הבלוג של tantiroza

tantiroza

Tanti Roza הייתה סבתא שלי, אישה מדהימה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, פשיניסטה ואופה המון. אני....אישה גבוהה, אמא ענקית, רצה למרחקים ארוכים, מנהלת אפליקציות (מערכות מידע), פשיניסטה ואופה המון....מה ייצא מזה....הזמן יגיד.

עדכונים:

פוסטים: 113

החל מאפריל 2017

מי אמר שרק בצרפת יש בוז’ולה? כשמרתון ישראל הודיעו שחוגגים את יום ההולדת של הענק עם מרתון בוז’ולה, מילא הענק התלהב שבול ביום שמותר לו (חוקית) להתחיל לשתות, מארגנים לו מסיבת ריצה עם יין משובח, אבל מה רבה הייתה ההתלהבות מההבנה שצריך להתאמן לזה….מעכשיו…רצים רק בכרמים. מלווים את הכרמים, בודקים שכל עינב גדל עם הרבה אהבה וכמובן מתעדים כל שלב. כך מצאנו את עצמנו, בעצם את עצמי כי את הענק אי אפשר היה להזיז מהמיטה הבוקר, נסיונות בנועם – לא עזר, קרח – לא עזר, דגדוגים – לא עזרו, משיכות בשערות ברגליים – לא עזרו, אחרי חצי שעה ויתרתי ויצאתי.

101.2

ילדים/ אני רוצה להתעכב שניה עליהם, כי היה לי היום ויכוחון קטן עם הגמד….האם גם אצלכם זה ככה?

כשאמא אומרת:

  1. כשאמא אומרת לך לישון כבר, השעה 23:00 , בעשר וחצי.
  2. כשאמא אומרת לך להתקלח כבר עשר בלילה, בשמונה וחצי.
  3. כשאמא אומרת כמה זמן אתה מתקלח, עברה חצי שעה, גמרת את הכנרת, עברו 7 דקות.
  4. כשאמא אומרת קום כבר, אתה מאחר לבית הספר, חמישה לשמונה, בשבע וחצי.
  5. כשאמא אומרת אני מנסה להעיר אותך כבר שעה, אחרי 5 דקות.
  6. כשאמא אומרת צא החוצה, אוספת אותך עוד 5 דקות, היא מגיעה אחרי רבע שעה, והגמד עוד לא בחוץ

חזרנו לריצה….אנחנו קוראים לאזור בו רצנו היום טוסקנה בגן יבנה, ממש מאחורי הבית, אזור מדהים, מלא בשקדיות, כרמים, חיטה ובית קברות אחד אותו מבקרים לפנות בוקר, ממש בשקט כדי לא להפריע.

101.1

יש לי הודעה קשה…אני גרוטאה. וזה סופי. שלושה חודשים של טייפר עם העמסת פחמימות משובחות נותנות את אותותיהם וקשה…קשה לזוז, הרגליים בקושי זוכרות (למרות שזה אמור להיות ממש פשוט, רגל אחרי רגל, אחרי רגל, לאט לאט ומעבירים הילוך לעוד יותר לאט…מה הבעיה? ) אז זהו….שיש בעיה, אבל התירוץ האולטימטיבי – עוצרת לתמונות לבלוג, עובד תמיד ומאפשר לנשום קצת. מזל. דבר אחד חסר וחייבים להשלים להבא. אם כבר הכנות לבוז’ולה, איך אפשר בלי תחנות עם יין? איזו מן הכנה זו? פעם הבאה, חייבים יין-ריצה.

101.3

כרגיל, קצת קללות (רק ברומנית, אני בכל זאת רומניה מנומסת), קצת עצבים עצמיים, הרבה בוץ, הרבה יותר תמונות וכך עברו להם 10 ק”מ ממש בכיף. מודה, התגעגעתי.

שבוע הבא בודקת מה מצב הרי הגעש….באה לצלם, לא לצפות ממני גם לרוץ, אתם יודעים מתי רצתי פעם אחרונה 15 ק”מ במרוץ? הייתי צעירה ויפה…(או במילים אחרות….עזבו)

 #לאן_את_רצה_TantiRoza

#crazysocks_girl

עוד מהבלוג של tantiroza

תצוגה מקדימה

משוגעים, רוצו בשטח...

רבים מאיתנו "משוגעים". וזה בסדר. זה לגמרי חלק מאיתנו. כל אחד והשיגעון שלו, זה מה שעושה אותנו מעניינים ומיוחדים. ריצה היא מרדף בודד, בעיקר מרדף הדורש סוג מוזר של מוטיבציה מתמשכת. עבור כל רץ, גם ובעיקר ללא רציניים כמוני,...

תגובות

פורסם לפני 3 months
תצוגה מקדימה

אם לא רצים אוכלים עוגות

עדיין חולה, התחיל עם חום בתחילת השבוע, שנראה כל כך רחוק עכשיו, המשיך עם הרבה שיעול שלא נותן לישון בלילה, או כמו שהילדים אומרים "אם כבר את הולכת למות, אולי תעשי את זה בשקט?" צודקים, מה אני מפריעה להם עם שיעול ועוד שניה מגישה...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

ריצטיול סליחות בירושלים

החגים תמיד נראו לי יותר "חגיגיים" אי שם ברומניה. היינו הולכים, כל המשפחה, לבית הכנסת בעיר הולדתי (Piatra Neamt פיאטרה ניאמץ בתרגום לעברית) לכל מי ששואל. בכל החגים. נפגשים עם כל הקהילה, מבוגרים וילדים יחד, מדברים, מתעדכנים (או...

תגובות

פורסם לפני 9 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה