הבלוג של טל פרי - מאבחנת ומטפלת הוליסטית רב תחומית

talior12

ילידת 62, נשואה בשנית, אמא לשני בנים מדהימים. סטודנטית נצחית. ילידת ירושלים, תושבת תל אביב ואת כל השאר אפשר לקרוא דרך הבלוגים :) [email protected] www.taltherapy.com

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מספטמבר 2015

בגילי המופלג החלטתי לכתוב בלוג. זה לא שלא כתבתי בחיי, בגיל  10 כתבתי את השיר הראשון שלי ששמו היה “כאב”, לא יאומן, ילדה בת 10 מתארת כאב בצורה כל כך מוחשית… ובגיל 18 הוצאתי ספר שירים לאור ששמו “רגעים” שהוקדש ברובו לאהבת נעוריי.

בערך “מיליון” פעמים התחלתי לכתוב את הספר שלי, ביוגרפיה, שזור בקורטוב של סקס ואף חשבתי על כתיבת ספר ילדים, אבל גם זה לא יצא לפועל, בנתיים.

ופתאום עכשיו, כשאני מתחילה לכתוב את הבלוג הזה צצים לי בראש מיליון דברים שאני יכולה לכתוב עליהם מניסיון חיי ולא סתם אמרו לי כל כך הרבה פעמים לכתוב את מה שחוויתי מפני שזה יכול לעזור גם לאחרים ופשוט לא מצאתי את הזמן, דחיתי כל הזמן לפנסיה.

אז קודם כל – ממש לא כדאי לדחות לפנסיה כי החיים הם כאן ועכשיו, החיים הם בהווה, ככה למדתי לפני שבע שנים כשחליתי בסרטן השד ומצד שני, נו באמת, אני המטיפה לעצמי לחיים ולעשייה כבחירה, לקרובים אלי ולמטופליי, אני מודה ומתוודה שאני עושה היום ממש מעט יחסית למה שהייתי רוצה לעשות, מפני שהחיים הם לא חלום, החיים הם מציאות שלעיתים כמו אבן שנזרקת לים ויוצרת אדווה ככה הדברים נגררים ונגררים.

אני לא באמת עושה מה שאני רוצה, שזה להתנדב לאן שארצה וכמה שארצה בארץ ובעולם, שזה לא להיות מטפלת הוליסטית מתי ואיפה שארצה, זה ללמוד כל הזמן כי אני “פריקית” של לימודים, כרבים אחרים אני עובדת בעבודה מסודרת של 9 שעות בשביל לשלם את החובות שהצטברו במהלך חיי כשגידלתי את ילדיי לבד, אני עדיין משלמת את החובות שהצטברו כשחליתי ושום ארגון לא החזיר לי את השלושה חודשים האלה שכמעט לא התפרנסתי. מה לעשות שאני חיה את המציאות ועד שלא אתאפס בחשבון אין לי ברירה אלא לעבוד קצת בתחום שהוא המהות שלי ואלו הטיפולים ההוליסטיים, להתנדב ממש קצת, לתרום ממש קצת ולהתפלל ולקוות שביום מן הימים אוכל להיות איפה שאני באמת צריכה להיות, בנתינה מוחלטת.

נכון, “החיים הם לא פיקניק” ויש את הבחירות שאנחנו עושים ונעשה ויש גם את המציאות שכל הזמן מטלטלת אותנו, אבל יש את הדברים הקטנים והיפים בחיים. חיים שיצרנו, נתינות קטנות, אהבה, חיבוק שהם לא מובן מאליו, האנשים שנמצאים סביבינו, איתנו, תומכים ועוזרים, יש את הדמיון, החלומות, המטרות ובכל דבר במהלך היום אנחנו יכולים למצוא נגיעות קטנות של אושר.

אז כרגע אני כותבת פה, זה יהיה הספר שלי.

אני מקווה שיקראו את הבלוג שלי אנשים טובים, עם כוונות טובות, לאוו דווקא לגבי אלא במהותם, אנשים המאמינים בטוב שבאדם, בחיובי שבו ואולי ככה ניצור עולם טוב יותר, עולם של אהבה, עם קצת פחות לחץ, מרוץ של החיים ועם הרבה יותר בריאות ואושר. תודה.בלוג ראשון שלי שמתאר במי אני ומה אני יכולה לתת לעולם

עוד מהבלוג של טל פרי - מאבחנת ומטפלת הוליסטית רב תחומית

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

הנסיך על הסוס הלבן, החצי השני שלנו

ציינתי בבלוג קודם שאני "פריקית" של סרטים, ספרים וגם שירים ושהם משפיעים עלי גם היום, על אחת כמה וכמה כשהייתי ילדה, נערה. בכל אופן הושפעתי מ"סינדרלה", הייתי בטוחה שיש פיות (ויש "פיות" ועוד אכתוב עליהן) ושיום אחד יבוא הנסיך שלי...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

שיפוטיות, בני אדם הטוב והרע שבהם ומצבינו לאן

פעם הייתי מאד שיפוטית. בפגישה הראשונה עם אדם חדש הייתי בוחנת אותו, איך הוא פונה, איך הוא עומד, מה טון הדיבור שלו ועוד ועוד, פעם כשהייתי צעירה. השיפוט הזה נבע מתוך הפחדים שלי עצמי, הרי מה שאנו רואים באחר זה בעצם מה שקיים בנו,...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה