הבלוג של Lea Rom

חיים ועונגים

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מאוגוסט 2011

אימא שלי היא מלכת הדרמה הכי גדולה שראיתי אי פעם. לפעמים אני חושבת שאם לא הייתה מקדישה את עצמה למשפחה וילדים היו מגלים אותה כשחקנית. בוקר אחד אני מקבלת שיחת טלפון עם טונים גבוהים במיוחד, הרבה מה להגיד לא היה והתוכן העיקרי של השיחה היה “איך יכולתי להעיז ולשכוח את יום ההולדת של אימא שלה,סבתא שלי. וכמה היא נעלבה”. טוב, אחרי שהספקתי לשתות את כוס הקפה השלישית באותו הבוקר,לעכל את השיחה המשונה ולהתעורר. הבנתי שאני בצרות.

20/06/2012

אימא שלי היא מלכת הדרמה הכי גדולה שראיתי אי פעם. לפעמים אני חושבת שאם לא הייתה מקדישה את עצמה למשפחה וילדים היו מגלים אותה כשחקנית.

בוקר אחד אני מקבלת שיחת טלפון עם טונים גבוהים במיוחד, הרבה מה להגיד לא היה והתוכן העיקרי של השיחה היה “איך יכולתי להעיז ולשכוח את יום ההולדת של אימא שלה,סבתא שלי. וכמה היא נעלבה”.

טוב, אחרי שהספקתי לשתות את כוס הקפה השלישית באותו הבוקר,לעכל את השיחה המשונה ולהתעורר. הבנתי שאני בצרות.

מה נותנים מתנה לאישה בת שמונים וחמש (נראה לי…)?!

העדפתי לא להסתבך עם אימא שלי אחרי שיחת “הבוקר טוב” שפתחה לי את היום ופניתי לדודה סיגל. כן גם לה לא היה פתרון יצירתי בשבילי. נשארתי עם יום חופשי והמון התלבטות.

השותף היה בתהליכי פינוי מהבית ולא מאוד הבין את גודל המצוקה לדעתו לקטוף פרח לסבתא זאת מתנה נהדרת. כן, אולי אצלם במשפחה. אצלנו לעומת זאת אם לא אגיע מחומשת בזר פרחים גדול ואגרטל יזרקו אותי מהחלון.

מה גם שזאת בדיוק המתנה משנה שעברה אז למרות שלסבתא יש בעיות זיכרון, אימא שלי לא שוכחת ולא סולחת.

את הישועה גיליתי דווקא מכיוון הבוס שלי, אליהו, הוא נתקע המון פעמים בלי מתנות לבני המשפחה וכששאלתי מה הסוד לחיים הרגועים והשלווים שלו שמעתי בפעם הראשונה על אריאל בונוס, חברה שמאפשרת רכישות של מוצרי פרימיום בדרכים קצת אחרות ולא

קונבציונליות.כמו ללכת לקניות,לחפש חנייה לשלם עליה ועל דו” כמובן, להתרוצץ ממקום למקום ובסוף לעמוד בתור לפעמים אפילו שעות שלמות .

באריאל בונוס פשוט בוחרים מוצר מקטלוג צבעוני שנמצא באתר שלהם, מתקשרים למרכז ההזמנות ותוך מספר ימי עסקים החבילה מגיעה ליעדה.

וכך היה, שהירות קל ונוח ובעיקר מקצועי ואני בקלות רבה.בחרתי לסבתא שלי סט מצעים יוקרתי ושמיכה.

מספר ימים אחרי זה הגעתי לבקר את סבתא עם עוגת גבינה מהמאפייה האהובה עליה

היא ביקשה תה אז הלכתי להכין לנו משהו חם לשתות בדיוק כשנכנס השליח

כמובן שסבתא תחקרה אותו טוב טוב ועד לפרטים הכי אישיים שיש, מי הוא ואיך קוראים לאמא שלו… ונתנה לו לטעום מהעוגה.

הבחור המסכן הסמיק עד שורשיי שערו ולקחו לי כמה דקות ארוכות לשכנע אותה שהוא נורא ממהר הביתה.

סבתא לגמרי מרוצה מהמתנות ואימא כבר התקשרה לתת לי ציון ןלומר לי שהשנה לא אכזבתי..(רוסייה)

והיא עוד טוענת שחיפשה אצל אריאל בנוס יומן בשביל שאזכור את יום ההולדת של השנה הבאה.

רכישות באינטרנט הן הפתרון הכי כדאי לאנשים עובדים עם משפחה לחוצת ימי ההולדת.אני כבר יודעת מה לתת לאימא שלי שנה הבאה.

והנה הצצה לסט החדש של סבתא שלי

עוד מהבלוג של Lea Rom

Thumbnail

רגעים מתוקים בחיים

לפני שבוע חגגתי יום הולדת... בגיל הזה שכבר לא מציינים. בעלי שיחייה, הכין לי את הדבר הזה, שהכי מביך אותי בעולם הזה.. והוא יודע ומשום מה, כל פעם מחדש, בוחר לאמת אותי עם הדברים שהכי קשים לי - הפעם זו היתה מסיבת הפתעה ויאמר...

תגובות

פורסם לפני 9 years

דברים שמשנים את החיים - הדיאטה של אואנה

יש אנשים שזה אולי ישמע להם מצחיקים שדברים חיצוניים מצליחים לשנות בין רגע לאנשים את החיים, ולא, זה לא טיפולים פסיכולוגיים בעלויות מופרכות למשך אין סוף שנים, לפעמים מספיקה פעולה אחת קצרה יחסית כדי להחזיר לו לבן אדם את כל...