הבלוג של סוזן בר

סוזן בר – הפקת אירועים וימי כיף לעובדים

גרה עם המשפחה בכפר תבור שבגליל התחתון, אוהבת להכיר אנשים ומקומות חדשים, יש לי חברה להפקת אירועים עסקיים לחברות וארגונים, ניסיון מעל עשור שנים, התמחות בימי כיף וגיבוש לעובדים, ערבי קונספט, יום האישה ואירוע משפחות בסימן... +עוד

גרה עם המשפחה בכפר תבור שבגליל התחתון, אוהבת להכיר אנשים ומקומות חדשים, יש לי חברה להפקת אירועים עסקיים לחברות וארגונים, ניסיון מעל עשור שנים, התמחות בימי כיף וגיבוש לעובדים, ערבי קונספט, יום האישה ואירוע משפחות בסימן חגים: חנוכה, פורים. אתר הבית: www.suzanbar.co.il

עדכונים:

פוסטים: 27

החל מאפריל 2010

הפקת אירועים עסקיים לחברות

אירועים עסקיים חשובים מאוד ומהווים אבן דרך בכל חברה או ארגון. אם בעבר ראינו רק אירועים רשמיים, היום כשמדברים על הפקת אירועים עסקיים לחברות,  מדברים גם על הנאה, ייחודיות וסטייל. ארוחה עסקית, השקה, כנס, יום כיף לעובדים, כנס לקוחות או כנס ספקים, תגידו שלום לרשמיות ובואו לתכנן אירוע עסקי אחר.

אצלנו בסוזן בר – חוויה של אירוע – עם ניסיון רב השנים בהפקות אירועים עסקיים לחברות יצרנו אירועים מוצלחים  יעידו על כך הלקוחות המרוצים.

אירוע עיסקי

אירוע עיסקי

טיפ זהב להפקת אירועים עסקיים מוצלחים!

  1. גם אם מדובר באירוע עסקי, אין זה אומר שהאירוע עצמו צריך להיות משעמם, רציני מדי או כבד. כיום ניתן להפיק אירוע עסקי בטוב טעם וברמה גבוהה ולשלב בו אלמנטים בידוריים ומהנים, לצד מסר ערכי חשוב וקולע.

  2. אירועים עסקיים מחייבים תכנון מקדים ובניית תוכנית פעולה. בראש ובראשונה יש להגדיר תקציב ומטרות וליישם את החזון, במסגרת האילוצים שהוגדרו. כשמדובר על אירוע עסקי, חשוב לגלות יצירתיות וגמישות ולחשוב מחוץ לקופסא. זהו תפקידם של מפיקי אירועים מקצועיים והרווח שלכם.

  3. אירועים עסקיים אינם חייבים להיות מעונבים ולהתנהל רק במקומות סגורים. היום ניתן למצוא יותר ויותר חברות וארגונים שבוחרים לקיים כנסים, השקות ואפילו סמינרים מקצועיים במקומות פותחים, באוויר הפתוח בטבע ולא במתכונת הסטנדרטית לצד שולחן וכסא.

  4. על מנת שאירועים עסקיים יעבדו, רצוי שיהיה להם מוטיב מוביל. זה יכול להיות הלוקיישן והעיצוב, התוכן הבידורי או כל אלמנט אחר שמגדיר את המטרה. המוטיב הזה צריך לחזור באופן ברור לאורך כל האירוע ולאחד את הקצוות.

  5. עיצוב, עיצוב, עיצוב. אם בעבר כל מה שהיה חשוב באירוע עסקי זה המסר, ערך המוסף המובא לבאים. היום כבר ברור שהתפאורה חשובה לא פחות. הפקת אירועים עסקיים מחייבת מידה רבה של יצירתיות לא רק בתכנים אלא גם בלוקיישן, בעיצוב, החל מהפרט הגדול עד הקטן. כשאירוע עסקי מעוצב בטוב טעם ובאופן שונה וייחודי יותר, הארגון זוכה בנקודות כמעט מבלי לעשות דבר.

  6. הפקת אירועים עסקיים מתחילה מרעיון מנצח. בדיוק כמו כל קמפיין פרסום, מוצר חדש או המצאה גאונית. כשיש לכם רעיון, יש בסיס טוב אותו ניתן להתחיל ליישם.

  7. הפקת אירועים עסקיים מחייבת התייחסות גם לפרטים הקטנים. כל מי שתכנן או הפיק פעם אירוע, יודע שההבדל בין אירוע מוצלח לאירוע עסקי מנומנם, נמדד בפרטים הקטנים. מפיק אירועים עסקיים מקצועי ואיכותי, יידע להסתכל על התמונה הכוללת ולבנות לכם אירוע עסקי איכותי.

  8. אם אתם רוצים להצליח בהפקת אירוע עסקי, חשוב מאוד שתעמידו את האנשים במרכז. זה כול העניין ובזה זה מתחיל ונגמר. אם אנשים ירגישו בנוח ויהיה להם כיף באירוע, האווירה וגם המשוב יהיו חיוביות. לכן כשאתם מתכננים אירוע עסקי, חשוב מאוד לחשוב על המוזמנים בראש ובראשונה

  9. אירועים עסקיים שמשלבים בין פנים וחוץ או במילים אחרות, בין פעילות פיזית לפעילות רגועה יותר, נחשבים לאירועים אטרקטיביים במיוחד, בעיקר בגלל שהם מאפשרים הגברת אדרנלין לצד אתנחתא ,במקום הנכון. אם הקצב של האירוע שלכם יהיה תמיד גבוה או לחילופים נמוך מדי, תאבדו את האיזון. בהפקת אירועים עסקיים איזון זו מילת הקסם.

  10. כשאתם מתכננים אירועים עסקיים, חשוב להיות מסוגלים להביט על האירוע ממבט על ולשים דגש על הזרימה של האירוע. זרימה טובה, חיובית, מתוכננת ומוקפדת, תבטיח אירוע עסקי מוצלח. כשכל הפרטים באירוע נופלים במקום והכול זורם, תהיו בטוחים שמדובר בהצלחה.

עוד מהבלוג של סוזן בר

תצוגה מקדימה

הפקת אירועי קונספט לעובדים

הפקת אירועי קונספט לעובדים "כל אירוע מוצלח, מתחיל ברעיון מקורי ואם אין לכם כזה, אנחנו נמצא...

תצוגה מקדימה

הפקת אירועים לחברות

הפקת אירועים לחברות תחום הפקת אירועים נחלק לשתי נישות עיקריות, הפקת אירועים פרטיים והפקת אירועים לחברות. כשחברה מבקשת לתכנן...

תצוגה מקדימה

תכנון נכון של יום כיף לעובדים = סוזן בר הפקות

תכנון נכון של יום כיף לעובדים בכל שנה אני מתלבטת איך אני אפנק את העובדים שלי. כמנהלת משאבי אנוש, המחויבת הן לחובותיהם והן לזכויותיהם של העובדים, חשוב לי מדי שנה להעניק להם יום כיף. אבל יום כיף לעובדים יכול להיות הרבה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה