הבלוג של אינטליגנציה ויזואלית BY תמר צוברי

tamar_tsuberi

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מספטמבר 2015

אאואץ’!!! אני ממש  זוכרת את הבלינדייט הראשון שלי…שהתחיל בהחלפת מספר טלפון בין מישהי שחושבת שהוא “ממש בשבילי”, ואני- שהאמנתי, ונפלתי בפח!

כל התיאור המקדים שהוא תיאר את עצמו  (בהתאם לשאלותיי הטלפוניות) -היה מדהים! ואני בדמיוני כבר עפתי למחוזות אחרים…שזהו! אני הולכת לפגוש את האביר שלי. או לפחות ..בערך. טוב ,בואו לא נהיה קטנוניים.

אבל המציאות…הרסה כל חלקה טובה של דמיון. מה הרסה??!ריסקה!!!

למעשה, הוא לא שיקר …הוא פשוט לא אמר את כל האמת.

כך עלול להיתפס ה”דייט” העסקי שלכם.אם יתבסס על תמונת פרופיל שבה משתקפת פוזיציה חתיכית  שלו או שלה ,תוספת של  משקפי שמש – ועכשיו נותר “לחפש” את הדמות  על רקע של תמונת הנוף עוצרת הנשימה… או לחילופין, תוצב תמונה מימי הזוהר העליזים ,בהם היו לו או לה נתונים שהתפוגגו ,או שערות שכבר מזמן נשרו…
ואם התמזל מזלך  והתמונה היא עדכנית -אז יש סיכוי  שהיא תהיה מלוטשת כמו  כלה ביום חופתה,  או האמא שלה – ללא השמלה…(הלוואי שפע שמחות, אבל למה פה???)
ועכשיו ברצינות ,למה התכוון המשורר כשדיבר על תמונת תדמית, מלשון
“דמיון” או “דמה”?
אז תשאל,אבל  מה פה הבעיה בעצם? מה, בכיף משתפים דברים יפים…לא?!
אכן,צודקים. אם מטרת התמונה היא לשתף רגע מרגש או נוסטלגי – סבבה!!!
אבל אם המטרה היא עסקית, והתמונה היא בבחינת סוג  של הצגה עצמית,הזמנה לקשר ,או שיווק ש”ידבר אותך”  כמיתוג עסק- אז אתם כבר בבעיה…למה???
כי
ברגע שעוברים מהווירטואלי לקונספטואלי  ,מצפים לראות את הדמות שהמוח שלנו מדמיין, ו”לשמוע” ו”לחוש” את המילים שאותו אדם כותב או מביע במסרים שלו בפייס- כי שם למעשה התחילה ה”מכירה”…
ולכן, כאשר יש פער גדול בציפיות , הצד השני יהיה עסוק בכל זמן הפגישה או השיחה, בלנסות “לאתר שרידים ” מהדמות ,שהוא טווה בדמיונו, ושלכאורה  מרגיש ש…”איבד”. ואז הוא עובר לחשדנות ולבדיקה  מחדש (כי המידע שלו כבר לא רלוונטי למציאות) של ה”דייט”  העסקי שלו.
וזה ייגמר באחד מהתרחישים הבאים:

לא יזהה אותך או יתעלם ממך , וימשיך לדרכו  ואיתו ההזדמנות…

 יישאר , והמפגש יתנהל מתוך נימוס בלבד – ויקצר או “יחסום” התקדמות ממשית לפעולה מחוסר עניין.
יישאר , אבל יהיה עויין בדרך של  התנגדויות בלתי מתפשרות בשיחה –שאין להם ממש קשר ישיר לתוכן השיחה, אלא נובעות מכעס מוקדם של הולכת שולל .

יישאר ,יתיש אותך במו”מ,ואולי בסופו אפילו  יהיה הלקוח שלך ,מהסוג שישאב את כל האנרגיות שלך…. בינינו,  מלכתחילה,הוא כנראה בכלל לא מתאים לך ולהיפך.

בדיוק כמו נישואים בלי סיכוי לחיים מאושרים...

 עם יד על הלב,תגיד, זה באמת  שווה ??!
מכאן שעצתי , לבחור להשקיע בצילום איכותי ומקצועי. תהיו במיטבכם אבל נאמנים לעצמכם! אל תחששו ותאהבו  להראות,לחייך ולהביט למצלמה באופן הכי  אוטנטי שלכם.וכן, תבחרו להעביר את הרגש ואת העוצמות שלכם -למתבונן בכם( ואגב,צלם מעולה יידע להוציא את זה מכם) .
ואיך תדעו שהתמונה שלכם מייצגת ומשקפת אתכם?

כשתשמעו משפט בנוסח  “וואו ,את נראית  ממש כמו שדמיינתי אותך “…

“מה, הצטלמת היום?!”
אז תגידו לעצמם: שאפו!!!הצלחתי!!!

תדמית פלאייר

אז בהצלחה ובהנאה בזימון הדייטים האישיים והעסקיים שלכם(:
שלכם,
תמר

ואגב, מעניין אתכם מה היה בסופו של הדייט שלי? המשכתי בדרכי.  לא נשארתי לפגישה. כי הפער היה גדול מידי וכך גם גודל האכזבה…חזותית.ולי זה הספיק!

 

רוצים לדעת עוד? מוזמנים להמשיך לעקוב ,ולהפנות שאלות ונושאים שתרצו שאתייחס אליהם בבלוג , בדף העסקי שלי  https://www.facebook.com/Tamartsuberi

לתאום פגישת ייעוץ תדמית (רב תחומי) לאנשי עסקים וארגונים  ניתן לתאם בנייד:

054-3041047

עוד מהבלוג של אינטליגנציה ויזואלית BY תמר צוברי

Thumbnail

כאן הכל התחיל וניראה שלא ייגמר לעולם...

עברתי הרבה תחנות מקצועיות בחיי, אבל זו שינתה אותם לבלי היכר...והנני כאן. בזכותה. לא תאמינו, אבל בעבר  הייתי עובדת בנק, ואפילו סוכנת ביטוח עצמאית בחברה עסקית  גדולה . אבל מי זוכר? לעומת זאת , לפני כ -12 שנים נכנסתי לקנות נעלי...

Thumbnail

אצל נשים זה בטן אצל גברים זה כרס, כך או כך לטשטש יש דרך !

באמת שלא משנה מה הסיבה, אם זה  מבנה גוף ונטיה להשמנה, דרך הפסקת עישון או התענגות בלתי נשלטת על מתוקים או ארוחות גורמה ליליות ודשנות... כל עוד זה בא מתוך השלמה ואהבה עצמית בשלב התוצאה. עם זאת,  זה מתסכל כשהבטן לא מאפשרת...

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...