הבלוג של טלי בריל

talibrill

אמא דיגיטלית, יזמית חברתי, יו"ר משותף בהורים דורשים מהפך בחינוך , ומומחית בג'נגול תמידי בין עבודה שלושה ילדים וכלבה www.talibrill.com עקבו אחרי ברשת talibrill

עדכונים:

פוסטים: 34

החל מיולי 2012

יחד עם הילדים קרה גם לי מה שאמרתי שלא יקרה לי אף פעם. אני עברתי למקום האחרון. החלטתי לשנות את זה

08/03/2014

תל אביב אי שם בתחילת המאה, עבדתי אז במשרדי פרסום נחשקים, למדתי תואר באוניברסיטה הפתוחה, יצאתי בילתי ו.. חיפשתי לעשות משהו שהוא למען עצמי. לא עוד משהו בשביל לקוחות, לא עוד משהו בשביל נקודות בקורסים אוניברסיטאיים  סתם, אני ועצמי. כזה שירחיב את הטקס קפה היומי שלי, ואת נוהג סוף השבוע שכלל בית קפה עיתונים ושינה ארוכה.

חברה רשמה אותנו יחד  לסטודיו C  ממש ליד הבית  , היא הייתה צריכה משהי שהיא ידעה שתזרוק אותה מהמיטה בבקר ושלא תוותר בקלות. המשותף לשתינו אגב היה לו”ז לא פשוט, אני עבדתי במשרד פרסום, היא התמחתה אצל עו”ד, שתינו לא חיבבנו את סצנת מועדוני הכושר, או כמו שהיא הגדירה את זה יפה בזמנו,”אם כבר להתלבש ולדפוק הופעה לפחות שיהיה אלכוהול ליד, אם אין אני מוותרת מראש “.

לא אני אבל הכי קרוב :) צילום מתוך האתר של הסטודיו

לא אני אבל הכי קרוב :) צילום מתוך האתר של הסטודיו

וככה מצאתי את עצמי פעמיים בשבוע, אי שם בשבע וקצת לפנות בוקר, לבושה הכי נוח שאפשר מתעוררת על המזרן תוך כדי תרגילים  פותחת את היום במשהו בשבילי . לפעמים אגב, ההינו מצליחות “לגנוב” איזה שיעור השלמה בערב. ביומן של שתינו היו אלו פגישות עם א’, לדעתי עד היום המזכירות במשרדים בהם עבדנו בטוחות שמצבנו היה קשה אם הלכנו לטיפול פעמים בשבוע. התחושה הייתה מעולה.

חלפו השנים, לא זוכרת כבר למה בעצם עזבתי את הסטודיו  , מפרסומאית רווקה הפכתי לאמא דיגיטלית, ויחד עם הילדים קרה גם לי מה שאמרתי שלא יקרה לי אף פעם. העברתי את עצמי איפשהו אחרי כולם. לא בכוונה , לא מתוך רצון, אלא מתוך מציאות. במקום הראשון עומד התא המשפחתי שלי, צמודה אליו העבודה ואני? איפשהו לא שם לא פה.

אחרי שהגדולה נולדה עשיתי ניסיון ראשון בחזרה לפעילות שהיא “רק שלי”, החזקתי תקופה דיי קצרה, עניין של חיבור אני חושבת, אחר כך באו הבנים,  ולפני שנה שקטן הבית חגג שנה, וביוזמתו  של החצי המופלא שלי עשיתי  ניסיון נוסף, אבל שוב קומבינציה של לוח זמנים עמוס שלי, יחד עם תחושת  אי נוחות עשתה את שלה, ושוב נטשתי, כבר דיי השלמתי עם המצב , תמיד אמרתי לעצמי שמתשהו אני אחזור..

ואז פגשתי את הצוות המדהים של סטודיו C  וידעתי שהגיע הזמן לחזור למקום שבו הרגשתי הכי נוח בעולם, מקום שהוקם ע”י נשים, למען נשים, עם חשיבה נשית ומתמקד  בהתעמלות נשית .

בפגישה הסתבר לי שיש המון דברים חדשים , לא רק שיעורי העיצוב והחיטוב שאני מכירה אלא גם שעורים עם אביזרים, אירובי  ויש גם שעורי  זומבה (שאני מודה רק להסתכל על זה עושה אותי עייפה ישר) .  כל הקונספט הנשי בא עם חשיבה, אני דיי בטוחה שרק צוות נשי חושב על פרטים קטנים כמו שרותי ביביסטר למתעמלות בחופשת לידה, שעורים מיוחדים לנשים בהריון וגם דיאטנית שנמצאת בסניף מכירה את הפעילות ומתאימה את התפריט גם לנקודת זמן האישית שלך וגם לסוגי האימונים שאת הולכת , הכול במקום אחד.

אז אני מודה, התירוצים הרגילים שלי המשיכו , יש לי פגישות, יש לי השקה  לאמהות הרשת בסניף גבעתיים  החדש ..

אבל זהו, ליום האישה אני לוקחת את  מה שסמדר סמדר אשכנזי רייויט מנכ”לית הרשת הציעה בערב לכולנו  , “קחו החלטה אחת, לעשות משהו אחד בשביל עצמך. לא משנה מה זה, העיקר שזה בשבילך”.

סמדר אשכנזי רייויט- מנכלית הרשת, אמא לבנות בעצמה, ללא ספק הוכחה שאין תירוצים   צילום  מחלכי  שרון

סמדר אשכנזי רייויט- מנכלית הרשת, אמא לבנות בעצמה, ללא ספק הוכחה שאין תירוצים צילום מחלכי שרון

אני  חוזרת להתעמל בסטודיו C , מבטיחה כהרגלי לעדכן .

עוד מהבלוג של טלי בריל

תצוגה מקדימה

הכל תלוי בכם

אחרי  עשרות שיחות עם הורים, ובא לי לצעוק שאפשר להמשיך ולקטר ולהתלונן על העלויות של החוגים, על העלויות של הצהרונים ולקטר שהמחירים של הקייטנות העירוניות זה שוד אפשר להמשיך לקטר על כמה קשה לגדל ילדים פה, ואיך זה שאין...

תצוגה מקדימה

סיגריות זה לא משחק ילדים!

בעוד מספר שבועות יחלפו להם  תשע שנים מהסיגריה האחרונה שלי, ולמרות המאמצים שהשקעתי בהפסקת העישון שלי, לפעמים נדמה לי שמעולם לא ממש הפסקתי לעשן, גם אם זה בקטנה. תמיד יש עשן סיגריה איפשהו. אין לי משהו אישי נגד מעשנים, לא...

תצוגה מקדימה

אני רוצה חופשות יחד עם הילדים

קוראים לי טלי ואני אוהבת זמן עם הילדים שלי, אני יותר מאשר אוהבת חופשות משותפות עם הילדים. קחו לדוגמא את יום העצמאות שחגגנו לא מכבר, כל בני הבית יחד, אין לחץ של פיזורי בוקר בגנים ובבית הספר אל מול העבודה והלקוחות הממתינים....

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה