הבלוג של טלי בריל

talibrill

אמא דיגיטלית, יזמית חברתי, יו"ר משותף בהורים דורשים מהפך בחינוך , ומומחית בג'נגול תמידי בין עבודה שלושה ילדים וכלבה www.talibrill.com עקבו אחרי ברשת talibrill

עדכונים:

פוסטים: 34

החל מיולי 2012

עם צפיות בגובה אפס הגענו לראות את מופע הקיץ החדש בספארי, הופתענו לטובה.

06/07/2013

בדרך חזרה באוטו, כמו תמיד דיברנו על מה שהיה היום, לרוב אני מנסה להבין את הזוית שלהם מכל דבר, הפעם  שאלתי מה הם למדו מההצגה,

הבכורה(6.5) הכריזה ” חשוב להתחשב באחרים ולא רק בעצמך , צריך לתת לחברים גם לבוא

איתך לעשות דברים שאתה רוצה , לא רק לך יש זכות”, האמצעי (3.5) הרצין וטען :” המלך למד

לחלוק, זה דבר חשוב, וגם לעשות את מה שאתה מבטיח”.

לשאלה אם ירצו לשוב ולצפות בהצגה התשובה הייתה חד משמעית – כן.

החצי אגב הסכים איתם.

בבוקר בדרך הלוך הנמכנו אני והחצי את הצפיות של הילדים לאפס, כמנויים ותקים בספארי אנחנו מכירים  את הצגות הקיץ, אנחנו אוהבים את הספארי בגלל הפעילויות השונות שבו, ובגלל החיות, ההצגות זה לא הדבר שבגללו יש לנו מנוי,  גם השנה יש להצגה פרומואים רבים בערוץ הופ, כך שהבכורה והאמצעי הודיעו שההצגות חזרו וכדאי שתארגן בהתאם.

הנמכת הצפיות באה אגב אחרי ששנה שעברה ההצגה הייתה רעה בכל מובן אפשרי, אני והחצי נחרדנו מה”מחזה” שממש לא התאים לילדים בגילאים הנמוכים, שלא נדבר על שפה קלוקלת וקאסט שכלל פליטת ראלטי בתפקיד הראשי, שלא משנה כמה אפקטים של מים ותלבושות היו שם זה הוכרז כאסון , לשמחתנו הבכורה הודיעה חגיגית שחבל על הזמן והיא לא רוצה לבוא יותר לראות את ההצגה.. וככה חסכנו לעצמנו ויכוח.

השנה כאמור הגענו עם צפיות ברמת אפס, השמות היחידים מהפוסטר שהכרנו היו שי ורועי ( לצמד חמד הזה אגב נחשפנו בספארי עצמו בהצגות בשנים קודמות, אין לנו  בבית hot  ואנחנו לא ממש חובבי dvd לסוגיו למרות שמאז שילבנו אותם בצפיות ה youtube שלנו.) בעיקר התנחמנו בעובדה שאף פליט ראלטי שאנחנו מכירים  לא יוגדר כשחקן.

אכן מצחיק - תמונת יח"צ

העלילה  פשוטה לגמרי שי ורועי “נוחתים” באי פוגשים אח ואחות  שנולדו באי ומעולם לא עזבו אותו (יעל נחום ועומרי רוטמברג כנוגה וזיפ) קופי למור והמלך שלהם שאול.

בנחיתה מאבדים  שי ורעי את הפרופלור של המטוס ואת במביליק . מלך הלמורים (הראל מורד) מסכים לתת להם אותם בחזרה אם יעמדו במשימות שונות,  המלך לא בדיוק עומד בהבטחה שלו , האח והאחות משכנעים אותו וסוף טוב הכול טוב.

שי ורועי בהופעה מצוינות קריצות קלות אל קהל ההורים, פניה ישירה ומצחיקה אל הילדים שמשתפים פעולה,  זיפ ונוגה (יעל ועומרי ) שזו הפעם הראשונה שאנחנו רואים אותם  משכנעים לא מתיימרים ומצחיקים והראל מורד כשאול המלך, מלך.

תוסיפו לזה רקדנים אקרובטיקה וגם אקדחי מים שנשלפים לריענון הקהל ותקבלו הופעה מוצלחת. בלי שמות מפוצצים, בלי פעלולי ענק, אלא באמת חמישה חברה צעירים שהחזיקו אמפי שלם מלא ילדים והורים נמסים בחום.

את מה שהיה לילדים להגיד כבר קראתם, אנחנו אגב נהננו גם, לא כבד, לא מתיימר, אני ריחמתי לגמרי על הרקדנים עם תלבושות  החצי ריחם בשם כל ההורים והילדים על החום והמחסור במצננים.

אינפורמטיבי והמלצות :

  1. את שעות ההופעה תמצאו כאן. הקאסט מתחלף אז אם אתם בעניין של שי ורועי או אודי ואביעד שווה לבדוק מתי הם מופיעים
  2. אנחנו תמיד מגיעים להופעה של 11:30, גם זו שעה שחם בה.אבל זה עוד נסבל . פעם אחת הגענו להופעה מאוחרת יותר וסבלנו נורא.
  3. קחו בחשבון שלאמפי  בו מתייקמת ההופעה אסור להכניס עגלות, ולצערי בספארי לא השכילו להעמיד מקום מסודר ומוצל להשארת העגלות, ככה שבלי כיסוי בתום ההופעה הפעוט יחזור לעגלה מאוד חמה.
  4. מאותה סיבה תתארגנו גם על תיק שאפשר לקחת פנימה,ואל תשכחו לקחת שתייה.
  5. תנסו למצוא מקום מול המצננים, לצערי למרות שהמקום מוצל מאוד חם בשעות האלו והמצננים עוד איכשהו נותנים את האשליה של נעים.
  6. מעריצי שי ורועי ישמחו לדעת שהם יוצאים החוצה להצטלם בסוף ההופעות, גם השנה התרשמתי שמדובר בצמד סופר נחמד לילדים.
  7. אם אתם בעניין של צהרים – יש כמה וכמה מקומות לפיקניק בספארי עצמו. שווה לגמרי להביא שמיכת פיקניק.

עוד מהבלוג של טלי בריל

תצוגה מקדימה

הכל תלוי בכם

אחרי  עשרות שיחות עם הורים, ובא לי לצעוק שאפשר להמשיך ולקטר ולהתלונן על העלויות של החוגים, על העלויות של הצהרונים ולקטר שהמחירים של הקייטנות העירוניות זה שוד אפשר להמשיך לקטר על כמה קשה לגדל ילדים פה, ואיך זה שאין...

תצוגה מקדימה

סיגריות זה לא משחק ילדים!

בעוד מספר שבועות יחלפו להם  תשע שנים מהסיגריה האחרונה שלי, ולמרות המאמצים שהשקעתי בהפסקת העישון שלי, לפעמים נדמה לי שמעולם לא ממש הפסקתי לעשן, גם אם זה בקטנה. תמיד יש עשן סיגריה איפשהו. אין לי משהו אישי נגד מעשנים, לא...

תצוגה מקדימה

אני רוצה חופשות יחד עם הילדים

קוראים לי טלי ואני אוהבת זמן עם הילדים שלי, אני יותר מאשר אוהבת חופשות משותפות עם הילדים. קחו לדוגמא את יום העצמאות שחגגנו לא מכבר, כל בני הבית יחד, אין לחץ של פיזורי בוקר בגנים ובבית הספר אל מול העבודה והלקוחות הממתינים....

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה