הבלוג של תהל שדות מעצבת תיקים וארנקים

Tahel Sadot

נעים מאוד שמי תהל שדות - צבע, חומר וצורה תמיד היוו חלק מהתבוננות שלי על העולם. אני דור שלישי של נשים יוצרות במשפחה. הסיפור שלי מתחיל בשנות ה - 50 עם מותג האופנה "קליאו" של בגדי נשים שהקימה סבתי עם אחותה עדנה. הקו... +עוד

נעים מאוד שמי תהל שדות - צבע, חומר וצורה תמיד היוו חלק מהתבוננות שלי על העולם. אני דור שלישי של נשים יוצרות במשפחה. הסיפור שלי מתחיל בשנות ה - 50 עם מותג האופנה "קליאו" של בגדי נשים שהקימה סבתי עם אחותה עדנה. הקו העיצובי שלה עד היום בא לידי ביטוי ביצירה הפרטית שלי. הגזרות, הצבעוניות, והאסימטריות. מאימי שציוריה מאופיינים באבסטרקטיות ,צבעוניות עזה ורב ממדיות של קבלתי את המרקמים המגוונים. הצבעוניות הינה מרכיב מאוד דומיננטי בחיי היא מייצגת שמחה, חיים וחיוניות והיא מהווה השראה בעיצוביי. החיים לצד סבתי ואימי חיברו אותי לעולם קסום ומיוחד בו נולד הביטוי ליכולת לשלב מבחר רב של צורות, צבעים ונגיעה אישית. תודה אמא וסבתא ♥ המסע שלי המסע שלי בעולם האומנות התעצם והתחזק במהלך לימודי במכון הטכנולוגי בחוג לאומנות. שם נחשפתי לחומרים שונים ודרכי יצירה נוספות. את המותג שלי הקמתי לאחר לידת בתי הבכורה תמר, אני בת זוג לעודד שלצידי כבר 20 שנה. הקו המאפיין את המותג הינו עיצוב רענן, אסימטרי וזרימה חופשית, לצד פונקציונליות שכאמא ל- 3 ילדים חשובה לי מאוד. התיקים מתאימים לאמא מטפלת, לאמא עובדת, לאמא יוצאת לבילוי, לאמא פאשיוניסטית כל אחת באשר היא. בתהליך היצירה חשוב לי מאוד לשלב את מימד השימושיות, היופי והנצחיות בעיצוב ובאיכות החומר. התיקים מיוצרים בעבודת יד תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים ושמירה על רמת גימור גבוהה. אני אוהבת את תהליך היצירה שלי, העבודה והתוצר הסופי - אני מזמינה אותך להיות גם חלק מעולם היצירה שלי. לשאלות ובקשות אני זמינה תמיד ♥ שלך תהל סיפור דרך: לאחר שנים שעבדתי כמעצבת גרפית ו - WEB , בער בי הצורך לחזור לעבוד עם חומר ממשי. נרשמתי ללימודי בבית הספר לעיצוב בשנקר ולמדתי יסודות עיצוב בעור, סודות העור ועיצוב תיקים. משם הכל התגלגל והתיק הראשון שלי עוצב בהשראת כנפי הפרפר, ורבים מעיצובי הם השראות מעולם הטבע כפרי הקרמבולה. תהליך שמגולם בתוכו מחקר, גירוי צורני והפשטה לחומרים שאיתם אני עובדת.

עדכונים:

פוסטים: 23

החל מאוגוסט 2015

איך משלבים בין אמא עובדת לנערה מתבגרת בחופשה וששתיהן יצאו מחויכות?

08/07/2019

הכי פחדתי מהחופשה של המתבגרת, לראות אותה שרועה כל היום על הספה עם הנייד כשברקע צלילים של סרטון ועוד מיוזיקלי ועוד סרטון באינסטוש. ובתוך ההדבקות למסך, היא בכל זאת שמעה שנתקעתי עם הצילומים ואין לי איך לצלם את התיקים ואני חייבת עכשיו להוציא תמונות ולעלות לאתר. ואז היא הציעה: אמא אני אצלם אותך. בספונטניות אצילה כמו שרק אני יודעת ארזתי את התיקים ויצאנו לקפה אנאמארו בבית יצחק על הדרך התפנקנו, אני בקפה היא בארוחת בוקר, כי סושי עוד לא מגישים ב 9 בבוקר.תהל שדות מעצבת תיקים המנה שלה בדרך……

yellow wallet by tahel sadotהשתעשענו עם צילומי פנים ויצאנו לשוטט בחוץ למציאת לוקיישן מענין ומוצל.

תיק עור אדום תהל שדות

תמר בת 13.5, כמה כיף לראות אותה נהנת ומגלה עוד ועוד זוויות, רקעים מיוחדים לארנקים.ארנק עור אפרסקארנק עור צבע אפרסק

עפתי עליה שהיא ביימה אותי, תזוזי לפה, תרימי את הראש, תסתובבי, הזווית הזו יותר מחמיאה לך.תיק בד צד לנשים תיקי צד מבדי קנבס דרך אגב אין תמונות שלה, היא פשוט אסרה.

תיק גב בד קנבס לנשים תיק בד קנבס לנשים ואז הגיע רגע המשבר אמא חם לי מתי הולכים? כמה תיקים נשאר לצלם? אז חזרנו לצל והספירה החלה לאחור.

תיק גב כחולאמא נשאר עוד 8 תיקים לצלם נכון?

20190706_203853 דגם תיק צד עור ועכשיו 7 ?

קלאץ עור לנשיםנרתיקים מעור  ועכשיו 6 תיקים אחרונים נכון?

ארנק טבעוני תהל שדותארנק טבעוני 

תיק צד מבד קנבס תיקי צד מבדי קנבסתיק רצועה אורכה מבד אמא את הדגם הזה אני ממש אוהבת אוכל לקחת לעצמי גם אחד?תיק מסנגר לנשים תהל שדות זהו אמא 2 אחרונים? אני כבר עייפה.

תיק מסנגר מבד קנבס תהל שדות תיק צד מעור חרדלמה אמא כבר נגמר? אולי אצלם אותך גם ליד האופנים?

תהל שדות  תיקים נשים

אהבתם? את כל התיקים ניתן לרכוש אצלי באתר

קולקציה טבעונית

מוזמנים אלי לדף האינסטגרם

ותוכלו להיות חברים שלי גם בפייס בוק

 

עוד מהבלוג של תהל שדות מעצבת תיקים וארנקים

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...