הבלוג של סוזן בר

סוזן בר – הפקת אירועים וימי כיף לעובדים

גרה עם המשפחה בכפר תבור שבגליל התחתון, אוהבת להכיר אנשים ומקומות חדשים, יש לי חברה להפקת אירועים עסקיים לחברות וארגונים, ניסיון מעל עשור שנים, התמחות בימי כיף וגיבוש לעובדים, ערבי קונספט, יום האישה ואירוע משפחות בסימן... +עוד

גרה עם המשפחה בכפר תבור שבגליל התחתון, אוהבת להכיר אנשים ומקומות חדשים, יש לי חברה להפקת אירועים עסקיים לחברות וארגונים, ניסיון מעל עשור שנים, התמחות בימי כיף וגיבוש לעובדים, ערבי קונספט, יום האישה ואירוע משפחות בסימן חגים: חנוכה, פורים. אתר הבית: www.suzanbar.co.il

עדכונים:

פוסטים: 27

החל מאפריל 2010

הפקת אירוע חברה עם בני זוג

כאשר פשטה השמועה שלאירוע החברה הבא, נבוא עם בני זוג , אפשר היה לחוש את ההתרגשות בקרב העובדים. עד עכשיו כל אירועי החברה היו לעובדי החברה בלבד, והנה, פתאום מציעים משהו שונה, לא שגרתי ובהחלט מעניין, אין ספק שלאירוע הזה חיכינו כולנו ולמה בעצם ?

הפקת אירוע חברה עם בני זוג מאפשר לבן הזוג להכיר קצת יותר טוב את עולמו התעסוקתי של העובד, אחרי הכול, אנו מבלים בעבודה חלק ניכר משעות היום, חווים אירועים קטנים וגדולים שבין הזוג אינו שותף להם. אירוע חברה עם בני זוג, מאפשר הצצה חד פעמית לאנשים, לסיפורים ולמקומות שהם חלק מאיתנו.

“כמה פעמים חזרתם הביתה ואמרתם לבן הזוג, לא תאמין מה עשתה זו מהנהלת חשבונות או בעלה של תמי קיבל קידום.”  אירוע חברה עם בני זוג, יאפשר לו לראות סוף סוף מי זו השולה הזו, להכיר את בעלה של תמי ובכלל לראות מיהם האנשים איתם בן או בת הזוג מבלים בעבודה.

 ”ההחלטה לארגן ולהפיק אירוע חברה עם בני זוג, נבעה מהרצון שלנו להפוך את הפרטנר לחלק מעולם התוכן של העובד” אומרת מנהלת משאבי אנוש בחברת ביטוח גדולה. “אחרי הכול, אם בן הזוג מרגיש שותף לעשייה, קל לו יותר להבין מה הצד השני עושה, על מה מעריכים אותו ובינינו, קל לו יותר להבין שעות נוספות.”

 חשוב לציין שבאירוע חברה זאת ההזדמנות של הנהלת החברה לומר תודה לבני הזוג שתומכים מהבית בשעות הנוספות של העובד.

בכלל הקונספט הזה של אירוע חברה עם בני זוג, מאפשר לנו לתכנן משהו שונה, שהרי ערב כזה שבו נמצאים לא רק העובדים שמכירים את החברה, אלא גם בני זוג ממגוון רחב של תחומי עסוק, מחייב יצירתיות וגיוון בתוכנית האומנותית. משהו שיתאים וידבר לכולם עם נופך יוקרתי ורומנטי.

חושבים לתכנן אירוע חברה עם בני זוג, הנה כמה נקודות שיש לקחת בחשבון

היות ומדובר בהפקת אירוע חברה עם בני זוג ולא בהפקת אירוע חברה עם משפחות, יש כאן פוטנציאל לתכנון אירוע חברתי זוגי.  לא יום כיף עם מגלשות מים והרבה רעש, אלא הזדמנות של בני הזוג לבלות ערב שקט ומעניין, בחברת מבוגרים אחרים. אחרי הכול, כמה יוצא לנו לבלות ערב נחמד עם בן הזוג ועוד שהכול כלול מטעם החברה.

אם אתם מתכננים אירוע חברה עם בני זוג, נסו לתכנן ערב במקום מיוחד בשילוב ארוחת ערב עשירה, אומן אורח, אירוע ערב המתחיל במינגלינג עם עובדים אחרים ובני זוגם. אפשר לארגן את הערב בצורת שיחת סלון לא מחייבת, או להקצות מקום לטרקלין, בו יכולים לשבת אנשים ולהכיר זו את זה.

היות ומדובר בערב שכולל אנשים אחרים מעבר לעובדים, זו ההזדמנות שלכם להתגאות הן בחברה והן בעובדים. אפשר ליזום טקס חלוקת תעודות קצר, לא רק לעובד המצטיין אלא גם לזו שמביאה את הקינוחים הכי טובים. לא תאמינו כמה משמח ומעורר גאווה יכול להיות קרדיט מצד העובדים במעמד כזה.

הבמה הזו היא הזדמנות מצוינת לחשוף כישרונות מהחברה. יש את זה מהלוגיסטיקה שיודע לרקוד, יש את זו ששרה במשרד. הפקת אירוע חברה עם בני זוג יכול להיות המקום להציג בפני הבאים כמה כישרונות יש בחברה שלכם ולא פחות חשוב, איך כולם מתנהלים כצוות לעניין.

היות ובני הזוג שומעים על החברה רסיסי מידע, אתם יכולים לשלב באירוע משימות שיעזרו להם להכיר יותר טוב את המקום שבו מבלים יקיריהם. דרך תחרויות היתוליות , משימות משותפות , חידון טריוויה מעולם החברה, כל מה שיחשוף אותם למהות החברה ולאג’נדה שלה.

עוד מהבלוג של סוזן בר

תצוגה מקדימה

הפקת אירועי קונספט לעובדים

הפקת אירועי קונספט לעובדים "כל אירוע מוצלח, מתחיל ברעיון מקורי ואם אין לכם כזה, אנחנו נמצא...

תצוגה מקדימה

הפקת אירועים עסקיים לחברות

הפקת אירועים עסקיים לחברות אירועים עסקיים חשובים מאוד ומהווים אבן דרך בכל חברה או ארגון. אם בעבר ראינו רק אירועים רשמיים, היום...

תצוגה מקדימה

האמת מאחורי ימי גיבוש לעובדים = סוזן בר הפקות

האמת מאחורי ימי גיבוש לעובדים "בשביל מה צריך מפיק אירועים על מנת לתכנן יום גיבוש לעובדים? " שאל אותי סמנכ"ל הכספים שבאתי אליו עם תוכנית ברורה, ליום...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה