם להצביע.

130.1

#monikasocks
#crazysocks_girl
#digitaLady
#אני_אצביע

עוד מהבלוג של tantiroza

תצוגה מקדימה

ריצטיול סליחות בירושלים

החגים תמיד נראו לי יותר "חגיגיים" אי שם ברומניה. היינו הולכים, כל המשפחה, לבית הכנסת בעיר הולדתי (Piatra Neamt פיאטרה ניאמץ בתרגום לעברית) לכל מי ששואל. בכל החגים. נפגשים עם כל הקהילה, מבוגרים וילדים יחד, מדברים, מתעדכנים (או...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

משוגעים, רוצו בשטח...

רבים מאיתנו "משוגעים". וזה בסדר. זה לגמרי חלק מאיתנו. כל אחד והשיגעון שלו, זה מה שעושה אותנו מעניינים ומיוחדים. ריצה היא מרדף בודד, בעיקר מרדף הדורש סוג מוזר של מוטיבציה מתמשכת. עבור כל רץ, גם ובעיקר ללא רציניים כמוני,...

תגובות

פורסם לפני 8 months
תצוגה מקדימה

משקליטה

תראו לי מישהו, אחד/אחת שאין לו בעיה עם המשקל. אליי במיידי כדי ללמוד איך מגיעים לשם. לאהבה והשלמה עם העצמי. גם כשהייתי 8 קג פחות היו לי מקומות שהיו צריכים להיראות אחרת, בעיקר פחות. רגע, לא להיבהל, ברור לי שאני לא במשקל יתר, מזל...

תגובות

פורסם לפני 1 month

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה