הבלוג של tantiroza

tantiroza

Tanti Roza הייתה סבתא שלי, אישה מדהימה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, פשיניסטה ואופה המון. אני....אישה גבוהה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, מנהלת אפליקציות (מערכות מידע), פשיניסטה ואופה המון....מה ייצא מזה....הזמן יגיד.

עדכונים:

פוסטים: 110

החל מאפריל 2017

נתן אשל הודה בהתנהגות בלתי הולמת.

נתן אשל בחר לסיים את הטיפול בתלונות על הטרדת מינית שהוגשו נגדו מחוץ לכתלי בית המשפט.

נתן אשל התחייב לא לחזור לשירות הציבורי.

בוקר טוב עולם, זוכרים את השיר מהסדרה המצוירת פינוקיו? הילד שבכל פעם שהוא שיקר האף שלו התארך. משום מה מתחבר לי מאד עם מה שקורה במציאות. והמציאות לא מצוירת.

קצת היסטוריה: נתן אשל מונה ב2010 לראש סגל בכיר בלשכת ראש הממשלה. בשנת 2012 נתפס נתן אשל מצלם מתחת לחצאית של עובדת במשרדו. אני אישית לא מצליחה להבין איך טכנית הוא עשה את זה, אבל כנראה שאני פשוט חסרת מעוף. (תמונה מאתר dreamstime)

104.2

נגמרה ההיסטוריה: אותו ראש ממשלה שמינה את נתן אשל, שהודה באשמה והתחייב לא לחזור לשירות הציבורי, מינה את אותו נתן אשל לחבר בצוות מו”מ להרכבת הממשלה החדשה.

נכון, הליכוד אינו השירות הציבורי, לכן, כנראה שמבחינה חוקית, נתן אשל לא מפר שום התחייבות. אבל את הליכוד ואת מי שעומד בראשו בחר הציבור, הציבור בשירותו נתן אשל מנהל מו”מ להרכבת ממשלה שתשרת את כל הציבור בארץ. כן, זה קצת מבלבל. גם אותי. מה שלא מבלבל אותי זה הזלזול בנו כציבור, מה שלא מבלבל זה הזלזול בנו כנשים, מה שלא מבלבל זו העובדה שמשקרים לנו בפרצוף. והאף של אף אחד לא מתארך.

שוב, משפטית, נראה שאין בעיה. אבל מה המסר שמעבירים? מה המסר שראש הממשלה מעביר? איך יכול להיות שמבין 35 חברי כנסת ממפלגת הליכוד לא נמצא אפילו אחד שיאמר שהמסר שעובר כאן פסול. איך יכול להיות שחברות הכנסת מהליכוד לא נעמדות ואומרות משהו? ברור שכולם מחכים לתפקיד כזה או אחר בממשלה הבאה, אבל זה באמת שווה למכור אותנו בעבור אינטרס אישי? בעבור שקר כזה או אחר עטוף בחיוכים? מה המסר שעובר לנשים שעובדות בשירות הציבורי? מה המסר שאנחנו מעבירים לבנות שלנו? האם אנחנו מאפשרות להן בחירה? האם הן יתלוננו בפעם הבאה? ומה המסר שעובר לגברים? בשורה התחתונה – אפשר לעשות מה שאתם רוצים, יש מי שמגבה אתכם. כי גם אם היה משהו, לא היה כלום, כי גם אם הודעת במשהו, לא יהיה כלום. (תמונה מערוץ הכנסת)

104.1

בכנסת הבאה יהיו 29 נשים מתוך 120 חברי כנסת. עדיין לא שמעתי אותן עומדות מול ראש הממשלה המיועד ולא מאפשרות למי שהודה בהתנהלות בלתי הולמת להרכיב את הממשלה הבאה. אני לא מוכנה שנתן אשל ירכיב את הממשלה הבאה שתנהל את המדינה בה אני חיה. ואת? את הצעקה הזו חייבות להשמיע. פה אין מקום למשא ומתן!

 פינוקיו

מילים: פלוריאן קוסאנו
לחן: קארל סבובודה
תרגום: דתיה בן דור
רעיה אדמוני

פינוקיו שמי,
פינוקיו שמי.

בוקר טוב עולם,
מה שלום כולם?
אני יורד מן החוטים
אני כבר ילד אמיתי
כמו כל הילדים
כמה טוב לחיות ולהיות
ילד שאוהב את העולם
והעולם אותו אוהב
מכל הלב
פינוקיו שמי…

עוד מהבלוג של tantiroza

תצוגה מקדימה

אם לא רצים אוכלים עוגות

עדיין חולה, התחיל עם חום בתחילת השבוע, שנראה כל כך רחוק עכשיו, המשיך עם הרבה שיעול שלא נותן לישון בלילה, או כמו שהילדים אומרים "אם כבר את הולכת למות, אולי תעשי את זה בשקט?" צודקים, מה אני מפריעה להם עם שיעול ועוד שניה מגישה...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

ריצטיול סליחות בירושלים

החגים תמיד נראו לי יותר "חגיגיים" אי שם ברומניה. היינו הולכים, כל המשפחה, לבית הכנסת בעיר הולדתי (Piatra Neamt פיאטרה ניאמץ בתרגום לעברית) לכל מי ששואל. בכל החגים. נפגשים עם כל הקהילה, מבוגרים וילדים יחד, מדברים, מתעדכנים (או...

תגובות

פורסם לפני 8 months
תצוגה מקדימה

משוגעים, רוצו בשטח...

רבים מאיתנו "משוגעים". וזה בסדר. זה לגמרי חלק מאיתנו. כל אחד והשיגעון שלו, זה מה שעושה אותנו מעניינים ומיוחדים. ריצה היא מרדף בודד, בעיקר מרדף הדורש סוג מוזר של מוטיבציה מתמשכת. עבור כל רץ, גם ובעיקר ללא רציניים כמוני,...

תגובות

פורסם לפני 2 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה