הבלוג של tantiroza

tantiroza

Tanti Roza הייתה סבתא שלי, אישה מדהימה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, פשיניסטה ואופה המון. אני....אישה גבוהה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, מנהלת אפליקציות (מערכות מידע), פשיניסטה ואופה המון....מה ייצא מזה....הזמן יגיד.

עדכונים:

פוסטים: 128

החל מאפריל 2017

ששששש….פותחים שמפניה, יוצאים בהצהרות, ושבו בנים לגבולם. מה שחסר עכשיו זה שמישהו מהממשלה יתקשר ויברך והכל מושלם.

מהההההה??!?! השמפניה מקולקלת?! מה נסגר איתכם?

חבורה של גברים (בעצם תלוי מתי…לטובת בית המשפט הם ילדים תמימים, לטובת קיום סקס/אורגיה, הם גברים), על אישה אחת, תוך כדי צילום האקט והפצת הסרטונים לחבר’ה, מכאן לאונס, המרחק דווקא די קרוב.

אז לא, לא “שבו בנים לגבולם”, הם לא שבו מהשבי הסורי, הם לא נשלחו על ידי המדינה לצלם ולהפיץ אקט מיני, אלא אם המדינה מתחילה להפיק סרטי פורנו במימון מלא.

אבא של אחד החשודים אמר שהבן שלו מסוגל לדקור 3 אנשים אבל לא לגעת בבחורה. אשמור את דעתי לעצמי, רק באמת מקווה לא לפגוש אותו בסמטה, גם לא לאור יום.

הם שינו את נוסח ההצהרות שלהם כל כך הרבה פעמים שגם המשטרה הקפריסאית יצאה מבולבלת. לא רק אנחנו.

הם מחקו את הסרטונים, שהיו ראיות לכל דבר, ולמרות הכיפות הלבנות על ראשיהם, לא הופך אותם לצדיקים.. כנראה שבכל זאת יש מה להסתיר.

וכן, לגבי התיירת הבריטית, חייה נגמרו, בין אם היא הסכימה לקיום יחסים עם חלק או עם כולם ובין אם לא, בין אם הייתה צריכה להתלונן על צילום ולא על אונס, היא עדיין קורבן.

שיהיה בהצלחה לכולנו…

124.1

עוד מהבלוג של tantiroza

תצוגה מקדימה

אם לא רצים אוכלים עוגות

עדיין חולה, התחיל עם חום בתחילת השבוע, שנראה כל כך רחוק עכשיו, המשיך עם הרבה שיעול שלא נותן לישון בלילה, או כמו שהילדים אומרים "אם כבר את הולכת למות, אולי תעשי את זה בשקט?" צודקים, מה אני מפריעה להם עם שיעול ועוד שניה מגישה...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

ריצטיול סליחות בירושלים

החגים תמיד נראו לי יותר "חגיגיים" אי שם ברומניה. היינו הולכים, כל המשפחה, לבית הכנסת בעיר הולדתי (Piatra Neamt פיאטרה ניאמץ בתרגום לעברית) לכל מי ששואל. בכל החגים. נפגשים עם כל הקהילה, מבוגרים וילדים יחד, מדברים, מתעדכנים (או...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

משוגעים, רוצו בשטח...

רבים מאיתנו "משוגעים". וזה בסדר. זה לגמרי חלק מאיתנו. כל אחד והשיגעון שלו, זה מה שעושה אותנו מעניינים ומיוחדים. ריצה היא מרדף בודד, בעיקר מרדף הדורש סוג מוזר של מוטיבציה מתמשכת. עבור כל רץ, גם ובעיקר ללא רציניים כמוני,...

תגובות

פורסם לפני 8 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה