הבלוג של tantiroza

tantiroza

Tanti Roza הייתה סבתא שלי, אישה מדהימה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, פשיניסטה ואופה המון. אני....אישה גבוהה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, מנהלת אפליקציות (מערכות מידע), פשיניסטה ואופה המון....מה ייצא מזה....הזמן יגיד.

עדכונים:

פוסטים: 128

החל מאפריל 2017

באמת חשבתם שזה לא יקרה? שאני אוכל לשבת מהצד ולהסתכל על מה שקורה בפוליטיקה ואשתוק? ברור שלא.

תודו שהיה שבוע מעניין. ממש שבוע של גירלס פאוור. התחיל עם איילת שקד ונגמר עם סתיו שפיר. אין ספק ששתיהן כאן כדי להישאר. הן כאן כדי לרוץ מרתון. ולשנות את פני פוליטיקה הישראלית. שתיהן הובילו מהלך פוליטי מבריק השבוע, כל אחת ב”מחנה” שלה, שדרגו את עצמן למקום בולט וגבוה שיכול לאפשר להן קידום משמעותי בפוליטיקה.
הן צעירות, מסתכלות בצורה שונה על הבוחר, על מה שהן רוצות להשיג וחושבות מחוץ לקופסא כדי להשיג אותו. האם הן באמת הצליחו במקום בו כל הגברים והגנרלים בפוליטיקה נכשלו? הן קראו את המפה הפוליטית בצורה מהירה ועשו מהלכים נכונים, קודם כל עבורן, וכנראה גם עבור המפלגות אותן הן מייצגות.

125.4

הן שונות. כל אחת מייצגת פינה שונה במפה הפוליטית, אפילו מנוגדות. אך, זה לא מונע מהן להיות מאד דומות. בנחישות, ברצון לשנות ולהשפיע, בדרכים שהם פוסעות בהן, גם אם ההשקפה הפוליטית שונה. יש משהו מעניין ומסקרן ביחוד של ישראל דמוקרטית ומר”צ. בעיקר בעובדה שיש 50% נציגות נשית בעשירייה הפותחת. א.נשים שעבדו בכל רגע מאז הבחירות האחרונות ב9 באפריל.

להבדיל מכחול לבן ש…נראה שהלכו לישון מאז. אפילו הפייסבוק שלהם הלך לישון, בין ה15 באפריל ל5 ליוני לא היה להם מה לומר. כמעט חודשיים לא היה להם מה לומר. שום דבר, שום כלום. איך יכול להיות שאין לכם מה לעדכן? בעצם…אם לא עושים שום דבר, לא מעדכנים שום דבר….ככה זה. אין כלום כי לא היה כלום, כנראה שזה מתאים גם לכאן…להתעורר עכשיו לעשות כנסים ולחזור לומר את אותן הסיסמאות שאמרתם בבחירות הקודמות, לא עובד.

אני מצפה ממי שקיבל את הקול שלי ומקבל שכר ממני (אני…כמשל לכל אזרח משלם מיסים במדינה) מה10 לאפריל, להתחיל לעבוד. מאותו בוקר, לקום למציאות חדשה, בה הם חברי וחברות כנסת ולהתחיל לעבד בשבילי. כמו שאני צריכה לעמוד ביעדים, כך גם הם, ואם לא עומדים, לא מקבלים את הקול שלי שוב. הבחירות בעוד חודש וחצי הן מועד ב’, לא רק לנבחרים, אולי בעיקר לבוחרים.

אני בוחרת באנשים שעושים. לא אומרים שיעשו, אלא עושים. מזיזים דברים. בעיקר במקומות שמעניינים אותי. צר עולמי, כנראה, והוא מתמקד בחינוך, בבריאות, בתחבורה, בעולם התעסוקה, באנשים מבוגרים שנשארים לבד וחסרי כל למרות שעבדו ושילמו מיסים כל חייהם, בחלוקה שווה של המיסים שאני משלמת ושל תקציב המדינה, בהפרדת דת ומדינה, בלאפשר לי לחיות, לנסוע בשבת, לקנות בשבת ובכלל לעשות מה שאני חושבת לנכון בחיי, כל עוד לא מפרה את החוק. החוק שלא צריך לעבור שינויים כדי להתאימו לחלק מהאוכלוסייה בגלל שיש לו ייצוג כזה או אחר בממשלה, בגלל שהנבחרים של אותו חלק באוכלוסייה, עובדים עבורה. אני רוצה שיעבדו עבורי. אני רוצה ייצוג שווה לנשים ולגברים, כי אנחנו יותר מ50% מהאוכלוסייה. האם זו בקשה כל כך גדולה?

בתמונות:
העוגה הכי טעימה …אבר… עשתה קאמבק, די כמו אהוד ברק. להבדיל ממנו, לא צריכה להסתיר את פניה מתחת לצעיף, היא טעימה ויפה.

125.1

רצתי השבוע בלונדון. היה חם, היו הרבה אנשים, אין תמונות ריצה, יש תמונות טיול (היו לי 90 דקות מלאות לטייל), אין קניות אבל הקולה הרבה יותר טעימה בלונדון.

125.3

#monikasocks
#crazysocks_girl
#digitalady
#לאן_את_רצה_TantiRoza

עוד מהבלוג של tantiroza

תצוגה מקדימה

משקליטה

תראו לי מישהו, אחד/אחת שאין לו בעיה עם המשקל. אליי במיידי כדי ללמוד איך מגיעים לשם. לאהבה והשלמה עם העצמי. גם כשהייתי 8 קג פחות היו לי מקומות שהיו צריכים להיראות אחרת, בעיקר פחות. רגע, לא להיבהל, ברור לי שאני לא במשקל יתר, מזל...

תגובות

פורסם לפני 1 month
תצוגה מקדימה

אם לא רצים אוכלים עוגות

עדיין חולה, התחיל עם חום בתחילת השבוע, שנראה כל כך רחוק עכשיו, המשיך עם הרבה שיעול שלא נותן לישון בלילה, או כמו שהילדים אומרים "אם כבר את הולכת למות, אולי תעשי את זה בשקט?" צודקים, מה אני מפריעה להם עם שיעול ועוד שניה מגישה...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

ריצטיול סליחות בירושלים

החגים תמיד נראו לי יותר "חגיגיים" אי שם ברומניה. היינו הולכים, כל המשפחה, לבית הכנסת בעיר הולדתי (Piatra Neamt פיאטרה ניאמץ בתרגום לעברית) לכל מי ששואל. בכל החגים. נפגשים עם כל הקהילה, מבוגרים וילדים יחד, מדברים, מתעדכנים (או...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה