הבלוג של סוזן בר

סוזן בר – הפקת אירועים וימי כיף לעובדים

גרה עם המשפחה בכפר תבור שבגליל התחתון, אוהבת להכיר אנשים ומקומות חדשים, יש לי חברה להפקת אירועים עסקיים לחברות וארגונים, ניסיון מעל עשור שנים, התמחות בימי כיף וגיבוש לעובדים, ערבי קונספט, יום האישה ואירוע משפחות בסימן... +עוד

גרה עם המשפחה בכפר תבור שבגליל התחתון, אוהבת להכיר אנשים ומקומות חדשים, יש לי חברה להפקת אירועים עסקיים לחברות וארגונים, ניסיון מעל עשור שנים, התמחות בימי כיף וגיבוש לעובדים, ערבי קונספט, יום האישה ואירוע משפחות בסימן חגים: חנוכה, פורים. אתר הבית: www.suzanbar.co.il

עדכונים:

פוסטים: 27

החל מאפריל 2010

הפקת אירועי ערב לחברות

מה הם אירועי ערב לחברות? במה הם שונים מכל אירוע אחר ומדוע הם מבוקשים כל כך? היום אירועים כאלו נחשבים למבוקשים מאוד בעולם האירועים העסקיים, כאלו שמעניקים תחושה טובה לכל אחד מהעובדים מהמוזמנים ותורמים לשינוי האווירה בחברה בה הם עובדים, גם לאחר כיבוי האורות באולם. רוצים גם? בואו להבין מה זה אומר הפקת אירועים לחברות ומה נדרש מכם.

הפקת אירועי ערב לחברות – לא אירוע עסקי וגם לא חגיגה משפחתית

אז מהי ההגדרה לאירועי חברות? אלו אירועים שמאורגנת בדרך כלל על ידי ההנהלה או בעלי החברה, כדי להודות לעובדים על ההשקעה, לציין את סוף השנה, לגבש אותם, להעניק תעודת הצטיינות, לחגוג מינוי חשוב וכדומה. על סקאלת סוגי החגיגות, אלו אירועים שנעים בין אירוע עסקי מעונב לבין חגיגה משפחתית גדולה.

ולמה אנו מתכוונים? אירועי ערב לחברות יהיו ברוב המקרים רשמיים פחות מאירועים עסקיים, שמטרתם שיווק ויחסי ציבור לעסק או למותג. עם זאת, הם יהיו יותר קורקטיים מאירועים משפחתיים כמו חתונה או בר מצווה. אירוע ערב בחברה יהיה מספיק טקסי כדי להשאיר רושם טוב על העובדים, אך גם משוחרר וקליל, כזה שישאיר מקום להנאה צרופה.

נשף קסום, ארוחה חגיגית או מסיבת ריקודים

אלו רק שלוש מהאפשרויות בהן תוכלו לבחור. אירועי ערב לחברות הם אירועים שמשלבים בדרך כלל קונספט מסוים, נושא סביבו כל האירוע יתקיים. הבחירה בקונספט מאפשרת למארגנים למשוך את העובדים, לגרום להם לשתף פעולה וליהנות מהאירוע באמת.

אך מדוע יש צורך בהפקת אירועים לחברות? מדוע חשוב שכל עובד ירגיש נוח באירוע? משום שרק כך ישיג הערב המיוחד את מטרתו: גיבוש ואחווה בין העובדים, יחד עם ‘גאוות יחידה’ לחברה. אירועי ערב לחברות מספקים את הדרך הנוחה והטבעית ביותר לליבם של העובדים וליצירת יחסים בריאים ביניהם לבין ההנהלה ועמיתיהם למקצוע.

האווירה הזו תורמת לא רק להצלחת האירוע, אלא גם להצלחת החברה כולה בהמשך הדרך. הגיבוש וחיזוק הקשר בין העובדים יתרמו לשיתוף פעולה טוב יותר ולעבודה יעילה יותר גם בהמשך הדרך. לכן, אין ספק שזהו אירוע שתורם לא רק לעובדים, אלא גם להנהלה הבכירה ולמעשה לחברה כולה.

אירוע עיסקי

אירוע עיסקי

חשוב לדעת מתי לערוך אירועי ערב לחברות

בהתאם לאותן סיבות שהזכרנו כעת, חשוב לדעת מתי לערוך את האירוע החשוב. בחירה של תאריך אקראי עלולה להתברר כטעות. כך לדוגמא, אם האירוע יתקיים ימים לאחר שהתבצע בחברה גל פיטורים נרחב – הוא יתרום לריחוק וייצור קרע בין העובדים להנהלה.

חשוב לארגן אירועי ערב לחברות לאחר הצלחה גדולה, מינוי חשוב של עובד אהוב, פרידה מרגשת מאדם שעבד שנים בחברה (פרידה ‘נעימה’, כמו פרישה לגימלאות) ואפילו לפני השקת פרויקט גדול וחשוב – במהלכו תזדקק החברה לעובדים בשיא כוחם.

עוד מהבלוג של סוזן בר

תצוגה מקדימה

הפקת אירועי קונספט לעובדים

הפקת אירועי קונספט לעובדים "כל אירוע מוצלח, מתחיל ברעיון מקורי ואם אין לכם כזה, אנחנו נמצא...

תצוגה מקדימה

הפקת אירועים עסקיים לחברות

הפקת אירועים עסקיים לחברות אירועים עסקיים חשובים מאוד ומהווים אבן דרך בכל חברה או ארגון. אם בעבר ראינו רק אירועים רשמיים, היום...

תצוגה מקדימה

האמת מאחורי ימי גיבוש לעובדים = סוזן בר הפקות

האמת מאחורי ימי גיבוש לעובדים "בשביל מה צריך מפיק אירועים על מנת לתכנן יום גיבוש לעובדים? " שאל אותי סמנכ"ל הכספים שבאתי אליו עם תוכנית ברורה, ליום...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה