הבלוג של סוזן בר

סוזן בר – הפקת אירועים וימי כיף לעובדים

גרה עם המשפחה בכפר תבור שבגליל התחתון, אוהבת להכיר אנשים ומקומות חדשים, יש לי חברה להפקת אירועים עסקיים לחברות וארגונים, ניסיון מעל עשור שנים, התמחות בימי כיף וגיבוש לעובדים, ערבי קונספט, יום האישה ואירוע משפחות בסימן... +עוד

גרה עם המשפחה בכפר תבור שבגליל התחתון, אוהבת להכיר אנשים ומקומות חדשים, יש לי חברה להפקת אירועים עסקיים לחברות וארגונים, ניסיון מעל עשור שנים, התמחות בימי כיף וגיבוש לעובדים, ערבי קונספט, יום האישה ואירוע משפחות בסימן חגים: חנוכה, פורים. אתר הבית: www.suzanbar.co.il

עדכונים:

פוסטים: 27

החל מאפריל 2010

גיבוש עובדים וימי כיף לעובדים – חיבור טבעי

אין ספק שכאשר צוות העובדים בחברה או בארגון מגובש, הדבר מקרין על התוצאות וההספק המקצועי שלו בתוך החברה. מעסיקים רבים חושבים כי גיבוש חברתי במקום העבודה אינו מעניינם וכי מדובר על משהו שהעובדים עושים בינם לבין עצמם, בפועל , לצוות הניהולי והתפעולי בארגון, יש השפעה ניכרת על תהליך הגיבוש של העובדים.

כשמדברים על גיבוש עובדים או ימי כיף לעובדים, ניתן לחלק את הרווח הנקי ל-3 סוגי קשרים. אם גם אתם מחפשים לגבש את העובדים ולהפיק יותר מכל עובד, המאמר הזה בשבילכם.

גיבוש עובדים וימי כיף לעובדים, הקשר שבין עובד לעובד. לא מזמן קראתי כתבה על דרך הגיבוש של חברת גוגל.  כחלק ממדיניות החברה, עורך כל אגף, יום פתוח משלו, הכולל פעילויות גיבוש עובדים, הצגת משרות פנויות והכרות עם תחומי ההתמחות של המחלקות השונות. היום הזה פתוח אך ורק לעובדי גוגל אחרים, כך שתמיד כל עובד מעורב במה שקורה בכלל החברה ויכול להעתיק עצמו ממשרה למשרה, מבלי לעזוב את המקום. דרך זו מבטיחה לגוגל עובדים נאמנים שאינם נופלים לשחיקה ונשארים במקום עבודה אחד, זמן רב יותר מכל מקום אחר.

התפיסה שעובד במחלקה אחת, צריך להכיר את האנשים שעובדים במחלקות המשיקות לו, יוצר תחושה של ליכוד ולויאליות מלאה לארגון, כך שנוצרת אצל העובד תחושה שהוא חלק ממשהו גדול הרבה יותר.

באמצעות ימי כיף לעובדים ופעילויות גיבוש עובדים, העובדים למדים להכיר את שאר הצוות בארגון, נחשפים לטיפוסים שונים ומרחיבים את תחושת המחויבות והליכוד כצוות. ארגונים רבים עמם אני עובדת, יוצרים ימי גיבוש או ימי כיף לכלל העובדים במקום, כך שהם מרווחים גם קשר אישי וחברתי רחב יותר, בין עובד לעובד.

ימי כיף לעובדים וגיבוש עובדים, הקשר שבין עובד לחברה. כמו כן, ימי גיבוש לעובדים או ימי כיף לעובדים, תורמים לחיזוק הקשר בין הארגון לפרט. כמו בכל תחום בחיים, גם בתחום התעסוקה, עובדים מרגישים טוב יותר לעבוד במקום שיוזם ופועל למענם. כאשר אתם מתכננים יום כיף לעובדים שאינו תלוי באופן ישיר בהספק או בתחום העיסוק של העובד, אתם למעשה עושים משהו עבורו באופן אישי. בדרך זו אתם עונים על הצורך הבסיסי של כל אדם להרגיש מוערך, לשבור מדי פעם את השגרה ולמלא מצברים. ימי כיף לעובדים מבטיחים תמיד עובדים רגועים ובעלי מוטיבציה והכול מתחיל ונגמר בגיבוש עובדים ובימי כיף לעובדים.

גיבוש עובדים וימי כיף לעובדים הקשר שבין עובד לעצמו. מחקרים רבים מראים כי כאשר אדם מרגיש טוב עם עצמו במקום העבודה, התפוקה שלו עולה פלאים. כשעובד מרגיש תחושת הערכה, הגשמה עצמית ועניין, הוא נוטה להיות עובד פרודוקטיבי הרבה יותר. ימי כיף לעובדים מסייעים לפתח תחושה זו, היות והעובד מרגיש שמעריכים ועושים עבורו וכך גם הוא מתחיל להעריך את עצמו ולהרגיש שהוא טוב במה שהוא עושה. מילה טובה, התייחסות, אטרקציה אישית או כל סממן הערכה ביום כיף לעובדים, יגרום לכל עובד לחייך לדמותו במראה ולאהוב את מה שהוא רואה. תתפלאו לגלות כמה ימי כיף לעובדים יכולים לשפר ביטחון עצמי ולהשפיע גם על הפרודוקציה בתפקיד בארגון.

אין ספק כי ימי גיבוש עובדים או ימי כיף לעובדים, חשובים מאוד לחיזוק ופיתוח שלושת סוגי הקשרים. כאשר שלושתם מתקיימים יחד, זה לצד זה, יש לכם צוות מנצח ותוצאות בפועל.

עוד מהבלוג של סוזן בר

תצוגה מקדימה

הפקת אירועי קונספט לעובדים

הפקת אירועי קונספט לעובדים "כל אירוע מוצלח, מתחיל ברעיון מקורי ואם אין לכם כזה, אנחנו נמצא...

תצוגה מקדימה

הפקת אירועים עסקיים לחברות

הפקת אירועים עסקיים לחברות אירועים עסקיים חשובים מאוד ומהווים אבן דרך בכל חברה או ארגון. אם בעבר ראינו רק אירועים רשמיים, היום...

תצוגה מקדימה

האמת מאחורי ימי גיבוש לעובדים = סוזן בר הפקות

האמת מאחורי ימי גיבוש לעובדים "בשביל מה צריך מפיק אירועים על מנת לתכנן יום גיבוש לעובדים? " שאל אותי סמנכ"ל הכספים שבאתי אליו עם תוכנית ברורה, ליום...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה