הבלוג של tantiroza

tantiroza

Tanti Roza הייתה סבתא שלי, אישה מדהימה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, פשיניסטה ואופה המון. אני....אישה גבוהה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, מנהלת אפליקציות (מערכות מידע), פשיניסטה ואופה המון....מה ייצא מזה....הזמן יגיד.

עדכונים:

פוסטים: 110

החל מאפריל 2017

1. טקס הדלקת המשואות יכול להיות טקס נחמד, אם הוא לא היה הופך להיות תפיחה על השכם של הממשלה והעומדים הראשה. סוג של “זמן לקק”. מסקנה: בימינו, כדאי מאד להיות מקורבים, לא מקובלים? ראו הוזהרתם.

2. שני דברים יזכרו מהטקס השנה: את סתימת הפה של מוריס קאהן, שברוב חוצפתו החליט לדבר, לחרוג מהכתוב ולומר את שעל ליבו. לפחות את זה, שרת התרבות, מירי רגב, יכלה לאפשר לו, אחרי כל ההשקעה שלו בבראשית ואחרי שהממשלה דואגת יפה מאד לקחת לא מעט קרדיט בנושא. אבל לא, דאגו לסגור לו את המיקרופון, כי הוא דיבר יותר מדי. מסקנה: כך יעשה למי שמדבר. ראו הוזהרתם.

3. הדבר השני שיזכרו, הוא פרשת השביס. המון תגובות מזלזלות מסתובבות ברשת ובראשן התגובה של השופט בדימוס. מעניין שאת הכל מחברים שוב לשמאלנים מול ימנים. יסלחו לי כל הצדיקים, אבל זה לא קשור. מתי בדיוק שמעתם תגובה על כיפה גדולה מדי? או כיפה מנומרת? או חולצה צמודה מדי? או מכנסיים רחבים מדי? או סתם התאמת צבעים מזעזעת? אצל גבר. אה…לא שמעתם, כי אף אחד לא באמת מתעסק עם לבוש של גברים. כי הנשים, לא מעירות הפומבי לגברים על הלבוש שלהם.
אבל לאישה לא רק מותר, אלא, רצוי להעיר על מה היא לובשת: קצר מדי, ארוך מדי, צנוע מדי, לא צנוע מספיק, לא לגילה, כן חושפני מדי, לא מספיק חושפני, מאופרת, למה לא מאופרת, עקבים? למה היא צריכה?

מסקנה: די! צאו לנו מהחצאית!!!

במדינה בה מי שמצלם מתחת לחצאית ממונה לנהל מו”מ קואליציוני, למה אנחנו מתפלאים ששופט בדימוס מעיר בצורה כל כך קיצונית על לבוש של מגישה בטלוויזיה? על השביס שלה ועל השמלה שלה?
צאו לנו מהחצאית, מהשביס, נלבש מה שנרצה, איך שנרצה, כל אחת לפי הטעם וראות עינייה. ולא, אין לאף אחד זכות להעיר לנו על זה.

בתמונה: שוב רצתי הבוקר, וכן….לובשת בגדי ריצה, חושפים מה שחושפים, ומסתירים מה שמסתירים. ולא, לא מוזמנים להעיר.

ודי כבר….אפשר לחזור לכתוב על ריצה?! כמה פרשות יש פה? ואם אין איזו פרשה חדשה, יורים עליי…. תנו לרוץ בשקט. תנו להנחות בשקט. תנו לחיות בשקט.

111.1

#crazysocks_girl
#לאן_את_רצה_TantiRoza

עוד מהבלוג של tantiroza

תצוגה מקדימה

אם לא רצים אוכלים עוגות

עדיין חולה, התחיל עם חום בתחילת השבוע, שנראה כל כך רחוק עכשיו, המשיך עם הרבה שיעול שלא נותן לישון בלילה, או כמו שהילדים אומרים "אם כבר את הולכת למות, אולי תעשי את זה בשקט?" צודקים, מה אני מפריעה להם עם שיעול ועוד שניה מגישה...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

ריצטיול סליחות בירושלים

החגים תמיד נראו לי יותר "חגיגיים" אי שם ברומניה. היינו הולכים, כל המשפחה, לבית הכנסת בעיר הולדתי (Piatra Neamt פיאטרה ניאמץ בתרגום לעברית) לכל מי ששואל. בכל החגים. נפגשים עם כל הקהילה, מבוגרים וילדים יחד, מדברים, מתעדכנים (או...

תגובות

פורסם לפני 8 months
תצוגה מקדימה

משוגעים, רוצו בשטח...

רבים מאיתנו "משוגעים". וזה בסדר. זה לגמרי חלק מאיתנו. כל אחד והשיגעון שלו, זה מה שעושה אותנו מעניינים ומיוחדים. ריצה היא מרדף בודד, בעיקר מרדף הדורש סוג מוזר של מוטיבציה מתמשכת. עבור כל רץ, גם ובעיקר ללא רציניים כמוני,...

תגובות

פורסם לפני 2 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה