הבלוג של mayas1004

sunglasses guru

עדכונים:

פוסטים: 18

החל מדצמבר 2010

12/12/2010

השבוע הרגשתי כמו בספר של פאולו קואלו. היקום לחש ורחש ורקד סביבי, ואני האזנתי בקשב. מה אתה מנסה לומר לי? מי אני? מהו סוד החיים? מהי התכלית? איך יכול להיות שהאופנה המנומרת הפכה להיות מיינסטרים?

אכן תמונות קשות. אז את החלקיק האלוהי טרם מצאתי ונראה לי שהמדענים בשוויץ יגלו אותו לפניי. אבל שורה של אירועי חסרי משמעות חיזקו אצלי את מה שהפך להיות אחד הטרנדים הכי משמעותיים בתרבות האנושית.

מערכה ראשונה: ונילה סקיי

יציאה מקניון, רמזור אדום. בחורה בחיפושית מגניבה מוציאה בנונשאלט את הסמארטפון (המחושים הדיגיטליים שלה?) ומצלמת שמיים מלאי עננים.

מערכה שניה: צ-צל-צלם בצלם אלוהים

מספרה תל-אביבית מעודכנת, הדלקת נרות לכבוד חנוכה, חבורה של נחמנים חמודים עם פאות שתער ספר מעולם לא ראתה. קאט. מעבר לאחד הספרים שאומר לנערה החופפת: צלמי, צלמי, נעלה את זה לפייסבוק.
מערכה שלישית: זה לגמרי פוסט-מודרני
שבת בצהריים, צ’ולנט מהביל, משפחה, גשם יורד טילים. קאט. תשע בערב. נכנסת לפייסבוק ורואה אצלי ב-feed את התמונות של הסלון שמישהי צילמה במפגש המשפחתי.
כולנו שותפים וכולנו משתפים. יוצרים, מנציחים וחולקים עם אחרים. גם הפוסט הזה, גם המייל הבא, גם הסמס שהיה. התרבות האנושית נמצאת על המסלול הבטוח להפוך לתודעה קולקטיבית חיה, בועטת ומשתפת. כולנו סמארטפונים בקורטקס של אלוהים. כמו הסינפסות במוח שלנו, עסוקים בקבלה והעברה של מסרים, בודדים וגלמודים רק למראית עין, אבל מחוברים ברקמה נעלמה, אותה יכול לראות מי שעשה פוליש-ווקס רציני לדלתות ההכרה שלו (לא התאפקתי, ראינו את ה-doors של אוליבר סטון)
קאט. לפני שייגמר לי הדיו במקלדת. איפה הייתי? שיתוף.
SUNGLASSESHUT (רשת קמעונאית בינ”ל מקבוצת לוקסוטיקה,קבוצת ענק בתחום האופטיקה). הציבו בחנויות שלהם בוטקה מיוחדת עם מערכת צילום אינטראקטיבית. בתא הזה הלקוח יכול למדוד עד 20 דגמי משקפי שמש ולחלוק את הלוק שלו בזמן אמת עם החברים בפייסבוק. נכון, כבר היינו בטריק הזה של שיתוף מחדר המדידה, אבל זאת פעם ראשונה שזה נעשה בתחום השמש.

מדוד. צלם. שתף. תא מדידה במאה ה-21

 עושות בוטוקס למצלמה

 


NITRO LICIOUS,חברה שלי ששלחתי כדי לבדוק המערכתו-pop-eye אומר
גורו יקרה,
אני מת עלייך, ומת על החתרנות המרקסיסטית המקסימה שלך. ואגב, חתרנות, לניקו ומחתרת הקטיפה הנושכת שלה, היתה דרך מעניינת להסתכל על מערכות יחסים.
אני הכי אוהב את עצמי כשאני משתקף באישונים שלך.
I’ll be your mirror
Reflect what you are, in case you don’t know
I’ll be the wind, the rain and the sunset
The light on your door to show that you’re home

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=XepyhNKnhGk?fs=1]

ותודה לאייל נבו שהביא לידיעתנו את הקאבר המושלם של BECK

 

עוד מהבלוג של sunglassesguru

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 10 years

נו לוגו זה הניו-לוגו

עידן חדש הגיע ומאיר את שמי השיווק: no logo, top brands.העובדה שכל אחד יכול לקנות היום חולצה עם לוגו של פראדה או קלווין קליין הוציאו את האוויר מהתפקיד הקרדינלי שמילא הלוגו בחיינו. להיות שלט נאון שמכריז בערסיות: כאן נמצא אדם עשיר,...

יש חדש תחת השמש:5 דוגמאות לחדשנות במשקפי שמש

היום כל מוכר פיצוצייה שמציג לראווה במבה בטעם נוגט טוען שמדובר בחלק מאסטרטגיית החדשנות שלו. תראו, אפילו אני, שעד לפני חודשיים הייתי טכנופובית רצינית, כותבת כאן בפלטרפורמה הפסאודו מכובדת הזאת פוסט-פוסט-אפקוליפטי על כל...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה