הבלוג של סוזן בר

סוזן בר – הפקת אירועים וימי כיף לעובדים

גרה עם המשפחה בכפר תבור שבגליל התחתון, אוהבת להכיר אנשים ומקומות חדשים, יש לי חברה להפקת אירועים עסקיים לחברות וארגונים, ניסיון מעל עשור שנים, התמחות בימי כיף וגיבוש לעובדים, ערבי קונספט, יום האישה ואירוע משפחות בסימן... +עוד

גרה עם המשפחה בכפר תבור שבגליל התחתון, אוהבת להכיר אנשים ומקומות חדשים, יש לי חברה להפקת אירועים עסקיים לחברות וארגונים, ניסיון מעל עשור שנים, התמחות בימי כיף וגיבוש לעובדים, ערבי קונספט, יום האישה ואירוע משפחות בסימן חגים: חנוכה, פורים. אתר הבית: www.suzanbar.co.il

עדכונים:

פוסטים: 27

החל מאפריל 2010

הפקת אירועים לחברות

תחום הפקת אירועים נחלק לשתי נישות עיקריות, הפקת אירועים פרטיים והפקת אירועים לחברות. כשחברה מבקשת לתכנן אירוע, חשוב מאוד לשים לב שהיא בוחרת מפיק שיש לו ניסיון, מוניטין ויכולת בהפקת אירועים לחברות ולא מפיק אירועים שתמיד הפיק רק אירועים פרטיים.

למה חשוב שהפקת אירועים לחברות תעשה על ידי מפיק אירועים מקצועי, המתמחה בהפקת אירועים למגזר העסקי.

הנה כל הסיבות החשובות !!!!!

תכנון ליין אפ מקצועי- הפקת אירוע חברה, דורשת תכנון מוקפד ויכולת לשלב משתנים רבים, לכדי אירוע זורם, מעניין ולא תקוע. כך למשל: חשוב לדעת כיצד לשלב אטרקציה עם רגעי מנוחה, מתי לשלב את הארוחה , מתי לשלב נאומים, חלוקת תעודות ודברי הוקרה. בשונה מאירוע פרטי, שם בדרך כלל יש סדר קבוע לדברים, הפקת אירועים לחברות, דורשת יכולת להגמיש לוחות זמנים ולתכנן ליין אפ זמנים אפקטיבי, שלא יהיו בו חללים ריקים או מרווחים גדולים מדי.

ניסיון בעבודה למול מנהלים- הפקת אירועים לחברות נעשית בדרך כלל למול מחלקת משאבי אנוש בארגון, זו הסיבה שמפיק אירועים לחברות חייב לדעת לעבוד עם מקבלי החלטות ולהתנהל נכון בתוך בירוקרטיה משרדית. בשונה מאירוע פרטי, שם מקבלי ההחלטות הם המשפחה או הזוג, כשמתכננים אירוע לחברה, לעיתים יש כמה אנשים בדרך וכל אחד מושך לכיוון אחר .

קשרים, קשרים ,קשרים- אין ספק שאחד הנכסים החשובים ביותר של מפיק אירועים לחברות, הם הקשרים שיצר לאורך השנים עם ספקים, נותני שירות, מנהלי תוכן וכדומה. כשחברה פונה למפיק אירועים עסקיים שיש לו מאגר יפה של ספקים, סביר להניח שכל הפקת האירוע תהיה לא רק מהירה יותר, אלא גם יותר משתלמת כלכלית.

ניסיון במגוון אירועים- הפקת אירועים לחברות מתייחסת לכל אירוע כקשור לחברה, בין אם מדובר ביום כיף לעובדים, ערב מחלקה, השקת מוצר חדש או מסיבת חג. כשאתם פונים למפיק אירועים המתמחה בהפקת אירועים עסקיים, אתם יכולים להיות בטוחים שלא משנה מה אופי או סוג האירוע, ההפקה תעשה על הצד הטוב ובאופן המקצועי ביותר.

יכולת להפיק אירוע רב משתתפים- לא פעם אירוע חברה הינו אירוע אשר מיועד למספר גדול של משתתפים ולעיתים גם לקהלים שונים זה מזה, כמו למשל הפקת אירוע חברה ללקוחות וספקים יחד. הפקת אירועים לחברות, חייבת להיעשות אצל מפיק אירועים שיודע איך לתכנן אירוע גדול, כזה שיכול להכיל את כל עובדי החברה, מבלי לגרום לאיש להרגיש בחוץ.

יצירתיות ועניין- אירוע חברה, יותר מאירוע פרטי, שם עיקר העניין נתון לשמחת המשפחה, מחייב יכולת להיות יצירתיים. אף חברה אינה רוצה להשקיע באירוע חברה משעמם, חסר מעוף או אמירה ולכן הפקת אירועים לחברות באמצעות מפיק אירועים עסקיים, מבטיחה לא רק ניהול תקין של הערב, אלא גם הבאת זווית ייחודית שתייחד את הערב ואת המסר שמבקשת החברה להעביר.

כשאתם מבקשים לתכנן אירוע חברה, חשוב מאוד שתעשו את הצעד הנכון ותבחרו משרד הפקות שמתמחה בהפקת אירועים לחברות. מדובר לא רק בניסיון ממשי בעבודה עם גופים גדולים אלא גם בקו מחשבה אחר והתייחסות מסוימת לאירוע.

עוד מהבלוג של סוזן בר

תצוגה מקדימה

הפקת אירועי קונספט לעובדים

הפקת אירועי קונספט לעובדים "כל אירוע מוצלח, מתחיל ברעיון מקורי ואם אין לכם כזה, אנחנו נמצא...

תצוגה מקדימה

הפקת אירועים עסקיים לחברות

הפקת אירועים עסקיים לחברות אירועים עסקיים חשובים מאוד ומהווים אבן דרך בכל חברה או ארגון. אם בעבר ראינו רק אירועים רשמיים, היום...

תצוגה מקדימה

תכנון נכון של יום כיף לעובדים = סוזן בר הפקות

תכנון נכון של יום כיף לעובדים בכל שנה אני מתלבטת איך אני אפנק את העובדים שלי. כמנהלת משאבי אנוש, המחויבת הן לחובותיהם והן לזכויותיהם של העובדים, חשוב לי מדי שנה להעניק להם יום כיף. אבל יום כיף לעובדים יכול להיות הרבה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה