הבלוג של תהל שדות מעצבת תיקים וארנקים

Tahel Sadot

נעים מאוד שמי תהל שדות - צבע, חומר וצורה תמיד היוו חלק מהתבוננות שלי על העולם. אני דור שלישי של נשים יוצרות במשפחה. הסיפור שלי מתחיל בשנות ה - 50 עם מותג האופנה "קליאו" של בגדי נשים שהקימה סבתי עם אחותה עדנה. הקו... +עוד

נעים מאוד שמי תהל שדות - צבע, חומר וצורה תמיד היוו חלק מהתבוננות שלי על העולם. אני דור שלישי של נשים יוצרות במשפחה. הסיפור שלי מתחיל בשנות ה - 50 עם מותג האופנה "קליאו" של בגדי נשים שהקימה סבתי עם אחותה עדנה. הקו העיצובי שלה עד היום בא לידי ביטוי ביצירה הפרטית שלי. הגזרות, הצבעוניות, והאסימטריות. מאימי שציוריה מאופיינים באבסטרקטיות ,צבעוניות עזה ורב ממדיות של קבלתי את המרקמים המגוונים. הצבעוניות הינה מרכיב מאוד דומיננטי בחיי היא מייצגת שמחה, חיים וחיוניות והיא מהווה השראה בעיצוביי. החיים לצד סבתי ואימי חיברו אותי לעולם קסום ומיוחד בו נולד הביטוי ליכולת לשלב מבחר רב של צורות, צבעים ונגיעה אישית. תודה אמא וסבתא ♥ המסע שלי המסע שלי בעולם האומנות התעצם והתחזק במהלך לימודי במכון הטכנולוגי בחוג לאומנות. שם נחשפתי לחומרים שונים ודרכי יצירה נוספות. את המותג שלי הקמתי לאחר לידת בתי הבכורה תמר, אני בת זוג לעודד שלצידי כבר 20 שנה. הקו המאפיין את המותג הינו עיצוב רענן, אסימטרי וזרימה חופשית, לצד פונקציונליות שכאמא ל- 3 ילדים חשובה לי מאוד. התיקים מתאימים לאמא מטפלת, לאמא עובדת, לאמא יוצאת לבילוי, לאמא פאשיוניסטית כל אחת באשר היא. בתהליך היצירה חשוב לי מאוד לשלב את מימד השימושיות, היופי והנצחיות בעיצוב ובאיכות החומר. התיקים מיוצרים בעבודת יד תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים ושמירה על רמת גימור גבוהה. אני אוהבת את תהליך היצירה שלי, העבודה והתוצר הסופי - אני מזמינה אותך להיות גם חלק מעולם היצירה שלי. לשאלות ובקשות אני זמינה תמיד ♥ שלך תהל סיפור דרך: לאחר שנים שעבדתי כמעצבת גרפית ו - WEB , בער בי הצורך לחזור לעבוד עם חומר ממשי. נרשמתי ללימודי בבית הספר לעיצוב בשנקר ולמדתי יסודות עיצוב בעור, סודות העור ועיצוב תיקים. משם הכל התגלגל והתיק הראשון שלי עוצב בהשראת כנפי הפרפר, ורבים מעיצובי הם השראות מעולם הטבע כפרי הקרמבולה. תהליך שמגולם בתוכו מחקר, גירוי צורני והפשטה לחומרים שאיתם אני עובדת.

עדכונים:

פוסטים: 23

החל מאוגוסט 2015

לראות ולהביט בזרקור אל נושאים אמנותיים וחברתיים באמצעות שפת הצילום

28/10/2019

ניתנה לי הזכות להיות נוכחת במסיבת עיתונאים לקראת פסטיבל הצילום הבינלאומי מספר 7 שייתקיים השנה בתאריכים 28.11-7.12.19. השנה יוקדש נושא הפסטיבל למושג פנטזיה ויציג 40 תערוכות של למעלה 250 צלמים ישראלים ובינלאומיים מובילים, בשילוב תכנים מתחום הפרפורמנס, וידאו ארט, ומוזיקה.

פסטיבל הצילום בינלאומי

נשאלת השאלה מה קורה כשאנו מציגים תמונה על הקיר? בפסטיבל המאחד תחת קורת גג אחת קהילות מגוונות ושונות תינתן הזכות לייצר קול שופר חזק, אמירה חברתית וחוויה אישית של האדם העומד מאחורי המצלמה והיכולת שלו להביע את עצמו כפי שהוא.

פסטיבל צילום בינלאומי

במסגרת הפסטיבל ינתן פרס מיתר למצוינות בצילום, פרי שיתוף פעולה בין PHOTO IS:RAEL וקרן משפחת צבי ועפרה מיתר אשר יינתן זו השנה הרביעית לצלם שגוף עבודותיו מפגין מצוינות בתחום הצילום.  בו יציגו 20 מתמודדים שנבחרו מתוך 600 משתתפים ויוכרז הזוכה.

במסגרת הפסטיבל אשר שם לעצמו לשתף קהילות שונות יוצגו צילומים של נערות במסגרת בתים חמים מאזור נצרת והמשולש, המגיעות מתנאים סציו אקונומיים קשיים, חלקן עברו התעללות מינית או פיזית. פרויקט העצמה זה אשר נותן להן במה להביע רצון ורגש דרך צילום. הפרויקט מלווה באמצעות מנחות שעברו הכשרה מקצועית של 3 חודשים בטכניקות צילום וכלים יישומיים על מנת להדריך את הנערות. דרך הצילום יוכלו הנערות להנגיש את מרחבן האישי והאמיתי לציבור.

פסטיבל צילום בינלאומי

עוד יוצג בפסטיבל פרויקט של נועה צדקה שהתמקדה ב 10 צלמות חלוצות צילום שפעלו בשנים 1920 עד 1970 ונמחקו מהתודעה הציבורית אשר דן בהיסטוריה הישראלית לצד זווית אישית ואינטימית. מזמינה אתכם לקחת חלק מפעילות הפסטיבל לראות ולהביט בזרקור אל נושאים אמנותיים וחברתיים באמצעות שפת הצילום.

פסטיבל צילום בינלאומי מספר 7

 

עוד מהבלוג של תהל שדות מעצבת תיקים וארנקים

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

אין מתאים יותר מחשמל בכפות ידי להמשך עשיה פוריה לשנה אזרחית חדשה

לאט בכפות ידיך לחי, צוואר, כתף אהוב אותי בכפות ידיך ככה לאט, לאט לוטף. ככה לאט ומהר יחדיו מחר מסתיימת לה השנה. אני נפרדת מעוד ועוד תיק שלקוחה קנתה ומתחדשת בעוד ועוד תיקים עבור לקוחות חדשות שטרם הכרתי . אין לי נאום...

תצוגה מקדימה

תיקים ונשים זה הסיפור אז מה יש לנו בתיק?

בחרתי לעסוק ביצירה נשית, כמעצבת תיקים מזה 10 שנים החיפוש אחרי הקול שלי פוגש בקולה של אשה אחרת כקולות שלובים. אנחנו צבעוניות, מגוונות, ועסיסיות. הלב שלי פוגש בסיפורה של אישה אחרת ומפרה את תהליך היצירה. כל אשה מביאה עימה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה