הבלוג של mayas1004

sunglasses guru

עדכונים:

פוסטים: 18

החל מדצמבר 2010

מי שכבר מכיר אותי, יודע שבשבילי העדר לוגו הוא הלוגו המושלם. בחסמב”ה הפרטית שלי הולכת ומתגבשת מסורת של טיולים משותפים, ובפעם השלישית ברציפות נסענו לבית של ג’ון בשדה בוקר, על הקצה של נחל צין הנפרש בממלכתיות מדהימה.


המדבר הוא עבורי ה-no logo האולטימטיבי. נטול מניפולציות שיווקיות וקפיטליסטיות ומלא ברגש טהור וטבעי. במקום בילבורדים ענקיים על איילון, אנחנו פוגשים בשדה בוקר יעלים באמצע הכביש. במקום אורות ניאון ותאורה מלאכותית, הירח המלא משחק אותה שמש ושופך אור על סביבה בראשיתית שממלאת את הנשמה.


המדבר הוא גם תפאורה מעולה לעסוק ב-נחשו-מה? משקפי שמש. בלא מעט סרטים פוסט-אפוקליפטיים בהם העולם הפך לשומם,  הגיבורים עדיין שומרים על סטייל בסעיף האופטיקה. קחו לדוגמא את דנזל וושינגטון בסרט the book of eli דופק לרעים מכות וגם דופק oakley אורגינל.
אוקלי ממציאים את עצמם מחדש עם דגם ה-inmate. סופרנובה במדד ה-cool של הגורו

ויש גם את שרה ג’סיקה פרקר, קארי ברדשואו בשבילכם, שהגיעה עד למדבריות של מרוקו בסרט השני שלה, מצויידת ב-mykita זהובות.
“בחייאת גורו, צלמי כבר. איזה חום פה בשדה בוקר, האיפור נוזל לי על הג’ימי צ’ו!”

ו-pop-eye אומרגורו יקרה,

מה מדוייקים ומה עדינים ומה אופנתיים דברייך. המקלדת שלך מפיקה מרגניות ומיני מתיקה הערבים לנפשי הצמאה. גמאתי מילותייך בשקיקה, או כדברי המשורר הדגול דודו ברונזה: הי, הי, כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר”. את באה לי כמו עראק אשכוליות באמצע הסרנגטי כפרה עלייך, כמו טרופית אחרי פלאפל עם חריף. 

לעניינו. איפה היינו? במדבר. במדבר של הממשי כמו שאמר מורפיוס לניאו במטריקס תוך שהוא מרפרר לז’אן בודריאר. דור המדבר אנחנו, גורו שלי, הולכים מסוממים בקניונים וירטואליים צמאים למימיה של משמעות. נווה המדבר היחידי הוא הג’ימבורי שאפשר לשים את הילדים. גם הוא מתגלה כפטאמורגנה, מקסם שווא, לא יותר מאשר סימולקרה של ערוץ הופ קטנטנים.
ג’ים מוריסון בחיים שלו לא היה בקניון. אולי בגרנד קניון. אולי בג’ים-בורי. לעומת זאת, הוא היה לוקח את הג’מעה שלו מה-doors למסעות תודעה מדבריים. בלי גבולות, בלי כספומטים ובלי לוגואים למעט 3 זוגות המשקפיים האייקונ-קלאסיים בסצנה הזאת (בין המנחשים נכונה יוגרל קקטוס).

 לצערנו, הגרסה האנגלית של הקטע הזה הידוע בכינויו peyote trip לא זמינה. פנייה נרגשת של הגורו אל צחי נוי, ענף הייצוא מספר אחת של ישראל לשוק הגרמני, העלתה גרסה שתעיף אתכם למקום הזוי יותר מזה שהדלתות הגיעו אליו.


גורו שלי,


גם בהתחלה זה לא היה הסוף. רק תחילתו של האינסוף.


http://fliiby.com/embed/gadget.swf?fileID=334541&fileShort=1dnd654vdf


ולמי שהתמיד
והגיע עד לפה, קבלו בונוס, הגיטריסטית של ה-doors, תמר לין:

עוד מהבלוג של sunglassesguru

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 9 years

social sun

השבוע הרגשתי כמו בספר של פאולו קואלו. היקום לחש ורחש ורקד סביבי, ואני האזנתי בקשב. מה אתה מנסה לומר לי? מי אני? מהו סוד החיים? מהי התכלית? איך יכול להיות שהאופנה המנומרת הפכה להיות מיינסטרים? אכן תמונות קשות. אז את החלקיק...

תגובות

פורסם לפני 9 years

5 המותגים שלא הכרתם-חלק א

אחד הדברים הכיפיים בלשחק אותה שרלוק הולמס של טרנדים הוא לעלות על כל מיני מותגים סודיים וסמויים מן העין. מה יותר קלאסי מאשר להוציא משקפי שמש מן האפלה אל האור, בייחוד כאשר עוד רגע אנחנו מדליקים כאן חנוכיות בארץ הקודש?אז...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה