הבלוג של סוזן בר

סוזן בר – הפקת אירועים וימי כיף לעובדים

גרה עם המשפחה בכפר תבור שבגליל התחתון, אוהבת להכיר אנשים ומקומות חדשים, יש לי חברה להפקת אירועים עסקיים לחברות וארגונים, ניסיון מעל עשור שנים, התמחות בימי כיף וגיבוש לעובדים, ערבי קונספט, יום האישה ואירוע משפחות בסימן... +עוד

גרה עם המשפחה בכפר תבור שבגליל התחתון, אוהבת להכיר אנשים ומקומות חדשים, יש לי חברה להפקת אירועים עסקיים לחברות וארגונים, ניסיון מעל עשור שנים, התמחות בימי כיף וגיבוש לעובדים, ערבי קונספט, יום האישה ואירוע משפחות בסימן חגים: חנוכה, פורים. אתר הבית: www.suzanbar.co.il

עדכונים:

פוסטים: 27

החל מאפריל 2010

הפקת אירוע משפחות לעובדים

מסיבת חנוכה, טיולי משפחות, נופשונים בארץ, נשף פורים. כל אלו הן רק דוגמאות להפקת אירועי משפחות לעובדי חברה. הפקת אירוע משפחות לעובדי החברה, כמו אלו המוזכרים לעיל, הן דרך מצוינת לחיזוק הקשר עם המשפחה בחסות המפעל או במשרדי החברה, וכמובן, חיזוק הזיקה והקשר של העובדים ובני משפחותיהם עם המקום בו הם עובדים.

חברות ומפעלים רבים מפנקים את העובדים שלהם ואת בני משפחותיהם בנופשונים וחופשות בבתי מלון, או כרטיסים מוזלים לאתר זה או אחר, אך יש מקומות בהם אירועי משפחות לעובדים הוא משהו מיוחד, אטרקטיבי, מהנה וייחודי, לעיתים אפילו בעל קונספט – וכל כולו לעובדי החברה ובני משפחותיהם.

זכרו: בעלי חברות ומפעלים יודעים כי עובד טוב הוא עובד מרוצה, לכן פעמים רבות מארגנות חברות ימי כיף וגיבוש לעובדים.

רוצים לתכנן אירוע למשפחות, הפקת אירוע שתשאיר חותם לא רק על העובד אלא גם על היקרים לו  ? הנה טיפים שיסייעו לכם לעשות זאת  

  • אירועי משפחות גם הם נכללים בתוך הימים אשר נועדו לחזק את הקשר של העובד עם מקום עבודתו, אך מעבר לכך אירועים מעין אלו מחזקים את הקשר בין משפחות העובדים ותורמים לקשר החברי ביניהם. עמיתים ממקום העבודה הופכים לחברים גם בחיים הפרטיים כיוון שהמשפחות מתחברות זו עם זו.
  • כאשר אתם מתכננים פעילות, קחו בחשבון את  האינטראקציה בין המשפחות. הפקת אירוע למשפחות, זו ההזדמנות של המשפחה להכיר את העובדים שמבלים זמן רב עם יקיריהם, להכיר את המשפחות האחרות ובכלל לצעוד צעד אחד קטן לתוך העולם שלהם. מומלץ לשלב בהפקת האירוע משחקי חברה, תחרויות ידידותיות וכל מה שיכול ליצור קשר חברי ואישי בין הבאים.
  • כאשר אתם מתכננים אירוע למשפחות, חשוב מאוד להתאים את אופי הפעילות לקהל כמה שיותר הטרוגני. משפחות מורכבות מילדים בגילאים שונים ולכן הפקת אירוע משפחות מחייבת התחשבות בכולם או לחילופין להציע כמה אופציות, כמו למשל ג’ימבורי לגיל הרך, לצד אפשרות של סדנת יצירה.
  • כשמתככנים אירוע למשפחות, יש חשיבות לבחירת המקום, שהרי הלוקיישן אמור להתאים לכולם ולהיות כמה שיותר הטרוגני. נסו לבחור מקומות כמו לונה פארק או פארקים, בהם ניתן למצוא ולשלב פעילות שתתאים לכל המשתתפים. כמו כן, נסו להתאים את המקום לעונה ולמזג האוויר. לדוגמא, אירוע משפחות בחוף הים, יכול להתאים מאוד לחודשי הקיץ החמים.
  • אירועי קונספט מתאימים מאוד להפקת אירוע משפחות, היות והם מאפשרים לבאים להתאחד תחת מוטיב אחד. דבר המסייע למבוכה הראשונית במפגש. זה יכול להיות נושא סביב חג מסוים, כמו למשל קרנבל פורים בו כולם באים מחופשים או למשל אירוע קונספט על טהרת מאכלים ממקומות שונים, בו כל משפחה צריכה להכין מאכל מסורית או אהוב. הפקה נכונה של אירוע קונספט מאפשרת יצירת חוט מקשר בין כולם ותורמת להצלחת האירוע.
  • לא פחות חשוב, הפקת אירוע למשפחות העובדים צריכה לאפשר לילדים להתחבר עם ילדים אחרים ולמבוגרים ליהנות מזמן איכות. זו הסיבה שמעבר לפעילויות משותפות של כל המשפחה, רצוי לתכנן גם אטרקציות אשר מתאימות לילדים בנפרד, כמו פינת ליטוף, מתנפחים או אפילו הפעלה של מפעיל. בזמן הזה ההורים יכולים לשבת לשתות קפה, לדבר ולהכיר.
  • אירוע משפחות מחייב לוגיסטיקה ותיאומים בין כל הפעילויות. זה מתחיל בבחירת זמן האירוע. מומלץ לא קרוב מדי לחגים, אז חלק מהמשפחות נוסעות לנופש, לא בחופשת הקיץ כי אז יש לילדים קייטנות. אחרי שהחלטתם על מועד האירוע, נכנסים לשלב הלוגיסטיקה באירוע עצמו. מתי תתרחש כל פעילות, איך יגיעו המשתתפים ממקום למקום, מתי ואיפה ישתלבו הארוחות. בהפקת אירוע למשפחות יש כל כך הרבה פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון ולכם מומלץ להיעזר בחברת הפקות אשר מורגלת בתכנון אירועים מסוג זה.

אירועי משפחות של העובדים בחברה או במפעל הינו חשוב, מרומם ומחזק את הקשר בין המשפחות, העובדים ומקום העבודה. הפקת אירוע משפחות עשוי להיות מייגע ומעייף וחכן מומלץ לפנות לגוף חיצוני שיעשה זאת. הפקת אירוע משפחות היא עבודה בפני עצמה והיא הכרחית על מנת להוציא אל הפועל אירוע יפה, מרגש ובלתי נשכח.

עוד מהבלוג של סוזן בר

תצוגה מקדימה

הפקת אירועי קונספט לעובדים

הפקת אירועי קונספט לעובדים "כל אירוע מוצלח, מתחיל ברעיון מקורי ואם אין לכם כזה, אנחנו נמצא...

תצוגה מקדימה

הפקת אירועים עסקיים לחברות

הפקת אירועים עסקיים לחברות אירועים עסקיים חשובים מאוד ומהווים אבן דרך בכל חברה או ארגון. אם בעבר ראינו רק אירועים רשמיים, היום...

תצוגה מקדימה

האמת מאחורי ימי גיבוש לעובדים = סוזן בר הפקות

האמת מאחורי ימי גיבוש לעובדים "בשביל מה צריך מפיק אירועים על מנת לתכנן יום גיבוש לעובדים? " שאל אותי סמנכ"ל הכספים שבאתי אליו עם תוכנית ברורה, ליום...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה